Can Dostum 2011 tr-TR

Can Dostum (2011)

(Dram - Komedi)
2011
IMDB
8.6
(28) 4 226 0 5
224
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
28 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
10 Ocak 2018
İzleyene neredeyse tüm duyguları yaşatabilecek çok az film vardır ve ne şanslısınız ki size o filmlerden birini tavsiye eden biri var... Felç olan zengin mi zengin bir abimiz var ve bu büyük patronumuz kendisine temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda destek olabilecek bir yardımcı aramaya girişiyor. Eğitim seviyesi ve deneyimi yüksek bir düzine başvuru geliyor, fakat içlerinden biri çok farklı bir şekilde, hem de dezavantajlı olduğu halde bu kalabalıktan sıyrılıp kendine en ön sırada yer buluyor... İşte filmimiz de bu ikili arasında su gibi akıp gidiyor. Yer yer eğlenip gülümseseniz de, gözlerinizin nemleneceği sahneler de yok değil. Aşırı keyifli, aşırı duygu yüklü, nefis bir film izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Can Dostum - İntouchables

filmine yorum yap!
Küb
30 Ağustos 2021
Çaylak
Her yerde karşıma çıkan bir filmdi. Ben de sürekli erteleyip durdum, kesinlikle hata yapmışım! Hiç düşünmeden izlenmesi gereken muhteşem bir film. Ayrıca filmi izledikten sonra gerçek bir hikaye olduğunu öğrenmem de filmin güzelliğine güzellik kattı benim için.
semih A.
29 Ağustos 2021
Çaylak
İnsanı bir şekilde iyi hissettiriyor bu film. Pişmanlık duymayacaksın, hiç düşünme aç izle :)
Uğur S.
09 Temmuz 2021
Çaylak
Çok güzel bir filmdi, sonu mükemmel. Hatta son zamanlarda izlediğim en iyi film.
ÜMİT A.
09 Nisan 2021
Çaylak
Fazla bir şey söylemek istemiyorum izleyin derim.
Serkan B.
28 Mart 2021
Usta Yorumcu
Sıcacık bir film izleyeceksiniz. Film bittiğinde yüzünüzde samimi bir gülümseme bırakacak.
Axinel
15 Mart 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle baş yapıt filmlerden bir tanesi. Hem eğlendiren hem de ibret veren hikayesiyle izlemeyenler, bu film için kesinlikle özel bir zaman ayırmalı.
serochko
20 Şubat 2021
Dostluk hikayelerine bayılırım, bu da gerçekten çok güzeldi! Yüksek beklentiyle izlendiğinde bunu karşılamama ihtimali var ama tüm haftanın yorgunluğunu alacak sakin ve tatlı bir film arayanlar beğenecektir.
Akif Feyzioğlu
25 Aralık 2020
Sıkı Üye
Hayatta önemli olan 2 şeyi çok güzel bir şekilde açıklamış film. Sağlığınız ve yanınızdaki adam. Aksiyon filmleri harici zorlanarak izliyorum bu da öyle oldu ama dayandım ve izledim. Güzeldi. Notu 6.8/10. Duygusal bir yapınız varsa izlemeniz tavsiye olunur.
Ayşegül A.
11 Aralık 2020
Sıkı Üye
Çok güzeldi be. Dram, komedi ve müzik... Hiç sıkılmadan çok güzel bir film izledik. Çok teşekkürler Kaan. İyi ki varsın.
Beyz S.
09 Aralık 2020
Sonunda tüm modunuzun yükseleceği, harika bir film! İzlemek için hiç beklemeyin bile!
Daha fazla yorum18
intouchables konusuintouchables izleintouchables oyuncularintouchables yorumlarcan dostum konusucan dostum oyuncularcan dostum filmi yorumen iyi filmleren unutulmaz filmleren iyi film önerilerien iyi film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.