Çember 2015 tr-TR

Çember (2015)

(Bilim Kurgu)
2015
IMDB
6
(17) 3 79 0 5
53
26
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
6
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
05 Mart 2018
Filmimiz, karanlık bir yerde uyanan ve birbirini hiç tanımayan 50 kişinin yaşadıklarını konu alıyor. Aralarında askerinden polisine, çinlisinden siyah tenlisine kadar birçok farklılık bulunan bu insanlar, önce içinde bulundukları durumu anlamaya, sonra da buradan bir şekilde çıkmaya çalışıyorlar... Film düşük bütçeli bir film. Süresi de diğer filmlere bakınca biraz kısa. Merak ettirip "şimdi ne olacak?" dedirterek sizi peşinden sürüklemeyi başarıyor. Özellikle insan psikolojisinin bu gibi durumlarda ne gibi yollara başvurduğunu çok iyi bir şekilde gösteriyor. Ayılıp bayılmasam da filmin fikri beni epey etkiledi ve burada tavsiye edip sizin de izlemenizi istedim. Ha daha iyi olabilir miydi? Kesinlikle. Çok mu kötü? O kadar da kötü değil fakat sadece fikir olarak beğendiğimi göz önüne alarak, düşük de bir beklentiyle izlemeniz daha iyi olacaktır. Hadi tadını çıkarın!

Çember - Circle

filmine yorum yap!
ImPredox
27 Ağustos 2021
Çaylak
Aslında vermek istediği mesaj çok güzel fakat sürekli aynı mekanda geçtiği için çok sıkıldım ve ilerlete ilerlete izledim. İzlemesem de olurmuş.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Biraz amatörce bir filmdi. Tek mekan olduğu için arada sıkıldım, durdurup ara verdim falan. Ama sonunu çok merak ettim o yüzden kapatmadım. Ama öyle beklediğim kadar güzel bir sonu da yoktu.
BÜŞRA A.
29 Nisan 2021
Tek mekan filmi sevenler izlesin bence öyle aman aman bi sonu da yok ama yine de güzel bi film oyunculukları da süper değil ama konusu güzel.
Tuanna C.
20 Şubat 2021
Sıkı Üye
Öyle aman aman bir film değil ama nedense çok sardı. Başlarda yarım bırakıp kapatmak istesem de bir türlü bırakamadım izlemeyi. En sona kim kalacak diye merak ettim. Sonu tahmin edilebilirdi. Konusu falan güzeldi ama izlemezseniz de bir şey kaybetmezsiniz.
Emre Ulukaya
31 Ocak 2021
Çaylak
3N (Ne-Neden-Nasıl) kuralından sadece "Nasıl?" sorusunun cevabını alabileceğiniz bir film. Tek sahnede geçen amatör bir film olsa da izlerken keyif veren bir filmdi. Tadımlık boş vaktinizi bu filmi izleyerek değerlendirebilirsiniz.
NevermoreDotA M.
26 Kasım 2020
Sıkı Üye
Aslında insan doğasını izleyiciye aktarabilen nadir filmlerden ve bunu bilim-kurguyla gizemi karıştırıp yapıyor. Son sahnesi unutulmayacak filmlerden biri, kesinlikle zaman kaybı değil 6/10
katilcivciv
13 Kasım 2020
Sıkı Üye
İzledikten sonra izlediğinizi unutacağınız bir film. Sıradan.
Şevval Y.
27 Temmuz 2020
Çaylak
Konusu çok güzel ama aşırı havada kalan bir film. Ne, ne için, nasıl bunların cevabı yok filmde.
ayten Y.
25 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Değişik ve farklı konusuyla sarıyor. Ortalama bir film.
Subutay B.
31 Mart 2020
Çaylak
Nedenini anlamadığım şekilde bu film beni çok sardı.
Daha fazla yorum7
circle 2015çember filmi konusu 2015circle filmi konusu 2015beyin yakan filmlertek mekanlı filmlerfilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.