i See You 2019 tr-TR

i See You (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.5
(40) 4 129 0 5
105
24
İZLEDİM
SONRA İZLE
40 Yorum
IMDB
6.5
BU FİLM
52b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
16 Aralık 2019

Yine senaryosu ile şaşırtıp, beyninizle alay eden bir film tavsiyesi ile karşınızdayım. Filmimiz, nezih bir kasabada yaşayan 12 yaşındaki bir çocuğun kaybolma sürecini ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Davanın dedektifinin, inceleme yaparken aslında bu olayın yıllar önce de aynı şekilde yaşandığını keşfetmesiyle olay birden yön değiştiriyor ve şahane bir gizem-gerilim filmi böylece başlıyor... Öncelikle itiraf edeyim; Hayatımda hiç, ilk yarısı ve ikinci yarısı birbirinden bu kadar farklı olup da bu kadar muazzam birleştirilebilen bir film izlememiştim. Film, adım adım müthiş bir yapıma dönüştü ve bitirir bitirmez koşup size tavsiye etmeye geldim. Zekice yazılmış bir senaryo, başarılı kurgu ve içindeki sürprizleri ile bu film beni kesinlikle yakalamayı başardı. Film ile ilgili tek eksi düşüncem var o da "Helen Hunt" ablamızı "Sıfır Mimik Helen"e dönüştüren yüzündeki o botoks... Yani rica ediyorum izlerken onu görmezden gelerek izleyin. Şöyle biraz gizem peşinde koşayım, biraz gerileyim ve bolca şaşırayım diyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Yorumlarınızı çok merak ediyorum, mutlaka izledikten sonra aşağıya yazın. Hadi tadını çıkarın!

i See You - I See You

filmine yorum yap!
Daphne
02 Eylül 2021
Sıkı Üye
Beğenmedim. Çok sıkıcı ve durağandı. Gerilim filminden çok suç filmini andırıyordu. Ayrıca o iğrenç cıyır cıyır gerilim filmi müziği koyunca germekten çok rahatsız ediyor. Filmi izlerken başım ağrıdı bi an önce bitsin dedim.
Berat D.
06 Ağustos 2021
Çaylak
İlk defa Kaan'ın tavsiyesine uyduğuma pişman oldum, gereksiz bir filmdi, boşa harcanacak 1 buçuk saatiniz varsa izleyebilirsiniz.
Serkan B.
04 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Hala izlememişler varsa hatırlatma, kısaca senaryo, oyunculuklar, akış gayet iyi bir film.
Melisa G.
17 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Biraz gerilimi olan ortalama bir film. Olay örgüsü güzel sayılabilir ama daha iyi olabilirdi.
Şevval A.
14 Temmuz 2021
Mü kem mel! Sonu o kadar iyiydi ki ağzımız açık izledik, şahane bi olay örgüsü vardı çok güzeldi.
Eray
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Filmi fazla beklenti içinde izlemezseniz saracağını düşünüyorum. İlk yarısı başka, ikinci yarısı bambaşka gerçekten, arada da gerilmedim değil, bence vakit ayırmaya değer bir film izlenir.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Alttaki kişi biraz boş yapmış arkadaşlar. Sıfır beklentiyle başladım ama beni çok şaşırttı. Beklenmedik sonu, zekice senaryosu çok ama çok başarılı bence.
bünyamin G.
23 Nisan 2021
Berbat ötesi bir film arkadaşlar zaman kaybından başka bi şey değil. Filmin yarısından çoğu boş geçiyor sadece son sahnelerinde bi şeyler yaşanıyor bence sakın yorumlara aldanmayın, umarım izlemeden önce bu yorumu görürsünüz.
Mathilda9
22 Nisan 2021
Sıkı Üye
Film güzel ama ilk 30 dakikası oldukça sıkıcıydı. Bir de yavaş ilerlediği için bir an önce bitsin diyorsun ve çok film izleyen biriyseniz sonunu tahmin etmesi oldukça kolay ama konusu güzel, bence izlenilebilir.
melisasas
20 Nisan 2021
Çaylak
Filmin sonunu tahmin etmek neredeyse imkansız. İzlenir :)
Daha fazla yorum30
i see you 2019i see you konusui see you imdbi see you izlei see you 2019 izlebeyin yakan film önerilerigizem filmlerigizem filmi önerilerigerilim filmleri 2019gerilim filmi önerileri 20192020 filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.