i See You 2019 tr-TR

i See You (2019)

(Gerilim - Gizem)
2019
IMDB
6.5
(46) 4 155 0 5
129
26
İZLEDİM
SONRA İZLE
46 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
16 Aralık 2019

Yine senaryosu ile şaşırtıp, beyninizle alay eden bir film tavsiyesi ile karşınızdayım. Filmimiz, nezih bir kasabada yaşayan 12 yaşındaki bir çocuğun kaybolma sürecini ve sonrasında yaşananları konu alıyor. Davanın dedektifinin, inceleme yaparken aslında bu olayın yıllar önce de aynı şekilde yaşandığını keşfetmesiyle olay birden yön değiştiriyor ve şahane bir gizem-gerilim filmi böylece başlıyor... Öncelikle itiraf edeyim; Hayatımda hiç, ilk yarısı ve ikinci yarısı birbirinden bu kadar farklı olup da bu kadar muazzam birleştirilebilen bir film izlememiştim. Film, adım adım müthiş bir yapıma dönüştü ve bitirir bitirmez koşup size tavsiye etmeye geldim. Zekice yazılmış bir senaryo, başarılı kurgu ve içindeki sürprizleri ile bu film beni kesinlikle yakalamayı başardı. Film ile ilgili tek eksi düşüncem var o da "Helen Hunt" ablamızı "Sıfır Mimik Helen"e dönüştüren yüzündeki o botoks... Yani rica ediyorum izlerken onu görmezden gelerek izleyin. Şöyle biraz gizem peşinde koşayım, biraz gerileyim ve bolca şaşırayım diyorsanız bu film tam sizlik olabilir. Yorumlarınızı çok merak ediyorum, mutlaka izledikten sonra aşağıya yazın. Hadi tadını çıkarın!

i See You - I See You

filmine yorum yap!
Bülent K.
20 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Olaylar olaylar...Tam bir senaryo filmi. Sığ bir deniz kenarında yürürken birden derinleşen bir deniz gibi. Senaryo gerçekten güzel ve şaşırtıcı. Sanırım bu film için en tanımlayıcı ifade şaşırtıcı. Ben çok şaşırdım doğrusu... Emmy, Altın Küre ve Akademi Ödülü sahibi Helen Hunt yüzünü bu kadar gerdirmeseymiş daha iyi olacakmış. Kaan onun yüz ifadesine takılmayın demiş ama takılmamak elde değil. Korku filminden çıkmış gibi. Her şeyin doğalı güzel dedikleri bu olsa gerek. Neyse konuyu dağıtmayalım film güzeldi. Ben beğendim.
Yağız Şimşek
26 Temmuz 2022
Sıkı Üye
Kardeşlerimle beraber oturduk ve seçtiğimiz 7 Kaan'ın tavsiyesi filminden bu filmi izlemeye karar verdik... Ve evet şu anda o mükemmel filmler arasından muhtemelen en sıkıcısını seçtiğimiz için film bilgimizi sorguluyoruz.
Gizem O.
28 Nisan 2022
Sıkı Üye
Film aşırı durağan ve sıkıcı ilerledi. Sonunu merak ettiğimden dolayı bitirdim. Ama sonu, bence filmin bütününe rağmen şaşırtıcıydı.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Sıkı Üye
Filmi nedense aşırı beğenemedim, geriyor ve gizem barındırıyor evet ama bence boş zamanda izlenilebilir bir film.
Beyza Y.
01 Ocak 2022
Sıkı Üye
Güzel ama çok değil de, izlemeye değer ama vakit varsa... Sonu da biraz beklenmedik gibi.
ealucy
25 Kasım 2021
Film iki bölümden oluşuyor. Durağan ilerliyor fakat sonunu böyle tahmin etmemiştim. Etkileyici..
Daphne
02 Eylül 2021
Sıkı Üye
Beğenmedim. Çok sıkıcı ve durağandı. Gerilim filminden çok suç filmini andırıyordu. Ayrıca o iğrenç cıyır cıyır gerilim filmi müziği koyunca germekten çok rahatsız ediyor. Filmi izlerken başım ağrıdı bi an önce bitsin dedim.
Berat D.
06 Ağustos 2021
Çaylak
İlk defa Kaan'ın tavsiyesine uyduğuma pişman oldum, gereksiz bir filmdi, boşa harcanacak 1 buçuk saatiniz varsa izleyebilirsiniz.
Serkan B.
04 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Hala izlememişler varsa hatırlatma, kısaca senaryo, oyunculuklar, akış gayet iyi bir film.
Mel
17 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Biraz gerilimi olan ortalama bir film. Olay örgüsü güzel sayılabilir ama daha iyi olabilirdi.
Daha fazla yorum36
i see you 2019i see you konusui see you imdbi see you izlei see you 2019 izlebeyin yakan film önerilerigizem filmlerigizem filmi önerilerigerilim filmleri 2019gerilim filmi önerileri 20192020 filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.