Keşif 2017 tr-TR

Keşif (2017)

(Bilim Kurgu)
2017
IMDB
6.3
(15) 3 64 0 5
51
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
IMDB
6.3
BU FİLM
33b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
23 Ocak 2018

Size, "Farklı bir dünya" kategorimi sonuna kadar hak eden bir ilginç Netflix filmi getirdim. Filmimizde ölümden sonra hayatın olduğu bilimsel olarak kanıtlanıyor, yani kanıtlandığı söyleniyor ve pat! Milyonlarca insan kafasına sıkıp intihar ediyor... Nasıl konu ama? Üstelik filmimizin ''Beynimi yaksın'' kategorimi hak ettiği kısmı da fazlasıyla vurucu. İzlerken sürekli olarak ''Acaba ben ne yapardım?'' diye kendinizi sorgularken bulacağınız filmlerden. Fakat durun, öyle afili cümleler ile anlattım ki beklentiniz tavan oldu biliyorum. Hemen şunu da söyleyeyim; Akıcı, dinamik, sıcak bir film beklemeyin. Çünkü durağan ve soğuk bir film izleyeceksiniz. Fakat tüm bunlara rağmen izlemeyi bir türlü bırakamayacaksınız, çünkü film gayet kendini izlettiriyor. E hadi tadını çıkarın!

Keşif - The Discovery

filmine yorum yap!
Aslı B.
22 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Filmin çıkış noktası güzel, ilgi çekici. Bana ters gelen, onca intihar var da, ortada cazip bir şey yok. Benim bir yere gitmem için beni oraya çekecek ilginç bir şeyler olması lazım ki hiç düşünmeden gideyim. Karambole intihar et git, saçma geldi bana. O kadar da sıkıcı gelmedi çabuk aktı gitti. Sonu da ilginç bitti.
SPOILER [GÖSTER]
Cellat G.
21 Ocak 2024
Film akıcı ve sıkmıyor, senaryo güzel yalnız biraz daha heyecan katılabilirdi. Kısacası yeterince güzeldi.
Serkan B.
01 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Yavaş ilerlemesi dışında belirli bir kusuru yok. Merak ettiriyor. İyi işlenmiş bir senaryo ve iyi oyunculukları var.
Cem G.
28 Şubat 2021
Çaylak
Zaman zaman filmi kapatmak istedim. Çok durgun anlatmaya çalıştığı kurguyu da çok iyi veremiyor. Ama bittiğinde eh işte diyebileceğim bir film oldu.
sıla ö.
06 Şubat 2021
Sıkı Üye
Film "Triangle" filmine benziyor ama bana sorarsanız daha güzeli çünkü duygular var bilinmezlik var merak var bu filmde baya şey var... Ölümden sonra hayatın gizemine kapılıp gidiyorsunuz, izleyin derim.
Tuğrul C.
26 Aralık 2020
"Çizgi Ötesi" filminin özentisi gibi olmuş, konu direkt aynı.
ayten Y.
22 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Şaşırtıcı, keyifli ve iyiydi. Sonuyla da şaşırtıyor.
Sinan Ü.
26 Mayıs 2020
Çaylak
Şahsen sıkılmadım. Bir kaç olumsuz yorum gördüğüm için yazıyorum. Hatta ölümden sonra nasıl bi hayat olacağı fikri acayip hoşuma gitti. Düşük beklentiyle izlenir.
Süleyman T.
27 Nisan 2020
Çaylak
Yani Robert Redford hocaya yazık etmişler. Son 15 dakika hariç film sıkıcı ve kasvetli olayları işliyor olaylar kesik kesik ve filmin içine giremiyorsunuz, duyguyu alamıyorsunuz.
elffi17
28 Mart 2020
Çaylak
Konusu güzeldi. İzlemeye değer. Marshall :))
Daha fazla yorum5

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.