Non-Stop 2014 tr-TR

Non-Stop (2014)

(Aksiyon - Gerilim)
2014
IMDB
7
(18) 4 75 0 5
74
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
7
BU FİLM
7.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
12 Eylül 2019
Aranızdan "Uğur Akgün" izlemem için bu tavsiyeyi bana göndermiş, kendisine teşekkürler ediyorum. Şimdi, izleyeceğiniz bu film, çıktığı yıllarda birçok ülkede 'en çok izlenen film' olma unvanını taşıyor. Filmimiz, bir polis memurunun, bir güvenlik görevi için bindiği bir yolcu uçağında yaşadıklarını işliyor. Polisimiz, uçakta bir tehdit fark ediyor ve bir gerilim başlıyor ki sormayın... Uzun zamandır hiç bu kadar yüksek tempolu bir film izlememiştim. Film sizi hem geriyor, hem de sürekli "Suçlu kim?" diye sorduruyor. Film boyunca da gördüğünüz herkese "Acaba kötü adam bu mu?" şeklinde bakıyorsunuz ve bu insana inanılmaz bir haz veriyor. Şöyle biraz gizemli, biraz vurdulu kırdılı ve bolca gerilimli bir uçuş filmi arıyorsanız bu film tam sizlik. Bu arada bu film ile de tekrar anladım ki "Liam Neeson" müthiş bir oyuncu... İzledikten sonra iyi ya da kötü yorumunuzu da aşağıya bırakarak bu tavsiyeye göz atanlara fikir vermiş olursunuz, unutmayın. Hadi tadını çıkarın!

Non-Stop - Non-Stop

filmine yorum yap!
Serkan B.
11 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Adrenalin düzeyi yüksek ve dar mekanlı sayılabilecek bir klasik... Aksiyonu doyurucu ve içerdiği gizem ile de seyir keyfini yükseltiyor.
Said F.
22 Eylül 2021
Sıkı Üye
Sıradan bir aksiyon filmi denilmemeli, dar alan ve polisiye unsurları ile ilk yarısı kesinlikle çok etkileyici.
Im Negan
22 Eylül 2021
Çaylak
Her ne kadar aksiyon filmlerini çok sevmesem de bu film beni içine çekmeyi başardı. Başından sonuna acaba kim dedim ama hiçbir tahminim tutmadı. Kesinlikle izleyin derim.
Meryem K.
10 Temmuz 2021
Çaylak
Film aşırı iyiydi. Vurdulu kırdılı bir şey arıyorsanız izleyin derim!
Oğuz Ö.
27 Haziran 2021
Abi çok iyiden de iyi, yüksek tempolu, gerim gerim geren sağlam film.
Melisa
26 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Filmde şüphelenmediğim kişi kalmadı. Gizem yönü ağır basan, aksiyondan da geri kalmayan güzel bi film.
Cem G.
02 Mart 2021
Çaylak
İzleyenin merağını sonuna kadar koruyan bir film. Sadece sonunda bir ters köşe bekliyorsunuz. Ama klasik aksiyon filmi gibi bitiyor. Yine de bu heyecan için bile izlenir.
SPOILER [GÖSTER]
ongun B.
27 Aralık 2020
Çaylak
Polisiye filmlere çok yakışan bir aktör Neeson abimiz. Film sonuna kadar götürüyor. Final daha iyi olabilirdi ama yine de nefes kesti.
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Aksiyon filmlerinin en iyi isimlerinden birtanesi; Liam Neeson. Film adrenalin dolu ve izlemeye değer.
Özlem Ç.
24 Kasım 2020
Sıkı Üye
Aksiyon filmlerine önyargılıyım, kavga dövüş, vurdu kırdı sevmem. Buna rağmen beğendiğim Yolcu filminin referansıyla bu filmi de izledim ve bunu da beğenerek kendimi şaşırttım. Daha çarpıcı bir final bekliyordum gerçi, yine de hiç düşmeyen gerilimiyle izlenmeye değer bir film olmuş.
Daha fazla yorum8
gerilim filmi önerileriaksiyon filmi önerileriliam neeson filmleriuçuş filmlerigerilim filmleriuçakta geçen filmleruçak konulu filmleruçak filmleri gerilimnon-stop konusunon-stop oyuncularınon-stop yorumlar

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.