Yalanın İcadı 2009 tr-TR

Yalanın İcadı (2009)

(Fantastik - Komedi)
2009
IMDB
6.5
(10) 3 58 0 5
44
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
12 Şubat 2020
Yalanın olmadığı bir dünya sizce nasıl olurdu? Mesela bir restorandasınız, siparişinizi verdiniz ve getiren garson "Abi yemeğinden bi çatal, kolandan da bir yudum aldım" diyor. Ya da mesela yeni tanıştığınız biri hemen orada yüzünüze "Hiç yakışıklı değilsin" diye söyleyiveriyor... Eğer böyle bir dünya fikri size de çok çılgınca geldiyse ve biraz da ilginizi çektiyse bu filmi hemen izleyin derim... Komedyen Ricky Gervais'i çok zeki buluyor ve stand up şovlarını da ayıla bayıla izliyorum. Kendisinin böyle bir filmi olduğunu duyunca "Bu güne kadar nasıl izlememişim!" diye yakınıp hemen oturup izledim ve gerçekten eğlendim ve keyifle bitirdim bu filmi. Fakat film, "Din ve İnanç" üzerine de birçok konuya değiniyor baştan uyarayım. Belki o kısımlar size biraz ters gelebilir bunu kesinlikle anlarım fakat o bölümü hariç tutsanız bile filmin temel aldığı "fikir", gerçekten izlemeye değer. Hemen üye girişi yaparak bu filmi izleyebilirsiniz. Bu film için yazacağınız yorumlarınızı çok merak ediyorum mutlaka olumlu ya da olumsuz yorumunuzu aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın!

Yalanın İcadı - The Invention of Lying

filmine yorum yap!
Nazlı Ç.
30 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Konusu ve Ricky Gervais'le beraber güzel bir film olmuş. Sadece daha iyi olabilir miydi? Evet, ama yine de izlenir mi keyifle? Kesinlikle!
Melisa G.
06 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
İlginç konusu olan vakit geçirmelik bir film. İçinde insanlığa dair eleştiriler var, yer yer de güldürüyor. Filmde insanlar yalan söylemiyor tamam ama her şeyi de söylemek zorunda değillerdi. Çok fazla ayrıntıya takılmadan izlenilebilir.
ayten Y.
21 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
kafa dağitmalik kategorisine koyulabilir bence . fazla beklentini olmadan izleyin.
Limon
01 Temmuz 2020
Çaylak
Gökteki adam muhabbeti cok iyi :D Eğer aileniz din konusuna falan çok takılmıyosa tam bi aile filmi.
Serhat K.
05 Haziran 2020
Çaylak
İzlenir, eğlenceli bir filmdi. Değişik bir senaryo.
destalyad
20 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Senaryo aşırı iyi, aşırı iyi de göndermeler var, zaten Ricky yazmış şaşırmadım. Ama daha güçlü yapılmasını beklerdim yavan sanki biraz.
Veli K.
15 Şubat 2020
Çaylak
Konu mükemmel ancak birkaç espri dışında hiç edilmiş bir senaryo, fazlası değil.
Aşkın K.
14 Şubat 2020
Usta Yorumcu
Tekerleğin icadı gibi yalanın bulunduğunu düşünün. İlk seferleri eğlenceli ama giderek karmaşık bir hal alıyor. Keyifli film.
Resul A.
13 Şubat 2020
Usta Yorumcu
Konusu çok orijinaldi ancak işleniş de bir o kadar bayat...
Fbli G.
13 Şubat 2020
Çaylak
Böyle filmlere bayılıyorum ya şu filmin konusunun orjinalliğine bakar mısın... Filmi burdan görüp izledim beni acayip sardı çok güzel bir film Kaan teşekkür ederim.
Daha fazla yorum0
yalanın icadı filmyalanın icadı konusuyalanın icadı izleyalanın icadı yorumlarthe ınvention of lying yorumthe ınvention of lying konusuthe ınvention of lying izlericky gervaisin oynadığı filmlerkomedi filmlerikomik filmleren iyi komedi filmlerigüldüren filmlerkomedi film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.