Acı Ay 1992 tr-TR

Acı Ay (1992)

(Dram)
1992
IMDB
7.2
12
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
7 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
26 Mart 2018
Öncelikle biraz uzun ve bir hayli +18 sahne barındıran bir film sizi bekliyor baştan söyleyeyim kimsenin başı ağrımasın. Filmimiz, lüks bir yolcu gemisiyle İstanbul'a doğru gitmekte olan bir çifti ve tanıştıkları diğer bir çiftin yaşadıklarını konu alıyor. Adamımız gemide uzaklara doğru bakarken birden çıkıp gelen tekerlekli sandalyedeki bir adam, yanındaki güzel kadın ile kendi hikayelerini adamımıza anlatmaya başlıyor... Film, evliliği ve kadın erkek ilişkilerini çok ama çok iyi özetliyor. Aşk hakkında da verdiği mesajlar tam yerinde. Sıradışı yönetmenimiz "Roman Polanski" imzalı bu film, iyice bir odaklandığınız taktirde sizi de fazlasıyla etkileyebilir. Bunca yıldır hep kenara ittiğim bu filmi henüz izleyebildiğim için kendime kızıyorum. E hadi tadını çıkarın.

Acı Ay - Bitter Moon

filmine yorum yap!
Aslı B.
11 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Film şiir gibi akıp gidiyor, çok etkiliyor, bu reddedilmez bir şey bence. Normalde rahatsız olacağım sahneler var ama garip bir şekilde rahatsız olmadan izledim, büyülenmiş gibi bir solukta sürükledi ve çarpıcı bir son. Gerçekte de sıradışı bir yönetmen Roman Polanski'nin hayatı kadar çarpıcı ve karmaşık filmi, ben beğendim ve etkiledi, izlenmesi gereken bir film. Teşekkürler Kaan.
Yeşim B.
23 Aralık 2021
Çok ilginç bir filmdi. Sadece sonu için bile izlemeye değer. Mutlaka izleyin derim.
mamicillo
03 Kasım 2021
Sıkı Üye
Bu filmi zamanında bir arkadaşım önermişti. Roman Polanski filmi kesin izle demişti. Kendisini kırmayıp izlemiştim. Romantik/dram filmlerini pek tercih etmesem de izlediğimde hiç pişman olmamıştım. Farklı bir anlatımıyla güzel bir film.
Aytek S.
08 Temmuz 2019
Usta Yorumcu
hahahaha ava giderken avlanmak diye buna denir. pek beğenmedim.
SPOILER [GÖSTER]
Murat I.
29 Ekim 2018
Çaylak
çok önceleri izlediğim bir filmdi. Film özellikle iç içe geçmiş hikayeleri barındırmasıyla ön plana çıkıyor. Yönetmenin bu geçişleri de başarı bir şekilde aktarması, bunun ile birlikte oyuncuların performansı ayrı bir düzeyde. Bence herkesin izlediği filmler kategorisinde olması gerekir. İyi seyirler. 7.5/10
Hazal C.
17 Ekim 2018
Sıkı Üye
Her şey yerli yerindeydi aşk, cinsellik, hikaye kesinlikle izleyin biraz farklı gelecek ama güzel...
Zeher
19 Mayıs 2018
Çaylak
Tek kelimeyle mu-az-zam-dı!
bitter moon 1992bitter moon filmi konusubitter moon filmi oyuncularıbitter moon filmi izleacı ay filmiacı ay 1992yetişkin filmleri+18 filmlerfilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.