Anne! 2017 tr-TR

Anne! (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.7
(12) 4 27 0 5
23
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
12 Yorum
2s 1dk
IMDB
6.7
BU FİLM
3.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Haziran 2021

Bu filmi ilk olarak Elif ve son olarak da aranızdan "Mesut Altunay" izlemem için göndermiş. Fakat bu 2 tavsiye arasında da 10 kadar kişi daha bu filmi bana tavsiye etmiş. Herkese teşekkürler edip konumuza geçiyorum.. Filmimiz, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çiftin, oldukça büyük evlerine gelen bir misafir ile değişen hayatlarını konu alıyor... Öncelikle bu filmi izleyenlerin çoğu "Hiçbir şey anlamadım" diyerek filmi yarıda bırakıyor. Size tavsiyem bu hataya düşmeyin; Tamam film garip ilerliyor, anlamsız şeyler oluyor ve sürekli "Neden?" diye soruyorsunuz fakat bitirdikten sonra filmde anlatılmak isteneni okuduğunuzda "Vay!" deyip tüm taşlar yerli yerine oturuyor ve damağınızda nefis bir tat kalıyor. Size önerim, bu filmi izleyin ve hemen sonra sizin için yazdığım şu inceleme yazısına göz atın. Ben filmi başarılı buldum. Tüm göndermeleri, her detayı zekice düşünülmüş. Yıllar sonra bile izlendiğinde aynı tadını koruyabilecek yapımlardan... Filmi izleyin, incelemesine mutlaka göz atın ve sonra yorumunuzu aşağıya bırakın, hadi tadını çıkarın! 

Anne! - Mother!

filmine yorum yap!
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Güzel bir film, sadece incelemesini okumadığınızda biraz havada kalıyor.
rıdvan K.
15 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Vakit kaybıydı, gereksiz uzatılmış, bence saçma.
Buse E.
14 Temmuz 2021
Her bünyenin izleyemeyeceği, herkesin de şıp diye anlayamayacağı bir film bu. Bence başarılı da bir film. Eğer gerçekten sinema izlemek istiyorsanız izlemelisiniz.
Nihat Ü.
07 Temmuz 2021
Çaylak
Mesajı kendisinden büyük bi film bu... Bence izlenmeli.
Şule S.
20 Haziran 2021
Çaylak
Anlamsızmış gibi geliyor ama değil. Jennifer Lawrence'ın film boyunca çıplak ayakla ve korkuyla dolaşması beni sürekli gerdi. Çok güzel bir kadın ve film de bittikten sonra başlıyor.
Merve K.
19 Haziran 2021
Bu film beni çok yordu ama son yarım saat kala anladım ana fikri, senin inceleme yazın ile de daha çok anlam buldu Kaan, daha doğrusu her şey oturdu yerine. Yine de boş vakitte sakin kafa ile izlenmeli diye düşünüyorum. Ve sanki daha iyi işlenebilir noktalar vardı…
Mustafa K.
19 Haziran 2021
Çaylak
Filmi izlerken bir şeyleri tahmin ediyorsunuz ama aslında hiçbir şeyi tahmin edemediğinizi fark ediyorsunuz, o tarz bir film.
Miraç I.
16 Haziran 2021
Usta Yorumcu
İzlerken sıkılmadım ama anlamaya çalışırken baya bir sinirim bozuldu, filmin sonunda anladım olayı tabi kaan'ın inceleme yazısı da çok yardımcı oldu izlemenizi tavsiye ederim.
Mesut A.
15 Haziran 2021
Sinemada sembolizmin nadide parçalarından. Hikayenin işlenme tarzı, kamera açıları ve simgeler muazzamdı. Herkesin bildiği bir hikayeyi bu kadar farklı ve sürükleyici anlatmak saygıyı hak ediyor. Bu siteye çok yakışan bir tavsiye oldu zannımca. İyi seyirler.
Serkan B.
15 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Burada tavsiye edilmesi isabetli olmuş. Enteresan bir yapım, arada kopuyorsunuz ancak gerilimi iyi.
Daha fazla yorum2
anne filmi konusumother filmi konusuanne filmimother filmietkileyici film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.