B. Button'ın Tuhaf Hikayesi 2008 tr-TR

B. Button'ın Tuhaf Hikayesi (2008)

(Fantastik - Dram)
2008
IMDB
7.8
(22) 4 245 0 5
240
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
20 Aralık 2017
Muazzam bir hikaye ile size nefis bir David Fincher filmi getirdim. Şöyle düşünün, genç doğup giderek yaşlanıyoruz, peki ya bunun tam tersi olsaydı? Yaşlı doğsaydık ve giderek gençleşseydik? İşte tam da bu fantastik ve bir o kadar da merak uyandıran konunun ele alındığı nefis bir yapım izleyeceksiniz. Kurgu sizi bir an bile yormadan öylece akıp gidiyor. Zaman kaybetmeden hemen bu farklı ve müthiş senaryolu filme kendinizi bırakın. Dram, romantik ve fantastik türünü işleyen bu film benim için bu tarzda izlediğim en iyi filmlerden. Ayrıca sona sakladım; Filmimizde Button rolünde Brad Pitt bulunuyor. Tadı damağınızda kalacak nefis bir film. Tadını çıkarın!

B. Button'ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case of Benjamin Button

filmine yorum yap!
Emine ç.
17 Eylül 2021
Çaylak
Biraz üzücü, fazlasıyla tuhaf ve farklı bir hikayeye sahip. Ayrıca hayatın başının ve sonun aynı olduğunu, nasıl başladıysak öyle de hayata gözlerimizi yumacağımızı anlatıyor. Birilerine muhtaç..
SPOILER [GÖSTER]
Melisa G.
29 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Oyuncular ve efektler iyiydi. Film de tıpkı adı gibi tuhaf. Çok çok farklı bir hikaye, kültür katması için bile izlenmeli.
zeyvenep
09 Ağustos 2021
Aslında ömrümüzün başı ve sonu arasında pek fark yok. Her ikisinde de huysuz, unutkan, kendi gereksinimlerini göremeyen bireyleriz. Filmde ise bu tersine dünyayı izlemek beni üzdü, şaşırttı ve sonu gelmeyen düşüncelere sürükledi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
büke alayunt
14 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Çok güzel bir senaryo. Daha önce hiç benzerine denk gelmemiştim <3
Martell
25 Nisan 2021
Çaylak
Aynı adlı kitabı tek kelime ile rezalet! Herhalde dünyada kitaptan uyarlama filmler arasında kitabı çok kötü olup, filmi bu kadar muhteşem olan tek yapımdır.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Neden en çok bilinen ve beğenilen film olduğunu tecrübe ederek hemen öğrenin :)
Boran K.
05 Nisan 2021
Çaylak
Yaşlı bir nine/dededen yatmadan önce masal dinliyormuş gibi ilerleyen bir film. Hikayesi gayet iyi, keyifle izleniyor. Üstüne bir de Kate Blanchett olunca "daha ne olsun" diyor insan.
Kadriye
22 Mart 2021
Çaylak
İzleyip izlememek konusunda kararsız kalmışsanız, kesinlikle şans vermeniz gereken filmlerden. Mükemmeldi.
ongun B.
29 Aralık 2020
Çaylak
Öncelikle sakin, dingin bir kafayla izlemenizi tavsiye ederim. Film ağır işlediğinden uykunuz da gelebilir. Konuya bakarsak insan düşünmeden edemiyor, böyle bir şey olsaydı ve o kişi ben olsaydım diye... Bence filmin akışı ve oyunculuklar harikaydı, vesselam.
Gökçen Y.
21 Aralık 2020
Usta Yorumcu
İzlemek için 12 yıl geç kaldığım film. Kitabı da varmış yorumlardan anladığım kadarıyla, gerçekten kitap gibi bir filmdi.
Daha fazla yorum12

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.