Boss Level 2021 tr-TR

Boss Level (2021)

(Aksiyon - Bilim Kurgu)
2021
IMDB
6.9
(19) 4 56 0 5
50
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
6.9
BU FİLM
9.8b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Mart 2021

Bu tavsiyeyi aranızdan "Umut Özkan", "Tekin Baylassın" ve "Tansu Sağır" izlemem için göndermiş. Fakat ilk gönderenin profilini eklediğimiz için Kenan'ı sabitliyor ve bu 4 kişiye de teşekkürler ediyorum... Filmimiz, eski bir özel kuvvetler askerinin, girdiği zaman döngüsünde yaşadıklarını konu alıyor. Adamımız aynı günü tekrar tekrar yaşıyor ve bir yandan bunun nedenini bulmaya çalışırken diğer yandan da 'zaman' ile sıkı bir mücadele etmek zorunda kalıyor... Merakla beklediğim 2021 yapımlarından biriydi bu film ve beni tatmin etti diyebilirim. Film, seyir keyfini arttıracak kadar espriler içerirken bir de çoğumuzun ilgiyle izlediği o 'kısır döngü' konusunu işleyince gerçekten ortaya elle tutulur, izlemeye değer bir yapım çıkıyor. E birkaç keyifli vurdulu kırdılı sahne de cabası oluyor... Tabi ki de bir şaheser değil, fakat her şeyi dozunda, ortalamanın üzerinde bir filmdi benim için. 'Aynı günü tekrar yaşamak' konulu filmleri listediğim şu içeriğe de mutlaka göz atın derim... Yorumunuzu aşağıya bekliyorum, hadi tadını çıkarın!

Boss Level - Boss Level

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
uykusarhosu
7 ay önce
Sıkı Üye
Edge of Tomorrow filminin tadı damağımda kalmışken üzerine bu filmi izlemek harika geldi. Aksiyon, bilim kurgu, eğlence... 3'ü1 arada :) Ama güzel olan birçok filmde olduğu gibi sonu pek tatmin etmiyor, devam filminin çıkması beni şaşırtmaz.
Daisy Y.
02 Ekim 2021
Çaylak
Zaman döngüsünün bulunduğu aksiyon dolu bir film, ben sıkılmadan izledim oldukça eğlenceliydi. Boş vakti değerlendirmek için ideal.
CLEDRED
29 Temmuz 2021
Aksiyon, komedi, bilim kurgu sevenler durmasın, lütfen.
Martell
18 Mayıs 2021
Çaylak
Bu tarz aynı günün tekrar tekrar yaşandığı filmleri seviyorsanız size bu sitede de bulunan birkaç film daha önereyim: Edge of Tomorrow, Timecrimes, Arq, Happy Death Day 1-2, Source Code, About Time, 50 First Day (Not: son iki film aşk temalı, diğerleri aksiyon)
Zeynep E.
14 Mayıs 2021
Çaylak
Bence gayet güzel bir filmdi. Beğendim, vakit geçirmek için izlenebilecek bir filmdi.
Serkan B.
21 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Gerçekten izlerken su gibi akıyor zaman. Türünün nadide filmleri arasında yerini alır. Kurgu, görseller ve tabi Grillo ve Watts, bir de Mell eklenince tadından yenmez olmuş. Şiddetle tavsiye olunur.
ADO
17 Nisan 2021
Çaylak
İzlemeden ölmemelisiniz, tek kelimeyle muazzam bir filmdi, hiçbir saniyesinde sıkılmayacağınızın garantisini verebilirim.
Hayri S.
11 Nisan 2021
Sıkı Üye
GTA tadında İlginç ve eğlenceli bir film. 2.'si çekilir muhakkak.
Mathilda9
11 Nisan 2021
Sıkı Üye
Kötü karakterleri doğru seçememişler ama time loop filmleri genelde güzel oluyor izlettiriyor kendini, film bir buçuk saat olmasından dolayı izlenilebilir.
Mustafa
06 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Kısır zaman döngüsünün eğlenceli ve bol aksiyonlu hali. Hiç sıkılmadan 1,5 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Büyük beklentili sürpriz finalli beyin yakmalı değil ama güzel zaman geçirmek için ideal bir filmdi.
sıla ö.
26 Mart 2021
Sıkı Üye
Filmin gidişatı gayet güzeldi ve izletti kendini ama insan o kadar izleyip 'Vov!' diyecek bir son beklentisine giriyor haliyle. Edge of Tomorrow filminin daha esprili hali gibi olmuş bir de...
Daha fazla yorum8
boss level film konusuboss level konusuboss level yorumboss level film yorum2021 filmlerifilm önerileri 2021kısır döngü filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.