Çelik Yumruklar 2011 tr-TR

Çelik Yumruklar (2011)

(Dram - Spor)
2011
IMDB
7.1
(8) 4 116 0 5
111
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
8 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Ocak 2018
Yakın bir gelecekte, boks sporunun teknoloji ile birleşmesi sonucunda, tonlarca ağırlığındaki robotlar ringe çıkıp kozlarını paylaşıyor. İşte tam da böyle bir ortamda mücadele veren baba oğulun macerasını izleyeceksiniz. Tabi ufaklık ile bir robotun arasındaki samimi bağ da izlemeye değer. Eğlenceli, keyifli ve kadrosundaki Hugh Jackman detayı ile de izlemeye değer bir hafta sonu filmi. Hadi tadını çıkarın!

Çelik Yumruklar - Real Steel

filmine yorum yap!
Melisa G.
29 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Çıktığından beri çok popüler olan. Yüksek bütçeli, iyi animasyonlara sahip ve baba- oğul ilişkisini güzel yansıtan bir filmdi.
Buket D.
22 Ağustos 2021
Çaylak
Çocuklarınızla hafta sonu izleyebileceğiniz keyifli bir film.
Mathilda9
28 Mart 2021
Sıkı Üye
Küçükken izlemiştim çok iyiydi. Şimdi izlesem aynı etki olur mu bilemedim :)
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Sıkılınca hala dövüş sahnelerini açıp açıp izlerim (Eminem şarkısına da klip yapılmış). Duygu dolu bir film. Son sahnelerinde içiniz kıpır kıpır oluyor izleyicilerin tepkisini verdiğinizi, filmin içinde olduğunuzu fark ediyorsunuz. Sürükleyici, etkileyici mükemmel bir film.
Emre Ulukaya
23 Ağustos 2020
Çaylak
İlk çıktığında küçüktüm ve çok güzel gelmişti, 24 yaşıma geldim hala daha arada sırada izlerim. Bu filmde olanlar elbet gelecekte gerçekleşecektir de eminim. Mısırınızı elinize alın ve kendinizi bu filme odaklayıp keyfini çıkarın.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Hugh Jackman abimizin güzel filmlerinden biri. Baba oğul duygusunun yanında, ufak tefek aksiyonlar ve duygu dolu sahneler de var tabi. Güzeldi.
eowyn
28 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Çok güzel bir baba oğul filmi, aynı zamanda sahneler klişelerle dolu olsa da izlettiriyor kendini.
Serkan Ü.
27 Mart 2020
Çaylak
Müzikleri başlı başına yeter zaten... Güzel film.
real steel konusureal steel izlereal steel oyuncularreal steel yorumçelik yumruklar konusuçelik yumruklar izleailece izlenecek filmlerrobot filmleriaile filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.