Ceset 2012 tr-TR

Ceset (2012)

(Gerilim - Gizem)
2012
IMDB
7.6
(49) 4 252 0 5
245
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
49 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
20b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Aralık 2017

Yine nefis bir İspanyol filmi ile size sesleniyorum ve hepinizi İspanyol filmi aşığı yapma konusunda kararlıyım. Müthiş senaryosu ile sizi ekrana kilitlerken bir de hiç beklemeyeceğiniz yerden golü 90'a çakıyor filmimiz. Şanslısınız size böyle nefis zaman geçireceğiniz film tavsiye eden biri var, benim yoktu... Şaka bir yana, gerim gerim gerileceğiniz gizem dolu bir film izleyeceksiniz. Sonlarına doğru kalbinizin hızla attığı filmler vardır ya, heh işte bu filmi de o listeye ekleyin hemen. E hak ediyor.. Her filmde olduğu gibi biraz sabrettiğiniz anda nefis bir film izleyecek, hafızanıza, ruhunuza nefis sahneler kazıyacaksınız. Hadi tadını çıkarın!

Ceset - El Cuerpo

filmine yorum yap!
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Gayet iyi filmdi. Klasikleşmiş konusu olan yine de sizi heycanlandırıp gerecek bir film.
saygielci
12 Ağustos 2021
Çaylak
Bu benim fikrim; İspanyollarda dünya düzenine yenik düşüp, heh bak bu iyi iş yaptı aynısından 3-5 tane yapalım derdine girmişler. Contratiempo filmi ile ortalama aynı olan hikaye, kirli sakallı gözlüklü jön, çapkın jön.. Hikaye çok güzel olabilir ama
Recep İvedik serisi gibi aynı format film yapmaya, aynı oyuncuları çevirip çevirip oynatmaya gerek yok bence. Contratiempo izlemesem bu film çok iyiydi, bunu izleyip Contratiempo filmini izlesem o filmi de beğenmeyecektim... Aynısının laciverti gibi filmler.
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Contratiempo'dan sonra en beğendiğim İspanyol filmlerinden. Sürpriz sonlu, cinayetli ve dedektifli... daha ne olsun :)
Helin Sak
23 Temmuz 2021
Sıkı Üye
2 sn önce izleyip bitirdim de geldim. AMAN YARABBİ nasıl bi filmdi. Aşırı beğendim. Sonu da tam tadında bitti. İyi ki izlemişim dedim. Bu tarz filmler sayesinde ispanyol sinemasına bağlılığım artıyor. Kesinlikle izleyin.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Çok iyi İspanyol filmlerinden biri. Gerilimi yüksek, sağlam bir şey, izleyin mutlaka.
ayten Y.
27 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Mükemmel kurgulanmış. Filmde hep anladığımı düşündüğümde tekrar yanıldım, ki normalde bu tarz filmleri çok izlediğim için ters köşe olduğunu biliyorsam sonunu anlayabiliyordum... Mutlaka izleyin.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Gerilim/Gizem filmleri deyince İspanyol filmleri derim. Film boyunca yürütülen tahminler genelde yanlış çıkıyor uyarayım..
Kaan A.
02 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Adamlar yapıyor be moruk! Bizim için dram neyse adamlar için de gizem/gerilim o. Film boyunca birçok kişiden gıcık kaptım; dominant kadın, zorba polis, korkak sevgili... ama en sonunda sadece takdir ettim. İzleyin izlettirin!
Ferhat A.
02 Mayıs 2021
Çaylak
Filmin sonuna doğru "hadi artık, şu olsun da kapatayım" diyorsunuz ama tam bir ters köşe finale sahip. Filmi kimseden dinlemeden izleyin. Yoksa "6. His" filmi gibi ziyan olur gider...
Serkan B.
03 Nisan 2021
Usta Yorumcu
İspanyollar bu işi iyi yapıyor. Efsaneler arasına kaydedildi. İzlemeye kesinlikle değer.
Daha fazla yorum39
el cuerpo konusuel cuerpo izleel cuerpo yorumlarceset filmiceset filmi konusuispanyol filmleriispanyol filmi önerileribeyin yakan filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.