Ceset 2012 tr-TR

Ceset (2012)

(Gerilim - Gizem)
2012
IMDB
7.6
(70) 4 342 0 5
334
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
70 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
35b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
24 Aralık 2017

Yine nefis bir İspanyol filmi ile size sesleniyorum ve hepinizi İspanyol filmi aşığı yapma konusunda kararlıyım. Müthiş senaryosu ile sizi ekrana kilitlerken bir de hiç beklemeyeceğiniz yerden golü 90'a çakıyor filmimiz. Şanslısınız size böyle nefis zaman geçireceğiniz film tavsiye eden biri var, benim yoktu... Şaka bir yana, gerim gerim gerileceğiniz gizem dolu bir film izleyeceksiniz. Sonlarına doğru kalbinizin hızla attığı filmler vardır ya, heh işte bu filmi de o listeye ekleyin hemen. E hak ediyor.. Her filmde olduğu gibi biraz sabrettiğiniz anda nefis bir film izleyecek, hafızanıza, ruhunuza nefis sahneler kazıyacaksınız. Hadi tadını çıkarın!

Ceset - El Cuerpo

filmine yorum yap!
fatih A.
27 Haziran 2024
Film tam anlamıyla şahaneydi, ilacın dedektifin kızının eline nasıl geçtiğiyle ilgili bir sahne olsaydı daha iyi olurdu bence..
SPOILER [GÖSTER]
Mahmut K.
21 Haziran 2024
Usta Yorumcu
Bu filmi iki defa seyrettim aradan uzun zaman geçmişti. Unuttuğum sahneler olduğu için ikisinde de aynı keyfi alarak seyrettim. Beğenmeyen arkadaşlar da mutlaka olur ama benim çok beğendiğim filmlerden biridir.
Albert K.
05 Mayıs 2024
Sıkı Üye
Bu filmi izlemeden önce Contratiempo filmini izleyip çok beğenmiştim ve ona benzer filmleri araştırırken bu filmin kesinlikle izlenmesi gerektiğini söyleyenlere denk gelmiştim. Aradan 5 yıl geçtikten sonra anca izleyebildim ve cidden beğendim. Bu filmi beğendiyseniz Contratiempo filmine de bir şans verin derim o da İspanyol yapımı gerilim-gizem filmi memnun kalacaksınız.
kırıkasa
02 Nisan 2024
Instagram'dan "DÜNYANIN EN BÜYÜK TERS KÖŞESİ BU FİLMDE" ibaresini görüp gelenlere kötü bir haberim var. Arkadaşlar film mantık hatalarıyla savaşıyor. Bazı noktalarda "ulan" diyerek ekrana giresiniz geliyor. Aktığı noktalar var olmasına var ama bir noktadan sonra ambiyansın kattığı hava da artık ekranda tutma özelliğini yitiriyor. Son seçeceğiniz olabilir ancak ilk seçeneğiniz asla olamaz, olmamalı. Filmi gereksiz yere övenler Anthony Hopkins izlememiş mağara insanlarıdır.
Melek K.
18 Ocak 2024
Çaylak
Başta sıkılıyorsun sonra bi kaç farklı senaryo düşünmeye başlıyorsun hatta ben bi ara adamın şizofren olduğunu bile düşünmeye başlamıştım ama güzeldi.
SPOILER [GÖSTER]
Ayfer E.
13 Kasım 2023
Çaylak
Heyecanla izliyorsunuz ama sonunda ehh işte dedirtti. Bilemedim.
Alperen
27 Mayıs 2023
Usta Yorumcu
Sonu güzel, cidden fena ters köşe yapıyor ama filmin kalan kısmına sırf bunun için katlanılır mı, emin değilim. Önermek ile önermemek arasında kaldığım bir film.
aminoasit
08 Ocak 2023
Çaylak
Klasikleşti artık ispanyol gizem filmleri.. Bu film de 'El Clasico' tadında bir şey.
muhammed V.
28 Aralık 2022
Klasik ispanyollar işte. Zamanın ötesinde bir film... TİK TAK!
Hacer Ö.
17 Aralık 2022
Sıkı Üye
İspanyol filmlerini seviyorum.. Yine müthiş zekice kurgulanmış, size yorum yaptırıp kendi kendinizle çeliştiren muthiş bir film.. İzleyin.
Daha fazla yorum60
el cuerpo konusuel cuerpo izleel cuerpo yorumlarceset filmiceset filmi konusuispanyol filmleriispanyol filmi önerileribeyin yakan filmleroriol paulo filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.