Chappie 2015 tr-TR

Chappie (2015)

(Bilim Kurgu - Suç)
2015
IMDB
6.8
(14) 4 154 0 5
148
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
20 Aralık 2017
Film, gelişen dünyada suç oranının artmasıyla icat edilen robot polislerden birine yüklenen bir yapay zeka ile ilerliyor. Robotlardan biri çalınıyor ve yüklenen program ile ortaya hafif matrak, hafif serseri eğlenceli bir robot çıkıyor. Bilim kurgu olarak geçen bu film, sizi bir hayli de eğlendirecek. Ben izlerken acayip keyif aldım diyebilirim. Bu arada filmin renklerini, temasını hafif de olsa District 9 filmine inceden benzetebilirsiniz çünkü bu iki filmin yönetmeni de aynı kişi; Neil Blomkamp. Hem farklı bir dünya filmi olsun, hem eğlendirsin hem de vurdulu kırdılı olsun diyorsanız sizin ilacınız bu. Hadi tadını çıkarın!

Chappie - Chappie

filmine yorum yap!
Mahmut K.
21 Haziran 2024
Usta Yorumcu
İzlerken değişik duyguları bir arada yaşamanızı sağlıyor. Gülümsetiyor, üzüyor, sinirlendiriyor. Beklediğimden çok daha iyi bir film seyrettim. Chappie, adamım.
Kudret M.
30 Mart 2024
Çaylak
Ailecek izlenebilecek tarzda güzel bir film. Hem akıcı, hem teknolojik, hem duygusal..
Ahmet Ç.
15 Nisan 2023
Sıkı Üye
Konusu bakımından gerçekten hoş bir film, bilim kurguyu seviyorsanız ve film arıyorsanız başka film bakmaya gerek yok izleyin geçin.
Zeynep
04 Haziran 2022
Sıkı Üye
Robot içeren teknolojik bilim kurgu filmlerini ilgi ile takip ediyorum fakat film kadrosu ve işleyişi nedeniyle beğenmedim.
eraycoskun
09 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Filme çok ön yargılı başlamıştım ama fazlasıyla tatmin etti, hem duygulandım hem eğlendim. Güzel bir iş çıkarmışlar bence izlenir.
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Her dakikasında farklı duygular yaşayacağınız bir film. Tavsiye ederim.
Mel
12 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Keyifle izlenilebilir, akılda kalıcı bir filmdi. Lisedeyken akıllı tahtadan açmıştım 'nerden buluyorsun böyle şeyleri' demişlerdi :)
Mathilda9
29 Mart 2021
Sıkı Üye
Çok güzel film kesinlikle izleyin. Ben pek bilim kurgu sevmem, çünkü 'bilim kurgu' adı altında çok saçma filmler gördüm ama bu film çok ayrı, kesinlikle izleyin puanım 10/8
Yigittheripper
17 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Güzel ve izlenilebilir bir film. Komedi unsurları barındıran bilim kurgu filmleri bulmak zordur, bunda bir de üzerine aksiyon da eklenmiş. Tavsiye ederim.
Jennifer F.
16 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Filmi 3. izleyişim ve bir Die Antwoord dinleyicisi olarak çok keyif alıyorum. Fakat yapımcıların gişede umduklarını bulamamaları yüzünden 2. filminin çıkmayacak olması çok üzücü.
Daha fazla yorum4

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.