Chappie 2015 tr-TR

Chappie (2015)

(Bilim Kurgu - Suç)
2015
IMDB
6.8
(10) 4 102 0 5
98
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
20 Aralık 2017
Film, gelişen dünyada suç oranının artmasıyla icat edilen robot polislerden birine yüklenen bir yapay zeka ile ilerliyor. Robotlardan biri çalınıyor ve yüklenen program ile ortaya hafif matrak, hafif serseri eğlenceli bir robot çıkıyor. Bilim kurgu olarak geçen bu film, sizi bir hayli de eğlendirecek. Ben izlerken acayip keyif aldım diyebilirim. Bu arada filmin renklerini, temasını hafif de olsa District 9 filmine inceden benzetebilirsiniz çünkü bu iki filmin yönetmeni de aynı kişi; Neil Blomkamp. Hem farklı bir dünya filmi olsun, hem eğlendirsin hem de vurdulu kırdılı olsun diyorsanız sizin ilacınız bu. Hadi tadını çıkarın!

Chappie - Chappie

filmine yorum yap!
Eray
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Filme çok ön yargılı başlamıştım ama fazlasıyla tatmin etti, hem duygulandım hem eğlendim. Güzel bir iş çıkarmışlar bence izlenir.
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Her dakikasında farklı duygular yaşayacağınız bir film. Tavsiye ederim.
Melisa G.
12 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Keyifle izlenilebilir, akılda kalıcı bir filmdi. Lisedeyken akıllı tahtadan açmıştım 'nerden buluyorsun böyle şeyleri' demişlerdi :)
Mathilda9
29 Mart 2021
Sıkı Üye
Çok güzel film kesinlikle izleyin. Ben pek bilim kurgu sevmem, çünkü 'bilim kurgu' adı altında çok saçma filmler gördüm ama bu film çok ayrı, kesinlikle izleyin puanım 10/8
Yigittheripper
17 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Güzel ve izlenilebilir bir film. Komedi unsurları barındıran bilim kurgu filmleri bulmak zordur, bunda bir de üzerine aksiyon da eklenmiş. Tavsiye ederim.
Jennifer F.
16 Ekim 2020
Usta Yorumcu
Filmi 3. izleyişim ve bir Die Antwoord dinleyicisi olarak çok keyif alıyorum. Fakat yapımcıların gişede umduklarını bulamamaları yüzünden 2. filminin çıkmayacak olması çok üzücü.
eowyn
13 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Tavsiye ederim. Robota yapılanlar bile beni ağlatmaya yetiyor. Çok çabuk duygulanıyorum sanırım.
Arşivci
28 Mart 2020
Sıkı Üye
Ne zamandır izleyeyim deyip erteliyordum. Dün akşam izledim. İleri seviye bir yapay zeka yazılımı ve bunun bir robota yerleştirilmesini eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Benzer versiyon filmler olmuştu. Alternatif eksikliğinde izlenebilir.
Aşkın K.
17 Mart 2020
Usta Yorumcu
Eğlenceli bir bilim kurgu. Aşağıdaki yorumda çok beğenilmiş fakat ben çok beğenmedim açıkçası. Notu 5.5
İlter G.
30 Ocak 2018
Yapay zeka ve beyinsel aktarım konusuna değinmeleri hoşuma gitti.Fakat Chappie'nin öğrenebilen zekaya eriştiğini daha detaylı işleyebilirlerdi hemencecik elemanın yazdığı kodlar ile öğrenebilen zekaya kavuşması basit kaldı.Onun haricinde güzel film.rn
Daha fazla yorum0

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.