Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(131) 4 589 0 5
575
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
131 Yorum
1s 46dk
IMDB
8.1
BU FİLM
71b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
1 yıl önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
Eren T.
05 Mayıs 2022
Çaylak
Gizem ve gerilim konusunu pek sevmem, o yüzden filmin yarısında sıkıldığım için ve o karanlık atmosfer beni boğduğu için kapattım, ancak bu türdeki filmleri sevenler için güzel bir film olabilir.
Gizem O.
27 Nisan 2022
Çaylak
Sonlara doğru soluksuz izlediğim doğrudur. Zekice hamleleri olan başarılı bir film.
Pablo.Escobar
20 Nisan 2022
Sıkı Üye
Bu filmi beğenmeyen 13 kişiyi çok merak ediyorum... Tavsiye ederim.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
İzlenilmesi gereken, bu tarzı sevenlerin zor da olsa çözeceği bulmacalı bi filmdi.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Bu film benim için bir başyapıt. Film o kadar iyi ki ne yazsam eksik kalır diye düşünüyorum. 10 üzerinden 10 puanı hakeden şahane bir film. İspanyol filmlerini Kaan sayesinde izlemeye başladım ve bu yıl çıtayı nirvanada bıraktı diyebilirim. İspanyol sinemasına hayran oldum resmen..
Sedef K.
08 Şubat 2022
Mario Casas ve harika bir film. Beyin yakan kategorisinde ama anlaşılır sürükleyici, kesinlikle tavsiye ederim.
Büşra Ö.
19 Ocak 2022
Çaylak
Bu filmi 4 yıl önce izlemiştim şimdi burda görünce yorum yapmak istedim; İspanyol sinemasına diyecek birşey yok hepimiz biliyoruz ki adamlar işi çok iyi biliyor, ters köşe sahneler çok var, bu gidişle film tavsiyesi isteyince ilk söylenen film "Fight Club" değil de bu film olacak, zira çevremdeki herkese tavsiye etmişimdir. İyi seyirler :)
SALİH Y.
18 Ocak 2022
Keyifle izlediğim bir filmdi. Ters köşenin de köşesini yapıyor. İzlemeye değer.
Cavilam20
12 Aralık 2021
Çaylak
Ağır bir gidişatı olsa da temponun artacağını anlıyorsunuz. Ters köşeler bolca. Tavsiye mi? Edilmez mi? İzleyin :)
betty_krz
11 Aralık 2021
Müthiş kurgu, harika bir film. Bence hiç yorum okumakla falan vakit kaybetmeyin, açın izleyin, pişman olmazsınız. Gerilim, polisiye ve ters köşe seviyorsanız tam da yerindesiniz, kime tavsiye ettiysem herkes çok beğendi... Kaan sayesinde İspanyol filmlerini keşfetmeye başladık, bunu da küçük bir not olarak düşeyim :)
Daha fazla yorum120
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izlethe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.