Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(147) 4 671 0 5
656
15
İZLEDİM
SONRA İZLE
147 Yorum
1s 46dk
IMDB
8.1
BU FİLM
85b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
2 yıl önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
Alkanistan
01 Haziran 2023
Çaylak
Hiç tartışmasız son dönemlerde izlediğim ve ciddi anlamda büyük keyfi aldığım oldukça kaliteli filmlerden biriydi. Müthiş kurgusu ve hiç dinmeyen gizemli atmosferiyle izleyiciyi film bitene kadar ilgi odağında tutmayı başaran, kesinlikle izlenilmesi gereken yapımlar arasında..
V V.
10 Nisan 2023
İspanyollar son birkaç senedir sinemaya güzel yatırımlar yapıyor ve iyi iş çıkarıyorlar. Her ne kadar Polisiye tarzım olmasa da kaliteli ve iyiydi.
Im Negan
09 Nisan 2023
Sıkı Üye
İspanyol sinemasında beni hayal kırıklığına uğratan bir film olmadı şu ana kadar. Bu da senaryosuyla kendisine büyük saygı duyduğum yapımlardan biri oldu. Lafı fazla uzatmaya gerek yok zaten sitenin en çok beğenilen filmi kendisi. Kesinlikle izleyin, izlettirin.
Aslı B.
27 Şubat 2023
Sıkı Üye
İzleyin, çok güzel filmdi, ben çok beğendim. İspanyol sinemasını sevmemi sağladı. Gerilim ve gizem bol bol var.
aminoasit
08 Ocak 2023
Çaylak
Tam beyin yakmasa da; gizem filmi nasıl olur, işte böyle olur derim. İzleyin.
Gökmen D.
04 Ocak 2023
Çaylak
Durağan başlayıp daha sonra sizi içine çeken ve her son dediğiniz an yeni bir başlangıçla başlayan bir filmdi. Filmin sonunu tahmin ettim, fakat dediğim gibi mükemmel bir film. İzleyin.
Yasin A.
12 Aralık 2022
Kesinlikle efsane bir film. Son dakikaya kadar gizemini sürdürüyor ve beynini zorlamanı sağlıyor. Ben filmi aşırı beğendim, izlemeyenlere tavsiye ediyorum.
bünyamin G.
12 Aralık 2022
Çaylak
Beynimi yaksın diyorsan kesinlikle izle, kaçırma, tam kafa patlatmalık.
Hacer Ö.
21 Kasım 2022
Sıkı Üye
Herhalde milyon tane izlediğim filmler arasında en iyilerden bi tanesi diyebilirim. Resmen beyin yakıyo ama ultra zekice bi senaryoya da sahip. İzlemeden ölmeyin derim.
Özgür A.
06 Ekim 2022
Çaylak
İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. Sonunu tahmin etmek imkansız :) Herkese tavsiye edebilirim.
Daha fazla yorum136
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izleoriol paulo filmlerithe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.