Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(143) 4 642 0 5
628
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
143 Yorum
1s 46dk
IMDB
8.1
BU FİLM
80b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
2 yıl önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
aminoasit
08 Ocak 2023
Çaylak
Tam beyin yakmasa da; gizem filmi nasıl olur, işte böyle olur derim. İzleyin.
Gökmen D.
04 Ocak 2023
Durağan başlayıp daha sonra sizi içine çeken ve her son dediğiniz an yeni bir başlangıçla başlayan bir filmdi. Filmin sonunu tahmin ettim, fakat dediğim gibi mükemmel bir film. İzleyin.
Yasin A.
12 Aralık 2022
Kesinlikle efsane bir film. Son dakikaya kadar gizemini sürdürüyor ve beynini zorlamanı sağlıyor. Ben filmi aşırı beğendim, izlemeyenlere tavsiye ediyorum.
bünyamin G.
12 Aralık 2022
Çaylak
Beynimi yaksın diyorsan kesinlikle izle, kaçırma, tam kafa patlatmalık.
Hacer Ö.
21 Kasım 2022
Sıkı Üye
Herhalde milyon tane izlediğim filmler arasında en iyilerden bi tanesi diyebilirim. Resmen beyin yakıyo ama ultra zekice bi senaryoya da sahip. İzlemeden ölmeyin derim.
Özgür A.
06 Ekim 2022
Çaylak
İzlediğim en iyi filmlerden biriydi. Sonunu tahmin etmek imkansız :) Herkese tavsiye edebilirim.
Bülent K.
04 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Efekt ve sahne olarak Hollywood ile yarışamasa da senaryo konusunda Hollywood'un çok önünde bence. İspanyol sinemasının başarılı örneklerinden. Bununla beraber El Cuerpo'yu da izlerseniz pişman olmazsınız. Güzel film, tavsiyedir.
Evren S.
24 Ağustos 2022
Uzun zamandır görmediğim kadar güzel bir senaryo ve olay örgüsü vardı. Resmen bir satranç maçı gibiydi. Çok iyi film. Kesinlikle izlenmeli. Ayrıca başrolün oyunculuğu Baruş Arduç gibi bir tık donuk ve mimiksiz olsa da, görünüşü bence Selçuk İnan'a daha çok benziyor.
Weadex
03 Temmuz 2022
Çaylak
Az önce izledim ve bitirdim. Eğer izleyip izlemeyeceğinize karar vermek için yorumlarda dolaşıyorsanız şunu söyleyebilirim ki; gidin ve izleyin. Zaten yazılan yorumlardan da gördüğünüz gibi gerçekten mükemmel bir film hem de İspanyolların elinden çıkmış bir yapım daha ne olsun! :)
Nazlı Ç.
19 Haziran 2022
Sıkı Üye
Bilmem kaçıncı kez izledikten sonra bu muhteşem filme burada hiç uğramamış olduğumu gördüm. Yine ispanyollar ve yine harika bir yapıt. Başrol Adrian'dan emin olamadım da Laura karakterini filmde İrem Sak'a çok benzetiyorum.
Daha fazla yorum132
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izleoriol paulo filmlerithe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.