Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(99) 4 510 0 5
498
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
99 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
11 ay önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Favori filmimi sorsalar düşünmeden söyleyebileceğim bu filmi herkese tavsiye ederim. 3 kez izleyip her seferinde farklı şeyler fark etmiş olmak beni çok tatmin etti :)
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Geçen sene izleyip herkese önermiş olduğum enfes ispanyol filmi :) İkinci izleyişimde taşlar yerine oturmuştu, tavsiye edilir.
Buse E.
14 Temmuz 2021
Bu filmi buradaki en beğenilenler listesinin başını çekerken görmek çok güzel çünkü izlediğim günden beri çevreme hep tavsiye ettiğim filmlerden biri bu. Hala izlemediyseniz geç kalmış sayılmazsanız hemen izlemelisiniz.
Helin Sak
09 Temmuz 2021
Çaylak
İzlerken beynimin cidden yandığını hissettim, kafamın üzerinden bi sıcaklık yükseldi. Aldığı imdb'yi kesinlikle hak ediyor... Mutlaka izleyin.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
İspanyol sineması sevmemi sağlayan gizem-gerilim başyapıtı. Başrol beyefendiyi bu filmden sonra izlediğim tüm ispanyol filmlerinde görmeye başladım, hadi hayırlısı..
elifff
02 Temmuz 2021
Çaylak
Başlarda bir şey anlamayacaksınız. Ortalara doğru yalanlara inanacaksınız, sonlara doğru "bu neydi şimdi" diyeceksiniz. Fakat sürükleyici bir konusu var.
SPOILER [GÖSTER]
Emine T.
27 Haziran 2021
Şaka maka sonu gerçekten beyin yakıyo, cidden bayıldım.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Sonunda ağzınız açık kalacak. Çok sağlamdı, izlemezseniz çok şey kaybedersiniz
Küb
09 Haziran 2021
Çaylak
Film boyunca adeta polisiye bir kitap okur gibi sürekli düşündüm ve olayı çözmeye çalıştım. Oldukça sürükleyici ve bittikten sonra 'vay be!' dedirten bir filmdi.
Ahmet B.
22 Mayıs 2021
Mükemmel bir film, kurgusu sizi içine çekiyor.. Oyunculuklar da gayet iyi.. Tavsiye edilir.
Daha fazla yorum88
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izlethe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.