Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(136) 4 612 0 5
598
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
136 Yorum
1s 46dk
IMDB
8.1
BU FİLM
75b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
2 yıl önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
Evren S.
24 Ağustos 2022
Uzun zamandır görmediğim kadar güzel bir senaryo ve olay örgüsü vardı. Resmen bir satranç maçı gibiydi. Çok iyi film. Kesinlikle izlenmeli. Ayrıca başrolün oyunculuğu Baruş Arduç gibi bir tık donuk ve mimiksiz olsa da, görünüşü bence Selçuk İnan'a daha çok benziyor.
Weadex
03 Temmuz 2022
Çaylak
Az önce izledim ve bitirdim. Eğer izleyip izlemeyeceğinize karar vermek için yorumlarda dolaşıyorsanız şunu söyleyebilirim ki; gidin ve izleyin. Zaten yazılan yorumlardan da gördüğünüz gibi gerçekten mükemmel bir film hem de İspanyolların elinden çıkmış bir yapım daha ne olsun! :)
Nazlı Ç.
19 Haziran 2022
Sıkı Üye
Bilmem kaçıncı kez izledikten sonra bu muhteşem filme burada hiç uğramamış olduğumu gördüm. Yine ispanyollar ve yine harika bir yapıt. Başrol Adrian'dan emin olamadım da Laura karakterini filmde İrem Sak'a çok benzetiyorum.
Bahar M.
10 Haziran 2022
Çaylak
Sürükleyici bir film. Sürpriz sonları ve ters köşe sevenlere şiddetle tavsiye edilir.
Umur E.
08 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Sürükleyici ve tonla senaryo düşündürmesine rağmen finalde hiç beklenmedik bir ters köşe yapan başarılı bir filmdi.
Eren T.
05 Mayıs 2022
Çaylak
Gizem ve gerilim konusunu pek sevmem, o yüzden filmin yarısında sıkıldığım için ve o karanlık atmosfer beni boğduğu için kapattım, ancak bu türdeki filmleri sevenler için güzel bir film olabilir.
Gizem O.
27 Nisan 2022
Sıkı Üye
Sonlara doğru soluksuz izlediğim doğrudur. Zekice hamleleri olan başarılı bir film.
Pablo.Escobar
20 Nisan 2022
Sıkı Üye
Bu filmi beğenmeyen 13 kişiyi çok merak ediyorum... Tavsiye ederim.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
İzlenilmesi gereken, bu tarzı sevenlerin zor da olsa çözeceği bulmacalı bi filmdi.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Bu film benim için bir başyapıt. Film o kadar iyi ki ne yazsam eksik kalır diye düşünüyorum. 10 üzerinden 10 puanı hakeden şahane bir film. İspanyol filmlerini Kaan sayesinde izlemeye başladım ve bu yıl çıtayı nirvanada bıraktı diyebilirim. İspanyol sinemasına hayran oldum resmen..
Daha fazla yorum125
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izlethe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.