Contratiempo 2016 tr-TR

Contratiempo (2016)

(Gerilim - Suç)
2016
IMDB
8.1
(114) 4 538 0 5
525
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
114 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
61b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018

İspanyol filmlerine olan tutkumu size burada 187525801 defa tavsiye ettiğim filmlerden anladınız az çok. Hadi gelin o az önce okumadan geçtiğiniz sayıya 1 tane daha ekleyelim. Diğer tüm İspanyol filmlerinde olan kasvetli, soğuk hava bu filmimizde de fazlasıyla kendini gösteriyor. Öncelikle baştan sona muazzam bir gizem-gerilim filmi izleyeceksiniz. Kariyerinin zirvesini yaşayan başarılı ve zengin bir iş adamımız var ki kendisi bence Barış Arduç'umuzun tam anlamıyla ikizi. İşte bu adamımız, bir şekilde kötü bir durumun içine doğru sürükleniyor, fakat neden? nasıl? İşte tüm bu soruların cevaplarını film boyunca arayacaksınız. Gizemi had safhada, gerilimi tam kıvamında, üstelik bol da ters köşeli... E daha ne olsun? Yıllardır söylerim hala da söylüyorum; Gizem-gerilim konusunda kimse İspanyol sinemasının eline su dökemez. Hollywood falan halt etmiş çok afedersiniz. Hadi şimdi gidip bu filmin tadını çıkarın, sonra yorumunuzu bekliyorum!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Contratiempo - The Invisible Guest

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Yigittheripper
1 yıl önce
Usta Yorumcu
İspanyol sineması ile tanışmamı ve bağımlısı olmamı sağlayan El Cuerpo gibi harika filmlerinde yönetmeni olan Oriol Paulo'nun yönettiği, izlemezsseniz çok şey kaçıracağınız bir film. Mutlaka izleyin.
Melisa G.
19 Ekim 2021
Usta Yorumcu
Herhangi bir sahnesini izletseniz; bu Oriol Paulo filmi derim. Adamın kendi imzası var. Ayrıca Mario Casas'ın donuk manken oyunculuğu da her zamanki gibi :) Fazla beyin yakmıyor fakat yine de sağlam kafayla izlerseniz güzel olur.
selin ç.
24 Eylül 2021
Çaylak
Mükemmel bir film. Gizemi sizi çekiyor ve sonuna kadar merakla izletiyor. Filmin sonunda şaşırmayı sevenlere kesinlikle öneririm.
Pablo.Escobar
24 Eylül 2021
Çaylak
Bu filme 'dislike' atan beyninde patates taşıyordur net...
Said F.
21 Eylül 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle kıymetli bir film. Olayları farklı gözlerden gösteren ve farklı kişilerle empati yaptırabilen bir yapım, etkileyici.. İspanyol sineması ile yeni tanışmış ve çok sevmişseniz; yine bu filmdeki gibi kalite tadını almak istediğiniz bir yapım arıyorsanız "Ceset" filmini de öneririm.
mamicillo
19 Eylül 2021
Sıkı Üye
Arkadaşlar filmi izlemeye başladığınızda sakin bir havayla başlıyor. Suç filmleri izlediyseniz şunun farkındasınızdır 'İlk anlatılan hikaye asla doğru değildir'. Bu da tam olarak öyle bir film. Beyin yakan bir kısmı olduğunu düşünmüyorum çünkü sonunda cinayet hakkında akla takılan bir şey olmuyor, her şey açıklanmış oluyor. Ama etkilemedi diyemem. Etkileyici bir film.
SPOILER [GÖSTER]
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Yalnız baya baya iyi film. İlk başta pek bir şey anlamıyorsunuz ama hemen vazgeçmeden filme kesinlikle bir şans verin. Tesadüflerin ne kadar etkileyici olduğunu gözler önüne seriyor. Her anında ters köşe yapıyor.
Altan U.
07 Eylül 2021
Kaan kardeş yıllardır iyi film bulamıyorum diye film izlemeye ara vermiştim, fakat bu tavsiyeni görünce dayanamadım bir deneyeyim dedim. Dakika 40'ta "bu ne lan, bu mu beyin yakan film? filmin sonunu buldum" dedim ve biraz ara verdim sıkılıp. Sonra tekrar döndüğümdeyse şok üstüne şok yaşadım, inanılmaz bir filmdi, beni bu siteye kayıt bile ettirdi artık sıkı bir takipçinim.
Daphne
07 Eylül 2021
Sıkı Üye
Neden daha önce izlemedim ki diyorum. Harikaydı. Beyin yakan, aynı zamanda şoke eden bi film. İzleyin.
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Fırtına Anı ve bu film, çok önerilen filmler ama bu film gerçekten iyi. İzlemeyen de kaldıysa izlesin.
MerveŞerife
30 Ağustos 2021
Çaylak
Korku konusunda oldukça başarılı olduklarını bildiğim İspanyollar, gerilim ve gizem konusunda da başarılı olduklarını bu film ile çok güzel kanıtlıyorlar...
Daha fazla yorum103
the ınvisible guest konusuthe ınvisible guest izlethe ınvisible guest yorumthe ınvisible guest oyuncularcontratiempo konusucontratiempo yorumcontratiempo izleispanyol filmleriispanyol filmi önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.