Davetsiz 2009 tr-TR

Davetsiz (2009)

(Dram - Gizem)
2009
IMDB
6.4
(24) 4 75 0 5
69
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
24 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Kasım 2018
Filmimiz, kısa zaman önce annesini acı bir şekilde kaybeden bir kızın hastaneden çıktıktan sonra eve dönüşünü ve bu dönüşünden sonra yaşadıklarını konu alıyor. Zaten hüzün dolu olan kızımız eve geldiğinde de babasının başkası ile olduğunu görüyor ve iyice kahroluyor. Fakat bitiyor mu? Hayır. Tüm bunların üzerine bir de annesinin hayaletini görüyor ve kız kardeşi ile birlikte babasının yeni nişanlısı hakkında gizemli gerçeklere ulaşıyorlar. İşte film de tam olarak bu gizem üzerine ilerliyor... Öncelikle filmimiz pek çok "korku" ögesi barındırıyor baştan söyleyeyim. Şahsen ben birkaç yerde yerimden sıçradım. Başlarda biraz gece 12'den sonra Kanal D'de yayınlanan o basit filmlerden sandım fakat film beni şaşırtmayı başardı. Şöyle biraz tırsayım, biraz gerileyim, biraz da beyin yakma etkili bir senaryo izleyeyim diyorsanız bu film tam sizlik. E hadi tadını çıkarın!

Davetsiz - The Uninvited

filmine yorum yap!
Daphne
14 Eylül 2021
Sıkı Üye
Birkaç yerde gerildim orta seviye bi gerilim filmi diyebilirim. eve aşık oldum deniz kenarı harika manzaralı :) sırf manzarası için bile izlenir. bu filmi sevenlere güney kore yapımı a tale of two sisters filmini de öneririm onda daha çok gerileceğiniz garanti :)
ImPredox
29 Ağustos 2021
Çaylak
Filmin işleyişi güzeldi fakat sırf sonunda ters köşe yapmak için biraz zorladıklarını düşünüyorum. Sonundan pek etkilenmesem de ortalama bir gerilim filmiydi.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Çocukluğumun korku filmi :) Hatta ablam ile serçe parmak hareketini bile yapmaya başlamıştık bir ara. Bende yarattığı etki mutfak dolabının altından her an bir şey çıkacak gibi hissetmemdi, baya korkmuştum. Şimdi izlesem aynı şeyleri hissetmeyeceğimden film düşündüğüm gibi kalsın istiyorum.
Ceylin Ö.
25 Temmuz 2021
Abi kesinlikle çok çok iyi, izlenir yani gerçekten, özellikle sonu beni bitirdi...
Helin Sak
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Sonu bayağı ters köşeliydi. Yer yer de germeyi başardı. İzleyin derim.
SPOILER [GÖSTER]
Lara
23 Haziran 2021
Yorumlarda gördüğüm kadarıyla filmin sonu herkesi şaşırtmış. Buna dayanarak ve yorumlara uyarak söyleyebilirim ki gerçekten filmin sonu ilginçti, düşündürdü. Akışını ve oyuncularını da sevdim. Gayet Başarılı. Psikolojik gerilim filmi isteyenler için öneririm.
songül T.
10 Nisan 2021
İlginç sonlu bi film. Bittikten sonra vay anasını diyorsunuz. Akış olarak biraz yavaş ilerleyen bir film. Temposu beni çok sarmadı ama yine de beğendim. Teşekkürler.
Serkan B.
03 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Kesinlikle oyuncular ve senaryo net başarılı. Gayet gergin bir ters köşe filmi.
Eray
28 Mart 2021
Sıkı Üye
Gece gece kulaklıkla izledim bu filmi ve yer yer sıçrattı, gerdi. Konusu güzel işlenmiş ve sonu da çok iyiydi. Onun dışında baş rolün oyunculuğunu sevemedim, sonuç olarak gayet güzel tavsiye edilir.
elif K.
03 Ocak 2021
Çaylak
Film mükemmeldi. Özellikle sonu çok şaşırtıcı bitti. Tavsiyemdir.
Daha fazla yorum14
davetsiz filmidavetsiz filmi konusuthe uninvited filmithe uninvited filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigizem filmleridram filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.