Davetsiz 2009 tr-TR

Davetsiz (2009)

(Dram - Gizem)
2009
IMDB
6.4
(22) 4 73 0 5
67
6
İZLEDİM
SONRA İZLE
22 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
15 Kasım 2018
Filmimiz, kısa zaman önce annesini acı bir şekilde kaybeden bir kızın hastaneden çıktıktan sonra eve dönüşünü ve bu dönüşünden sonra yaşadıklarını konu alıyor. Zaten hüzün dolu olan kızımız eve geldiğinde de babasının başkası ile olduğunu görüyor ve iyice kahroluyor. Fakat bitiyor mu? Hayır. Tüm bunların üzerine bir de annesinin hayaletini görüyor ve kız kardeşi ile birlikte babasının yeni nişanlısı hakkında gizemli gerçeklere ulaşıyorlar. İşte film de tam olarak bu gizem üzerine ilerliyor... Öncelikle filmimiz pek çok "korku" ögesi barındırıyor baştan söyleyeyim. Şahsen ben birkaç yerde yerimden sıçradım. Başlarda biraz gece 12'den sonra Kanal D'de yayınlanan o basit filmlerden sandım fakat film beni şaşırtmayı başardı. Şöyle biraz tırsayım, biraz gerileyim, biraz da beyin yakma etkili bir senaryo izleyeyim diyorsanız bu film tam sizlik. E hadi tadını çıkarın!

Davetsiz - The Uninvited

filmine yorum yap!
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Çocukluğumun korku filmi :) Hatta ablam ile serçe parmak hareketini bile yapmaya başlamıştık bir ara. Bende yarattığı etki mutfak dolabının altından her an bir şey çıkacak gibi hissetmemdi, baya korkmuştum. Şimdi izlesem aynı şeyleri hissetmeyeceğimden film düşündüğüm gibi kalsın istiyorum.
Ceylin Ö.
25 Temmuz 2021
Abi kesinlikle çok çok iyi, izlenir yani gerçekten, özellikle sonu beni bitirdi...
Helin Sak
09 Temmuz 2021
Çaylak
Sonu bayağı ters köşeliydi. Yer yer de germeyi başardı. İzleyin derim.
SPOILER [GÖSTER]
Lara
23 Haziran 2021
Yorumlarda gördüğüm kadarıyla filmin sonu herkesi şaşırtmış. Buna dayanarak ve yorumlara uyarak söyleyebilirim ki gerçekten filmin sonu ilginçti, düşündürdü. Akışını ve oyuncularını da sevdim. Gayet Başarılı. Psikolojik gerilim filmi isteyenler için öneririm.
songül T.
10 Nisan 2021
İlginç sonlu bi film. Bittikten sonra vay anasını diyorsunuz. Akış olarak biraz yavaş ilerleyen bir film. Temposu beni çok sarmadı ama yine de beğendim. Teşekkürler.
Serkan B.
03 Nisan 2021
Sıkı Üye
Kesinlikle oyuncular ve senaryo net başarılı. Gayet gergin bir ters köşe filmi.
eraycoskunnn
28 Mart 2021
Sıkı Üye
Gece gece kulaklıkla izledim bu filmi ve yer yer sıçrattı, gerdi. Konusu güzel işlenmiş ve sonu da çok iyiydi. Onun dışında baş rolün oyunculuğunu sevemedim, sonuç olarak gayet güzel tavsiye edilir.
elif K.
03 Ocak 2021
Çaylak
Film mükemmeldi. Özellikle sonu çok şaşırtıcı bitti. Tavsiyemdir.
Zeynep D.
20 Aralık 2020
Çaylak
Filmdeki gerilim süperdi! Senaryo da öyle. Tam teşekkür etmelik film sağ ol Kaan!
UğurKibrit
03 Aralık 2020
Sıkı Üye
Sürpriz sonlar, film bittikten sonra hoş bir duygu bırakıyor insanın içinde. Bu film de o hissiyatı veriyor. Güzel bir korku-gerilim filmi.
Daha fazla yorum12
davetsiz filmidavetsiz filmi konusuthe uninvited filmithe uninvited filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigizem filmleridram filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.