Donma Noktası 2020 tr-TR

Donma Noktası (2020)

(Gerilim - Gizem)
2020
IMDB
6.5
(19) 4 41 0 5
IMDB
6.5
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
01 Şubat 2021

Bu filmi aranızdan "Tuba Kadak" ve "Aşkın" izlemem için göndermişler. İlk gönderenin profilini yukarıya bırakıyor, ikisine de teşekkürler ediyor ve konuya geçiyorum. Filmimiz, cezaevindeki mahkumların naklini yapan bir polis memurunun bir gece yarısı çıktığı görev sırasında başına gelenleri konu alıyor. Adamımız bir yandan kendi hayatı için mücadele verirken bir yandan da sorumluluğunu taşıdığı nakil aracındaki mahkumları kontrol etmeye çalışıyor ve ortaya da temelinde iyi denecek kıvamda bir hikayesi olan, gerilimli bir ispanyol filmi çıkıyor... Çok etkileyici, unutulmaz bir film değil, yani size burada ve tüm mecralarda ısrarla tavsiye ettiğim o nefis İspanyol filmlerinden 1 tık aşağıda fakat şöyle "zaten işten gelmişim, uykuya gitmeden önce bu akşamı kurtaracak sürükleyici bir film olsun" diyorsanız bu yapım fazlasıyla işinizi görecektir. Yorumunuzu aşağıya mutlaka bekliyorum, hadi tadını çıkarın! 

Donma Noktası - Bajocero

filmine yorum yap!
Yigittheripper
06 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Javier Gutierrez iyi bir oyuncu ve onun hatrına izledim. Ayrıca İspanyol sineması her zaman beni etkileyen güzel yapımlarla dolu bir sinemadır, lakin bu film beklenileni vermedi. Gerilim dozu oldukça düşük kalmış, belki de bunun sebebi Netflix projesi olmasıdır. Birkaç yapım dışında sevdiğim Netflix projesi olmadı şu ana kadar. İzlerseniz zaman israfı olmaz ama çok çok daha güzel İspanyol filmleri de vardır.. (El Cuerpo, Fırtına Anı, El Bar vs)
NevermoreDotA M.
09 Haziran 2021
Sıkı Üye
Taviz vermez bir kanun adamının hikayedeki karakter gelişimi çok iyi aktarılmış. Gizem, gerilim ve dram da var, ben beğendim tam 6,5 puanlık güzel bir film.
Martell
07 Nisan 2021
Çaylak
Hapishane ya da bir grup genç kamp temalı filmleri seviyorsanız; bu film ikisinin birleştirilmiş hali. Üst düzey oyunculuklar ya da karmaşık senaryo yok ama aradığınız heyecan ve gerilim orta seviyede bu filmde var.
Mathilda9
31 Mart 2021
Sıkı Üye
Çerezlik, izlenebilir bir film. Beklentiniz fazla olmasın ama :)
White_Way
09 Mart 2021
Çaylak
Filmi büyük bir beklenti ile açanların olumsuz yorumlarına rağmen en son “El Autor” ve "Hogar" filmleriyle izlediğim Javier Gutierrez'in filmografisine güvendiğim için izledim. İspanyollar kendilerine has bir senaryo kültürleri var ve konu olarak gerçekten çok farklı şeyler yakalayabiliyorlar. Bu filmde de güzel bir konu var, fakat film istenen gerilimi yeterince sağlayamıyor ve birçok klişeyi anlamakta zorlanıyorsunuz. Örneğin, adamların aracı buza gömülüyor, yüzerek dondurucu sudan çıkıyorsun, onca zaman kaldın hadi hipodermi gelişmedi de bir de üzerine ıslak kıyafetlerle buz gibi havaya çıktın ve buz gibi havada titremeden yürüyorsun. Ama genel itibariyle işlenişinde eksikleri olsa da film kendini sonuna kadar, sıkmadan izletiyor. Filmin sonunu bağladıkları olay ise iyi dramatize edilmiş diyebilirim. Oyunculuklarda başarılıydı. Kısaca izlenebilir bir yapım ama izlemezseniz de çok şey kaybetmezsiniz.
SPOILER [GÖSTER]
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Bu film için beklentilerimi yüksek tutmadım. İzlerken beklentilerimin bir tık üstü olduğunu fark ettim. Gerilimi güzel seviyelerde. İzlemekten zarar görülmeyecek bir film.
Aslı S.
16 Şubat 2021
Film güzeldi. Merak ettirdi ve keyifle izledim, teşekkürler.
Gökçen B.
14 Şubat 2021
Gerilim gizem bi tarafa, karlı kışlı film kategorisine de girebilecek bi filmdi. İzlerken soğuğu iliklerinizde hissedeceksiniz, birkaç mantık hatasını görmezden gelebilirseniz "çok iyiydi "bile diyebilirsiniz.
Beyza Ç.
14 Şubat 2021
Çaylak
'Suçluların naklini yapan polis' böyle güzel bir fikir anca bu kadar kötü işlenebilirdi. Bu film beni hayal kırıklığına uğrattı.
Jiyan K.
10 Şubat 2021
Çaylak
Film yokluğunda izlenir. İzlerken merak ettiriyor.
Daha fazla yorum9
bajocero konusudonma noktası konusubajocero yorumdonma noktası yorumispanyol filmleriispanyol filmi önerilerien yeni netflix filmlerigerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.