Geçen Yaz 2021 tr-TR

Geçen Yaz (2021)

(Dram - Romantik)
2021
IMDB
6.5
8
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
1s 41dk
IMDB
6.5
BU FİLM
958
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
13 Temmuz 2021

Filmimiz; 16 yaşındaki bir gencin, cep telefonlarının, sosyal medyanın olmadığı bir 90'lar yazında yaşadığı süreçleri konu alıyor. Tatilini ailesiyle Bodrum'da geçirirken gönlünü ablasının arkadaşına kaptıran gencimiz, yavaş yavaş kendini bu aşkına daha yakın bulurken bir yandan da önüne çıkan bazı olaylar onun karakter değişimine de sebep oluyor... Ben filmi gerçekten beğendim. "Keşke hep böyle filmler yapsak" bile dedim. Zerrin Özer'in "O Yaz" şarkısının film versiyonu gibi düşünün. O heycanlı yaz aşkları, sahilde buluşulan arkadaşlar, bahçedeki masaya konan buz gibi karpuz tabağı ve dahası... Film tüm bunları aşırı gerçekçi bir şekilde aktarmayı başarıyor. Tüm bunların yanında da alttan alttan ilerleyen bir gerilim bile hissediyoruz. Film hakkında şurada daha kapsamlı bir şeyler yazdım, oraya da göz atabilirsiniz. Yorumlarınızı çok merak ediyorum, aşağıya bırakın. Hadi tadını çıkarın! 

Geçen Yaz - Last Summer

filmine yorum yap!
Zeynep E.
24 Temmuz 2021
Çaylak
Filme karşı çok nötr kaldım. Senaryosu biraz eksik ve karakterleri bize iyi tanıtamadığını düşünüyorum. Ama yazın vakit geçirmek için izlenebilecek bir film.
Zeynep K.
15 Temmuz 2021
Uzun zamandır izlediğim en saçma filmlerden birisiydi. Cidden zaman kaybı. İzlemeye değecek en ufak bir şey yok filmde.
Buse E.
14 Temmuz 2021
Yeni üye oldum ve bu ilk yorumum :) Film çok tatlıydı. Hepimizin içinde uhte kalan bir şey bence bu yaz aşkı olayı. O yüzden birçok kişi filmdeki toy gençte kendini gördü.. Ben de onlardan biriyim. Tavsiye ederim.
geçen yaz filmi konusugeçen yaz konusugeçen yaz filmi yorumlarıgeçen yaz yorumnetflix film önerilerinetflix filmleri 2021

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.