Hush 2016 tr-TR

Hush (2016)

(Gerilim - Korku)
2016
IMDB
6.6
(26) 4 119 0 5
111
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
26 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
14 Kasım 2019
Bu filmi aranızdan, adaşım "Kaan Avan" ve "Ceren Uğurlu" izlemem için bana göndermiş. Kendilerine teşekkürler ediyor ve ilk gönderenin profilini yukarıya sabitleyip filme geçiyorum. Filmimiz, sağır bir kadının, ormanın derinliklerindeki tek başına yaşadığı evinde yaşadıklarını konu alıyor. Bir yazar olan başrolümüz yeni kitabını yazmaya çalışırken birden tehlike kapısına dayanıyor ve sessiz dünyası alt üst oluyor... Öncelikle 1 saat 20 dakika gibi kısa bir süreye sahip olan bir gerilim filmi izleyeceksiniz. Benim size tavsiyem, bu filmi gece ve tek başınıza izlemeniz. Çünkü bu tür hayatta kalma filmlerinde yanınızdakiler sürekli olarak "Ee orada neden onu yapmadı da bunu yaptı?" gibi anlamsız sorgulamalara girecek ve sizin de dikkatinizi dağıtacaktır. Bu yüzden mümkün oldukça tek film izleyin derim. Özellikle böyle gerilim filmlerini... Hayatta kalma konulu filmlerde 2 şey arıyorum; 1- Temposu yerinde mi? Beni sonuna kadar sürüklemeyi başardı mı? 2- Bana "Ben olsam ne yapardım?" diye düşündürüyor mu... Ve bu filmde bu 2 soruma da cevap bulabildim. Darısı başınıza... Yorumunuzu mutlaka aşağıya bırakın, e hadi tadını çıkarın!

Hush - Hush

filmine yorum yap!
Daphne
07 Eylül 2021
Sıkı Üye
Nasıl bitti anlamadım. Oturduğum yerde hadi şunu yap şöyle yap diye gerildim. Gerilmek istiyorsanız güzel film, sıkmıyor.
Helin Sak
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Dümdüz gerilim filmi. Sorgulamayın çok.. Gerilmek istiyorsanız izleyebilirsiniz daha da gerilmek istiyorsanız "Get Out" filmini izleyin derim.
handeue
08 Temmuz 2021
Çaylak
Gerilim adına şunu söyleyeyim, filmdeki karakter ile aynı duyguya girdim neredeyse ama konunun bütünlüğü açısından boştu. Gerilmek için kesinlikle izlenir.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
En gerici filmlerden biri. İzlerken tırnaklarımı kemirdim, çok iyiydi.
Melis_z
02 Haziran 2021
Çaylak
Film aslında güzel fakat ara ara kaç dk kaldı diye baktığım oldu. Onun dışında boş zamanınızı bu filmle değerlendirebilirsiniz.
yağız şimşek
19 Mayıs 2021
Çaylak
Filmin daha başlangıcında gerilim başlıyor. 'Aman daha gerilim başlamasın yarım saat bir saat ağırdan alalım' demek yok. Filmi gereksiz de uzatmamışlar. Üstelik oyunculuklar da iyi. Boş vaktinizde mutlaka izleyin derim.
songül T.
10 Nisan 2021
Klasik "Evde Tek Başına" filmi gibi filmin gidişatı da sonu da şaşırtmadı. Beklediğim bu değildi.
tuuba
04 Nisan 2021
Çaylak
Yani geriyor mu? evet ama biraz da korku filmi gibi. Basit, beklendik ama geriyor. Etkileyici deği,l klasik bir gerilim filmi işte.
Cem G.
05 Mart 2021
Çaylak
Klişelerle dolu bir film. Farklılık katmak için kadını sağır ve dilsiz yapmışlar ama korku filmlerindeki olay zaten seste. Katilin tam çıktığı sırada o korku efektini almazsak ne anladım, ne gerildim ben bu işten? Bence bu film ile zaman kaybetmeyin.
Demet E.
08 Ocak 2021
Çaylak
Film nasıl başladı nasıl bitti anlayamadım. Çok sürükleyiciydi. Kategorinin hakkını veriyor, izleyin ve gerilin.
Daha fazla yorum16
gerilim filmi önerilerigerilim filmi tavsiyelerihush filmi oyuncularıhush filmi izlehush imdbhush filmi konusu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.