Kaçış Yok 2015 tr-TR

Kaçış Yok (2015)

(Aksiyon - Gerilim)
2015
IMDB
6.8
(27) 4 103 0 5
95
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
27 Yorum
IMDB
6.8
BU FİLM
28b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
03 Nisan 2018
Baştan söyleyeyim, size uzun zamandır izlediğim en sürükleyici filmi getirdim. Filmimiz, 2 kızı ve eşi ile birlikte yeni bir hayata başlamak için Asya'ya gelen bir ailenin yaşadıkları hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Ailemiz ülkeye geliyor gelmesine ama daha dakika 1 gol 1, ülkede iç karışıklıklar çıkıyor ve tanklar, eli silahlı adamlar sokaklara dökülüp tam anlamıyla kıyım yapıyor. İşte ailemiz de tam anlamıyla bu kaostan kurtulmaya çalışıyor... Uzun zamandır bir filmi yumruğumu ısırarak, oturduğum yerde gerim gerim gerilerek izlememiştim. Bir babanın ailesini koruma çabasını ve yer yer çaresizliğini izleyeceksiniz. Bol gerilimli, bol vurdulu kırdılı bir film sizi bekliyor. Hadi tadını çıkarın!

Kaçış Yok - No Escape

filmine yorum yap!
Küb
11 Eylül 2021
Çaylak
İzlerken filmdeki duyguları dibine kadar hissettim ve gergin bi şekilde otururken filmin sonuna geldiğimi fark ettim. İzleyin pişman olmazsınız.
Ayhan K.
01 Haziran 2021
Saçmalıklarla dolu bi film. Senaryo sırf başroldeki kutsal aile üzerine kurulu, ailenin kılına bile zarar gelmeden filmi tamamlamak. Yönetmenin bize gösterdiği masum bir Amerikalı aile (sembol olarak da iki kız çocuğunu kullanmış) Ailemizin elini attıkları yardım istedikleri suçsuz insanlar onlar için ölüyor, onlar kaçmaya devam.. aile içi tartışmalar konuşmalar da aşırı saçma. Ailemiz mucizevi şekilde savaşın içinden kılına zarar gelmeden kaçıyor. Başları sıkışınca ailenin kurtacı meleği CIA ajanı Hammond birden oraya ışınlanıyor. Suya ulaşım hakkı ellerinden alınmış bir halkın isyanı, bir katliam ve linç eylemi olarak gösteriliyor. Bu isyancılar da sizin gibi çocuklarını korumaya çalışan insanlar aslında ama Amerikalı ailenin karşılarında gördükleri, çocuklarını kurtarmaya çalışan masum ve ezilmiş bir halk değil, alenen sapık ve sadist bir grup. Film baştan sona saçmalıklarla mantık hatalarıyla dolu vasatın bile altında.

Mantık hatası ayıklamadan izlemek zor. O gerilim sürecinde ailenin davranışları, aralarında geçen konuşmalar ve aile bireylerinin ruh hallerindeki tutarsızlık ve mantıksızlık daha 2 dakika önce ailenin gözleri önünde insanları kesip biçmişler (aile saklanıyor bu arada) olayın hemen sonrası çocuk çişinin geldiğini söylemiş, anne yap altına kızım demiş ve cesetlerin arasında çocuğun takıldığı nokta "altıma işeyemem ben artık çucuk diilim" anne babanın yap altına kızım bu seferlik diye devam konuşmaları ve çabaları vs.. !!?? Çatıda insanlar birer birer katlediliyor, kadın atlayacak ama korkuyor ve başlıyor karı koca ikna tartışmaları?? Normal bir gerçeklikte insanın korkudan bakmadan aşağı atlaması gerekir hani. Bir başka sahnede aile kafalarının üstünden uçan mermilere rağmen yara almadan kurtulmuşlar bir duvarın ardına sığınmışlar, aile kendi arasında kakara kikiri muhabbete başlıyor, minik kızları "hadi benim doğumumu anlat" falan diyor :))
SPOILER [GÖSTER]
öznurca
10 Mayıs 2021
Çaylak
Gayet güzel ve sürükleyici bir aksiyon filmiydi bence izlemelisiniz, pişman olmazsınız.
Serkan B.
13 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Tam kıvamında aksiyon ve gerilim filmi. Oyuncular işinin hakkını vermiş. Türü sevenler için gergin bir 100 dakika sizi bekliyor, tam size göre.
aladij ü.
20 Şubat 2021
Efsane filmlerden. Gerim gerim gerilmek istiyorsanız, tam aradığınız film.
Onur B.
07 Şubat 2021
Sıkılmadan izleyeceğiniz bir gerilim. Hikaye olarak aşırıya kaçmadan tadında bir gerçekçiliği var.
Azat T.
11 Ocak 2021
Çaylak
Hiç düşünmeden filmi aç ve izle... Öyle iyi film.
ayten Y.
05 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Gerçekten uzun suredir bu kadar geren ve insana tırnaklarını kemirtecek bir film izlememiştim. Aksiyonu bol ve tempo hiç düşmüyor. Bir an bile gözünüzü ayıramıyorsunuz izlerken. Konusu genel olarak beğenilmemiş ama böyle şeylerin bu kadar büyük çaplı olmasa bile yaşandığını ve daha da fazla yaşanabileceğini biliyoruz.
Ferhat A.
10 Temmuz 2020
Çaylak
"Kaçış" konulu bir film. Ancak ana temayı merak ediyorsanız filmin ikinci yarısında bir evin/metruk binanın çatısında yapılan konuşmaya odaklanın. Aslında güzel bir özeleştiri var o sahnede. (Özeleştirinin kime veya neye olduğunu söylemek spoiler olur.) Özetle, tavsiye ederim.
Yigittheripper
28 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Film gerçekten sizi içinde tutmayı başarıyor ve güzel bir aksiyon filmine dönüşüyor, izlemenizde fayda var. Kaliteli bir film.
Daha fazla yorum17
no escape filmino escape filmi izleno escape filmi konusuno escape filmi oyuncularıno escape 2015kaçış yok filmi izlekaçış yok filmi konusukaçış yok 20152015 filmleri2015

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.