Kader 2014 tr-TR

Kader (2014)

(Gerilim - Fantastik)
2014
IMDB
7.5
(23) 4 231 0 5
217
14
İZLEDİM
SONRA İZLE
23 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
22 Aralık 2017
Gizli bir servise bağlı çalışan bir zaman ajanımız (ki kendisi Ethan Hawke) var. Bu ajanımızın son görevi ise zamanda yolculuk yaparak gidip, tarihte binlerce insanı patlattığı bir bombayla öldüren katili yakalamak. Fakat "zaman yolculuğu" konusu zaten başlı başına karmaşık bir konuyken bir de bu yolculukta birinin peşine düşmek bir hayli zor oluyor. İşte film de tam da burada sizin beyninizi hafif hafif zorlamaya başlıyor. Konusu ve konuyu işleyişi bakımından bende yeri çok ayrı olan bu film, eminim sizi de fazlasıyla etkileyecek. Film bittikten sonra boş duvarlara anlamsızca bakarken beni hatırlayın. Çünkü beyniniz bir miktar yanacak... Hadi geçmiş olsun!

Kader - Predestination

filmine yorum yap!
Saliha E.
11 Ekim 2021
Çaylak
Biraz karmaşıktı önce ne oluyor dedim ama sonrasında çözdüm güzel film, izleyin derim :)
Küb
07 Eylül 2021
Çaylak
Konu güzel ama sonunu erken tahmin ettiğim için maalesef şaşırtmadı. Konu biraz daha farklı işlenebilirmiş, yine de oldukça güzel.
irem ö.
05 Eylül 2021
Gayet güzeldi izlenir ama izlerken aklıma hep Dark geldi.
Ahmet G.
28 Ağustos 2021
İzlediğim 'en iyi film' olabilir. Konusu Robert A. Heinlein’in 1958’de yazdığı kısa öyküsü All You Zombies!‘den alıntı. (Kitaplardan alınan filmler gerçekten de güzel oluyor) Çok güzel kurgulanmış, beyninizi fazlasıyla yakan, kaynağını bilimsel teorilerden alan bir film.
pinkdreams
27 Ağustos 2021
Çaylak
Hala beynimi meşgul eden ilk 3 filmden biridir kendileri; "dede paradoksu" mu istersin, time travel mı, zaman döngüsü mü hepsi bu filmde var. Eğer mantık hatası vardı dersen mutlaka gözden kaçırdığın bir şeyler olmuştur otur bir daha izle.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Ters köşe beyin yakan film denilince akla direkt bu film geliyor. Bilen bilir zaten övmeye gerek yok hala izlemeyen varsa neyi bekliyorlar..
Hayri S.
10 Nisan 2021
Sıkı Üye
İlginç bir film iyi ya da kötü diyemeyeceğim. Biraz fazla beyin yaksın diye senaryo çok abartı olmuş. Ancak oyunculuklar ve sonunu nasıl bağlayacaklar diye merak ettirdiği için izlenebilir.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Şu ana kadar beni etkileyen en iyi film. Kişisel görüşüm; bu film benim için uzun süredir hep bir numara ve öyle de kalacak.
Tuanna C.
19 Ekim 2020
Sıkı Üye
Filmin sonunda ağzım açık kaldı. Beyin yakan muhteşem bir filmdi.
Aşkın K.
02 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Nefret ettiğim filmlerden ilkidir. Kafa karıştıran senaryo diye saçmalanmış bir iş. Adam bir tek bacanağı olmamış :)
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum13
predestination konusubeyin yakan filmlerpredestination oyuncularpredestination izlebeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.