Kader 2014 tr-TR

Kader (2014)

(Gerilim - Fantastik)
2014
IMDB
7.5
(18) 4 218 0 5
205
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
18b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
22 Aralık 2017
Gizli bir servise bağlı çalışan bir zaman ajanımız (ki kendisi Ethan Hawke) var. Bu ajanımızın son görevi ise zamanda yolculuk yaparak gidip, tarihte binlerce insanı patlattığı bir bombayla öldüren katili yakalamak. Fakat "zaman yolculuğu" konusu zaten başlı başına karmaşık bir konuyken bir de bu yolculukta birinin peşine düşmek bir hayli zor oluyor. İşte film de tam da burada sizin beyninizi hafif hafif zorlamaya başlıyor. Konusu ve konuyu işleyişi bakımından bende yeri çok ayrı olan bu film, eminim sizi de fazlasıyla etkileyecek. Film bittikten sonra boş duvarlara anlamsızca bakarken beni hatırlayın. Çünkü beyniniz bir miktar yanacak... Hadi geçmiş olsun!

Kader - Predestination

filmine yorum yap!
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Ters köşe beyin yakan film denilince akla direkt bu film geliyor. Bilen bilir zaten övmeye gerek yok hala izlemeyen varsa neyi bekliyorlar..
Hayri S.
10 Nisan 2021
Sıkı Üye
İlginç bir film iyi ya da kötü diyemeyeceğim. Biraz fazla beyin yaksın diye senaryo çok abartı olmuş. Ancak oyunculuklar ve sonunu nasıl bağlayacaklar diye merak ettirdiği için izlenebilir.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Şu ana kadar beni etkileyen en iyi film. Kişisel görüşüm; bu film benim için uzun süredir hep bir numara ve öyle de kalacak.
Tuanna C.
19 Ekim 2020
Sıkı Üye
Filmin sonunda ağzım açık kaldı. Beyin yakan muhteşem bir filmdi.
Aşkın K.
02 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Nefret ettiğim filmlerden ilkidir. Kafa karıştıran senaryo diye saçmalanmış bir iş. Adam bir tek bacanağı olmamış :)
SPOILER [GÖSTER]
Yigittheripper
01 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Beyin yakma konulu filmlerin üstadı olan ve "Triangle" filminin 1 tık üstü olan, Ethan abimizin döktürdüğü güzel bir film. Dark dizisi falan hikaye yani...
ali K.
31 Temmuz 2020
Bence dark dizisinin ilk örneği. Kim kiminle, kim kimin anası babası sorularının sorulduğu beyin yakan bir film.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
Filmin ilk 20 dakikasını izleyince tamamını tahmin ettim. Beyin yakan filmlere ilk kez girişecekseniz bir hazırlık filmi olabilir. Film tamamen döngüden oluşuyor. Bir ara ana karaktere görev veren adam da aynı kişi çıkacak diye korktum. Kısaca özetlersek: Adam(kadın) kendiyle ilişki yaşıyor, bebek olarak kendisi çıkıyor, o bebeği kendisi yetimhaneye veriyor, kendi yüzünü yakan da, o bombacı da kendisi. Yani kendisinin neden olduğu işlere yine kendisi son vermeye çalışıyor. İlginç tabii ama bir taraftan da tiksinç.
SPOILER [GÖSTER]
Fatma A.
11 Haziran 2020
İzlediğim en güzel beyin yakan filmlerden biriydi. Ara vermeden tek seferde izlenmeli diye düşünüyorum. Filmi anlamayanlar varsa eğer (ki amacı bu), Dede Paradoksu adlı 2-3 dakikalık videoyu YouTube'tan izleyebilirler. Filmdeki geçişlerde kafa karışıklığını biraz olsun çözümleyebilir.
Nis M.
18 Mayıs 2020
Çaylak
Tüm filmi ilgi ile izledim, akıcı ve ilginç bir film ve senaryo... Fakat en sonunu ise anlamadım :(
Daha fazla yorum8
predestination konusubeyin yakan filmlerpredestination oyuncularpredestination izlebeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.