Karanlık Sır 2017 tr-TR

Karanlık Sır (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.6
(111) 4 403 0 5
366
37
İZLEDİM
SONRA İZLE
111 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
118b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018

Müthiş müthiş müthiş! Son zamanlarda beni en çok etkilemeyi başaran filmi getirdim size... Şimdi filmimiz, kırsal bir bölgedeki büyük bir evde birlikte yaşayan 4 kardeşi konu alıyor. Fakat bu kardeşlerimizin bir sırrı var. Birbirlerinden koparılmamaları için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorundalar. Üstelik bu da yetmezmiş gibi yaşadıkları evde bir de şeytani bir varlık kol geziyor... Bakın hiç abartmıyorum, son zamanlarda beni en çok şaşırtan ve etkileyen film bu oldu. Taş gibi bir senaryo, nefis sahneler ve iyi oyunculuklar... Filmi o kadar beğendim ki bu film tavsiye platformunu kurmamış olsaydım muhtemelen film önerisi istenen her ortamda göğsümü gere gere bu filmi tavsiye ediyor olurdum...Yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Karanlık Sır - Marrowbone

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Ozan K.
3 yıl önce
Sıkı Üye
İzlerken pür dikkat odaklandım. Film, seyirciyi içine çekmeyi başarıyor. Hele ki final sahneleri gerçekten çok muazzamdı. Bir filmden böyle her türlü tat almayı sevenlerdenseniz kesinlikle izleyin.
aminoasit
08 Ocak 2023
Çaylak
Çok yavaş başlıyor ilk yarısı çok sıkıcı ve bu türe göre baya bayat geliyor... Karar sizin.
Hacer Ö.
27 Kasım 2022
Sıkı Üye
Çok güzel senaryo ve çok güzel oyunculuk... Benim gibi klişe filmlerden sıkıldıysanız izleyin, ben çok beğendim. Zaman kaybı diyenler, gitsin Arka Sokaklar izlesin derim. İyi seyirler.
Bülent K.
07 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Yeni izledim. Filmin ilk bölümleri sıkıcı gibi geliyor, ama birazdan bir şeyler değişecek havası devam ettiriyor. Belli bir yerden sonra da kopuyor. O dakikadan sonra keyif almaya başlıyorsunuz. Sanırım filmi izlemek için sağlam bir psikolojiye sahip olmanız gerektiğini hatırlatmak gerek...
kayıp B.
26 Ağustos 2022
Berbat bir filmdi.. Tamamen zaman kaybı.. O kadar yorum almış, bir sürü kişi tarafından beğenilmiş ama tamamen boş bir film bence.
Yunus Ç.
15 Ağustos 2022
Çok çok iyi olmasa da izlenebilecek filmlerden. Vakti olan izleyebilir...10/6,5
Weadex
04 Temmuz 2022
Çaylak
Gerçekten çok iyi bir o kadar da üzücü. Sonuna bir şey demiyorum zaten :')
Umur E.
01 Temmuz 2022
Usta Yorumcu
Konusunu ve finalini başarılı bulduğum iyi bir film oldu. Bence bu İMDB puanından daha fazlasını hak ediyor.
Kubra
17 Haziran 2022
Bu filmi buradan görüp izledim. Gerçekten beni derinden etkiledi. Adının hakkını fazlası ile vermiş. İzlememiş olan arkadaşlar, izlemenizi tavsiye ederim.
DERYA B.
30 Mayıs 2022
Çaylak
Sonuyla bizi üzen bi film olmuş, izleyin pişman olmazsınız.
SPOILER [GÖSTER]
Gizem O.
27 Nisan 2022
Sıkı Üye
Kesinlikle izlenmeye değer. Bazı yerler durağan gitse de film akıp gidiyor. İzleyenler, başrolünde Bruce Willis'in olduğu bir film var ona benzetecektir.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum100
marrowbone filmi 20172017 marrowbone filmi konusumarrowbone filmi izlekaranlık sır filmi konusukaranlık sır filmi konusu 20172017 filmleri2017 film önerilerietkileyici filmlerbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.