Karanlık Sır 2017 tr-TR

Karanlık Sır (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.6
(88) 4 341 0 5
311
30
İZLEDİM
SONRA İZLE
88 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
88b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018

Müthiş müthiş müthiş! Son zamanlarda beni en çok etkilemeyi başaran filmi getirdim size... Şimdi filmimiz, kırsal bir bölgedeki büyük bir evde birlikte yaşayan 4 kardeşi konu alıyor. Fakat bu kardeşlerimizin bir sırrı var. Birbirlerinden koparılmamaları için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorundalar. Üstelik bu da yetmezmiş gibi yaşadıkları evde bir de şeytani bir varlık kol geziyor... Bakın hiç abartmıyorum, son zamanlarda beni en çok şaşırtan ve etkileyen film bu oldu. Taş gibi bir senaryo, nefis sahneler ve iyi oyunculuklar... Filmi o kadar beğendim ki bu film tavsiye platformunu kurmamış olsaydım muhtemelen film önerisi istenen her ortamda göğsümü gere gere bu filmi tavsiye ediyor olurdum...Yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Karanlık Sır - Marrowbone

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Ozan K.
1 yıl önce
Sıkı Üye
İzlerken pür dikkat odaklandım. Film, seyirciyi içine çekmeyi başarıyor. Hele ki final sahneleri gerçekten çok muazzamdı. Bir filmden böyle her türlü tat almayı sevenlerdenseniz kesinlikle izleyin.
Tahaa K.
06 Eylül 2021
Çaylak
Senaryo, sinematografi ve atmosfer, daha ilk dakikalarından beni çoktan bağlamıştı. Farklıydı ve güzeldi. Biraz kafa karışıklığından sonra güzel etkiledi. Duygulandım. Böyle son da beklemiyordum. Oyunculuklar kaliteli zaten ünlü isimler var. İzleyin abi..
Im Negan
04 Eylül 2021
Çaylak
Gerçekten mükemmel bir filmdi, izleyin kesinlikle pişman olmazsınız.
Ahmet Ü.
04 Eylül 2021
Film muhteşemdi gerçekten, sadece spoiler yemeden izlemeye çalışın, sonu iz bırakır. Asla unutamayacağım bir filmdi. Önerin için çok ama çok teşekkür ederim Kaan kardeşim (Adamımsın)
zerrin K.
24 Ağustos 2021
Çaylak
Gerildim, meraklandım, sinirlendim ve sonunda da boğazım düğümlendi, gözyaşlarıma hakim olamadım.. velhasıl ben beğendim izleyin izlettirin.
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Son dakikaları ilgi çekiciydi. Başlarda çok sıkıldım. Değişik bir çoklu kişilik bozukluğu vakası. Konusu ilgi uyandırıyor ama sürükleyici değildi.
SPOILER [GÖSTER]
Melisa G.
10 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Bu film beni etkiledi, yavaş yavaş ilerledi, sonunda tahmin edemediğim bir senaryo ile karşılaştım. Unutmayacağım filmler arasına girdi filmin ortalarına doğru beğeneceğimi tahmin bile etmiyordum üstelik. Sabrederseniz ödülünüzü fazlasıyla alırsınız.
Hayri S.
03 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Film kendi içinde sürükleyici de olsa daha önce çekilen birçok benzeri yüzünden hayal kırıklığı yarattı. Eğer kendi tarzının ilk filmi olsa idi yeri başka olabilirdi. Filmi izlerken sonunu ve garipliklerin nedeni çok net anlaşılabiliyor. Yine de izlenebilinir.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Psikolojinizin gerim gerim gerilmesini istiyorsanız film bittikten sonra günlerce aklınızdan çıkmamasını göze alıyorsanız hemen şimdi açıp izleyin derim. Müthiş!
drsecil
24 Temmuz 2021
Çaylak
Bu siteyle tanıştıktan sonra ilk izlediğim film bu. Durağan ilerliyor ancak konusu inanılmaz etkiledi. Psikolojik gerilim tadında, sürpriz sonlu harika bi film!
Eren S.
13 Temmuz 2021
Çok güzel bir filmdi herkese tavsiye ederim. Filmin ilk yarısı biraz yavaştı ama sıkmadı beni, sonu da güzeldi.
Daha fazla yorum77
marrowbone filmi 20172017 marrowbone filmi konusumarrowbone filmi izlekaranlık sır filmi konusukaranlık sır filmi konusu 20172017 filmleri2017 film önerilerietkileyici filmlerbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.