Karanlık Sır 2017 tr-TR

Karanlık Sır (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.6
(102) 4 372 0 5
340
32
İZLEDİM
SONRA İZLE
102 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018

Müthiş müthiş müthiş! Son zamanlarda beni en çok etkilemeyi başaran filmi getirdim size... Şimdi filmimiz, kırsal bir bölgedeki büyük bir evde birlikte yaşayan 4 kardeşi konu alıyor. Fakat bu kardeşlerimizin bir sırrı var. Birbirlerinden koparılmamaları için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorundalar. Üstelik bu da yetmezmiş gibi yaşadıkları evde bir de şeytani bir varlık kol geziyor... Bakın hiç abartmıyorum, son zamanlarda beni en çok şaşırtan ve etkileyen film bu oldu. Taş gibi bir senaryo, nefis sahneler ve iyi oyunculuklar... Filmi o kadar beğendim ki bu film tavsiye platformunu kurmamış olsaydım muhtemelen film önerisi istenen her ortamda göğsümü gere gere bu filmi tavsiye ediyor olurdum...Yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Karanlık Sır - Marrowbone

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Ozan K.
2 yıl önce
Sıkı Üye
İzlerken pür dikkat odaklandım. Film, seyirciyi içine çekmeyi başarıyor. Hele ki final sahneleri gerçekten çok muazzamdı. Bir filmden böyle her türlü tat almayı sevenlerdenseniz kesinlikle izleyin.
Gizem O.
27 Nisan 2022
Çaylak
Kesinlikle izlenmeye değer. Bazı yerler durağan gitse de film akıp gidiyor. İzleyenler, başrolünde Bruce Willis'in olduğu bir film var ona benzetecektir.
SPOILER [GÖSTER]
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Yorumlara aldanmayın zaman kaybı. Bu tarzı çok izleyenler filmin başında o malum mevzuyu anlayacak 2. yarıda da diger olayı kendileri anlatıyorlar çözersiniz yani ilk kez bu türü izleyenleri cezbeder yoksa film fanatikleri için 15 dk film vasat 5/10
SPOILER [GÖSTER]
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Bu filmin tadı hala damağımda. O kadar iyi ve güzel bir film ki. Merakla izleyip sonuna kadar etkilenmeyeceğimi sanıp sonu ile beni şaşırtan, ters köşe yapan şahane bir film.. Şiddetle izlenilmeli.
Helinn
22 Şubat 2022
Sıkı Üye
Ayy cok sürükleyici, çok lezzetliydi, oyunculuklar da süper...
mahmut K.
20 Şubat 2022
10 üzerinden 7'lik bir film. Fakat bence temposu biraz yavaş ve sonuyla da tam olarak tatmin etmiyor.
Pikachuuuu
11 Ocak 2022
Tam anlamıyla efsane bir filmdi, başında biraz sıkılır gibi oldum fakat ortalarda çok fazla sardı final kısmı da şaşırttı ve etkiledi..
betty_krz
11 Aralık 2021
Film güzel evet ama oldukça yavaş ilerliyor. Burdaki yorumlara bakarak biraz beklentimizi yüksek tuttuk sanırım. Sona doğru olaylar biraz daha belirginleşmeye başlıyor, başlarda belki sıkılabilirsiniz ama sona yaklaştıkça film sizi içine çekiyor ve kafa karışıklığı merak oluşturmaya başlıyor. Sonu ise tam bir ters köşe.
Cavilam20
10 Aralık 2021
Çaylak
Beğendim mi? Hayır. Kötü film mi? Hayır. Ne desem bilemedim. Son tahlilde; tavsiye etmem sanırım :)
eren K.
01 Aralık 2021
Bu film dram ve gerilim filmlerine kıyasla benim için ilk 10'da.. Kamera açıları, oyunculuklar, senaryo, müzik ve hikaye hepsi 5 yıldız.
Abdullah Aşcı
29 Ekim 2021
Çaylak
Sakin bir ilerleyişi var, konu ve çekim gayet iyi. Boş zamanınızı bu film ile değerlendirebilirsiniz.
Daha fazla yorum91
marrowbone filmi 20172017 marrowbone filmi konusumarrowbone filmi izlekaranlık sır filmi konusukaranlık sır filmi konusu 20172017 filmleri2017 film önerilerietkileyici filmlerbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.