Karanlık Sır 2017 tr-TR

Karanlık Sır (2017)

(Gerilim - Dram)
2017
IMDB
6.6
(93) 4 350 0 5
319
31
İZLEDİM
SONRA İZLE
93 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
92b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
26 Şubat 2018

Müthiş müthiş müthiş! Son zamanlarda beni en çok etkilemeyi başaran filmi getirdim size... Şimdi filmimiz, kırsal bir bölgedeki büyük bir evde birlikte yaşayan 4 kardeşi konu alıyor. Fakat bu kardeşlerimizin bir sırrı var. Birbirlerinden koparılmamaları için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorundalar. Üstelik bu da yetmezmiş gibi yaşadıkları evde bir de şeytani bir varlık kol geziyor... Bakın hiç abartmıyorum, son zamanlarda beni en çok şaşırtan ve etkileyen film bu oldu. Taş gibi bir senaryo, nefis sahneler ve iyi oyunculuklar... Filmi o kadar beğendim ki bu film tavsiye platformunu kurmamış olsaydım muhtemelen film önerisi istenen her ortamda göğsümü gere gere bu filmi tavsiye ediyor olurdum...Yorumunuzu çok merak ediyorum aşağıya bırakmayı unutmayın, hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Karanlık Sır - Marrowbone

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Ozan K.
1 yıl önce
Sıkı Üye
İzlerken pür dikkat odaklandım. Film, seyirciyi içine çekmeyi başarıyor. Hele ki final sahneleri gerçekten çok muazzamdı. Bir filmden böyle her türlü tat almayı sevenlerdenseniz kesinlikle izleyin.
eren K.
01 Aralık 2021
Bu film dram ve gerilim filmlerine kıyasla benim için ilk 10'da.. Kamera açıları, oyunculuklar, senaryo, müzik ve hikaye hepsi 5 yıldız.
Abdullah Aşcı
29 Ekim 2021
Çaylak
Sakin bir ilerleyişi var, konu ve çekim gayet iyi. Boş zamanınızı bu film ile değerlendirebilirsiniz.
oguzben
28 Ekim 2021
Çaylak
Gerilim ve korku sevenler için güzel ama sevmeyenler için zulüm olabilecek bir film olmuş. Film sonuna kadar gizemini korusa da ortalarında biraz bayıyor. Finali için izlemeye değer gibi aynı konuda 1-2 film vardı az biraz mantık hataları da olabilir. Bu filmi seviple sevmemek arasında kaldım hiç yapıcak bi işiniz yoksa boş bir zamanda izlenebilir.
Saliha E.
17 Ekim 2021
Çaylak
İçine çeken bir film, gerilerek biraz da üzülerek izledim.
Said F.
02 Ekim 2021
Sıkı Üye
Çok kolay tahmin edilebilecek bir senaryosu var, son sahnelerine kadar sıkılarak izledim, son 20 dakikası için başından beri ızdırap çektirdi, bu kadar tahmin edilebilir olmamalıydı.
Tahaa K.
06 Eylül 2021
Çaylak
Senaryo, sinematografi ve atmosfer, daha ilk dakikalarından beni çoktan bağlamıştı. Farklıydı ve güzeldi. Biraz kafa karışıklığından sonra güzel etkiledi. Duygulandım. Böyle son da beklemiyordum. Oyunculuklar kaliteli zaten ünlü isimler var. İzleyin abi..
Im Negan
04 Eylül 2021
Çaylak
Gerçekten mükemmel bir filmdi, izleyin kesinlikle pişman olmazsınız.
Ahmet Ü.
04 Eylül 2021
Film muhteşemdi gerçekten, sadece spoiler yemeden izlemeye çalışın, sonu iz bırakır. Asla unutamayacağım bir filmdi. Önerin için çok ama çok teşekkür ederim Kaan kardeşim (Adamımsın)
pinkdreams
24 Ağustos 2021
Çaylak
Gerildim, meraklandım, sinirlendim ve sonunda da boğazım düğümlendi, gözyaşlarıma hakim olamadım.. velhasıl ben beğendim izleyin izlettirin.
alone D.
17 Ağustos 2021
Çaylak
Son dakikaları ilgi çekiciydi. Başlarda çok sıkıldım. Değişik bir çoklu kişilik bozukluğu vakası. Konusu ilgi uyandırıyor ama sürükleyici değildi.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum82
marrowbone filmi 20172017 marrowbone filmi konusumarrowbone filmi izlekaranlık sır filmi konusukaranlık sır filmi konusu 20172017 filmleri2017 film önerilerietkileyici filmlerbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerilerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.