Kemik Koleksiyoncusu 1999 tr-TR

Kemik Koleksiyoncusu (1999)

(Gerilim - Suç - Polisiye)
1999
IMDB
6.7
(13) 4 74 0 5
71
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
8.7b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
13 Haziran 2018
Bu filmi izlemem için bana gönderip, keşfetmemi sağlayan aranızdan Caner'e teşekkürler ediyor ve hemen filme geçiyorum. Filmimiz, emniyet camiasında saygın bir yeri olan bir polisin, elim bir kaza sonucu yatalak kaldıktan sonra çiçeği burnunda ve güzel bir polis memuru ile çözmek için giriştiği cinayetler serisini konu alıyor. Katilimiz her olay yerine bazı ipuçları bırakıyor ve ikilimiz de bunları çözmeye çalışıyor... Film beni gerdi ve sonuna kadar sürüklemeyi de başardı. Ayrıca Angelina Jolie'nin bence en güzel hallerini de bu filmde göreceksiniz. Şöyle "Katil kim?" olaylarını sevenlerdenseniz bu film tam sizlik olabilir. Hadi tadını çıkarın!

Kemik Koleksiyoncusu - The Bone Collector

filmine yorum yap!
Alperen
22 Ocak 2023
Sıkı Üye
Katilin kim olduğunu doğru tahmin etmenin verdiği mutlulukla birlikte kesinlikle izlemenizi öneriyorum. Gerek oyunculuklar gerek senaryosu ve atmosferiyle birlikte çok sürükleyiciydi. Eski diyip geçmeyin bir şans verin derim.
Bülent K.
24 Kasım 2022
Usta Yorumcu
Eskiden izlediğim, güzel bir filmdi, Jolie ve Washington oynuyor. İzlenir...
Mustafa
27 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Filmin polisiye-gizem atmosferi çok iyiydi. Denzel Washington ve Angelina Jolie ikilisinden daha azı beklenemezdi. Çıkış yılına aldanıp izlememezlik yapmayın.
Ayhan B.
05 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Çok kötü, zaman kaybı. Boş yani tamamen, bu sitede kötü filme çok kötü film denmiyor nedense...
Mel
20 Mart 2022
Usta Yorumcu
Özellikle 90'lı yıllarda yapılmış filmler beni daha çok etkiliyor. Gayet iyiydi, polisiye film arayanların ilk sıradaki tercihlerinden olabilir.
ebrar T.
19 Mart 2022
Kesinlikle izlenilmesi gereken bir filmdi, şiddetle tavsiye ediyorum.
mamicillo
14 Ekim 2021
Sıkı Üye
Katili tahmin ettiğimde doğru çıkması beni aşırı sevindirdi fakat sonunda dahi ne alaka diye sormadan edemedim. İzlerken hem heyecanlanıp, hem de çok keyif alacağınız bir film.
Serkan B.
15 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Sinemada izlendiği gün haftalarca insanların birbirine anlattığı, iki büyük oyuncuyla türünün efsanelerinden.
Gül D.
31 Ocak 2021
Çaylak
Hayran olduğum bir film oldu, herkes izlemeli hatta.
Yigittheripper
08 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Denzel Washington, oyunculuğuna hasta olduğum birkaç kişiden biri. Kötü filmine denk gelmek gerçekten çok zor. Bu film ise gerçekten güzel, bence izleyin.
Daha fazla yorum3
kemik koleksiyoncusu filmikemik koleksiyoncusu filmi konusuthe bone collector filmithe bone collector filmi konusudenzel washington filmleriangelina jolie filmlerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmlerisuç filmleripolisiye filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.