Kulübe 2011 tr-TR

Kulübe (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
6.6
(20) 4 60 0 5
55
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
20 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
22b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
26 Ocak 2018
Öncelikle beyin yakan, bütçesi düşük etkisi büyük filmlere ne kadar hayran olduğumu ve burada size elimden geldiğince tavsiye etmeye çalıştığımı biliyorsunuz. İşte bu film de, ''Beynimi yaksın'' kategorimde yer almaya fazlasıyla aday. Sayılı oyuncu, neredeyse tek mekan ve nefis bir senaryo. Farklı şekillerde, ıssız bir ormandaki terk edilmiş bir kulübede buluşan rastgele seçilmiş karakterlerimiz ile ilerliyor filmimiz. Film boyunca merak dolu gözler ile bu karakterlerin bir sonraki adımlarını merak ediyorsunuz. Fakat siz tam bunu düşünüp aklınızdan gizemli senaryolar yazarken film, sizi resmen bir zaman tünelinin içine çekiyor. Bu da beyninizi yakmaya yetiyor haliyle. Gizem, az da olsa gerilim ve sürpriz bir senaryoya sahip bu film, beklentimin fazlasıyla üstünde çıktı diyebilirim. Hadi tadını çıkarın!

Kulübe - Enter Nowhere

filmine yorum yap!
Thalia
28 Mart 2023
Çaylak
Çıktığı yıla göre başarılı diyebilirim. Sonraki yıllarda bu ve benzeri çok film çıktığı için bu tarz beyin yakmalara alışığız. Yine de düşük bütçesine rağmen senaryosu beklentilerin kesinlikle üstünde.
Gokhankozan
26 Ocak 2023
Sıkı Üye
Kabak tadı veren konuların yeniden, bıkmadan usanmadan bilmem kaçıncı versiyonu... Karar sizin.
Ayhan B.
15 Ağustos 2022
Usta Yorumcu
Efsane... Kült olacak bi filmin bu denli bilinmemesi çok tuhaf. Hiç düşünmeden izleyin.
Betül M.
27 Haziran 2022
Çok iyiydi! Dandik bir film çıkacak diye korkmuştum ama filmi izlerken aşırı kaliteli vakit geçirdim.
Enes E.
05 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Film güzel başladı başlamasına ama final biraz oturmadı mı ne oldu... Aralarındaki bağ biraz daha beyin yakabilirdi mesela bence.
Mervex
09 Nisan 2022
Çaylak
Filmi çok sevdim. Bu türe benzer filmlere bayılıyorum.
oguzben
27 Ekim 2021
Çaylak
Şöyle bütçesi düşük gizemi büyük beyin yakan filmler muhteşem oluyor bu da öyle bir filmdi. Kurgu muazzam, final biraz zorlama olmuş gibiydi. Oyunculuklar çok tatlıydı. Film bi ufaktan Dark havası yarattı tamamen odaklanılıp izlenirse 1-2 gün akıldan çıkmayacak bir yapım olmuş yine kaan'dan muazzam bir tavsiyeydi.
pinkdreams
26 Ağustos 2021
Çaylak
Bu tarz filmler izlememiş olanlar için etkileyici olabilir ya da yapıldığı yıllarda izleseydim belki ben de etkilenirdim ama sonraki yıllarda çekilen filmler arasında vasat kalmış diyebilirim.
dwaekki W.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Gerçekten de beynimi yaktı yani. Sonlara doğru anlamadım ama sonradan dank etti. İzleyin.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Düşük bütçeli, gizem tarzında etkileyici bir filmdi.
Daha fazla yorum10
enter nowhere konusuenter nowhere izleenter nowhere yorumlarenter nowhere oyuncularbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerisibeyin yakan film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.