Kulübe 2011 tr-TR

Kulübe (2011)

(Gerilim - Dram)
2011
IMDB
6.6
(14) 4 46 0 5
43
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
26 Ocak 2018
Öncelikle beyin yakan, bütçesi düşük etkisi büyük filmlere ne kadar hayran olduğumu ve burada size elimden geldiğince tavsiye etmeye çalıştığımı biliyorsunuz. İşte bu film de, ''Beynimi yaksın'' kategorimde yer almaya fazlasıyla aday. Sayılı oyuncu, neredeyse tek mekan ve nefis bir senaryo. Farklı şekillerde, ıssız bir ormandaki terk edilmiş bir kulübede buluşan rastgele seçilmiş karakterlerimiz ile ilerliyor filmimiz. Film boyunca merak dolu gözler ile bu karakterlerin bir sonraki adımlarını merak ediyorsunuz. Fakat siz tam bunu düşünüp aklınızdan gizemli senaryolar yazarken film, sizi resmen bir zaman tünelinin içine çekiyor. Bu da beyninizi yakmaya yetiyor haliyle. Gizem, az da olsa gerilim ve sürpriz bir senaryoya sahip bu film, beklentimin fazlasıyla üstünde çıktı diyebilirim. Hadi tadını çıkarın!

Kulübe - Enter Nowhere

filmine yorum yap!
oguzben
27 Ekim 2021
Çaylak
Şöyle bütçesi düşük gizemi büyük beyin yakan filmler muhteşem oluyor bu da öyle bir filmdi. Kurgu muazzam, final biraz zorlama olmuş gibiydi. Oyunculuklar çok tatlıydı. Film bi ufaktan Dark havası yarattı tamamen odaklanılıp izlenirse 1-2 gün akıldan çıkmayacak bir yapım olmuş yine kaan'dan muazzam bir tavsiyeydi.
pinkdreams
26 Ağustos 2021
Çaylak
Bu tarz filmler izlememiş olanlar için etkileyici olabilir ya da yapıldığı yıllarda izleseydim belki ben de etkilenirdim ama sonraki yıllarda çekilen filmler arasında vasat kalmış diyebilirim.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Gerçekten de beynimi yaktı yani. Sonlara doğru anlamadım ama sonradan dank etti. İzleyin.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Düşük bütçeli, gizem tarzında etkileyici bir filmdi.
hüseyin G.
27 Mart 2021
Çaylak
Muhteşem bir kurgu, tavsiye ettiğim filmler arasında. İzleyin.
filmkolik D.
08 Şubat 2021
Çaylak
Müthişti gerçekten, kesinlikle izleyin, kaçırmayın derim.

ayten Y.
24 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Konusu farklı olsa da türü izleyenlerin fazlasıyla aşina olduğu, çerezlik kafa yormayan bir film. Gizemi artırılsa veya o sıkışmışlık hissi daha fazla verilebilseydi daha iyi bir film olurdu bence.
Tuanna C.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Sonunu ilk izlediğimde anlamamıştım. Kafa karıştırıcı bir film, ben çok beğendim bence izleyin.
JF.Kennedy17
17 Nisan 2020
Çaylak
Oyunculukları önemsemeden ilk başlarında sıkıcı deyip kapatmadan izleyenler için mükemmel bir film olacaktır. Düşük bütçeli ama çok iyi bir senaryoya sahip bir film.
Sümeyye A.
29 Mart 2020
Çaylak
Oyunculuklar bu kadar kötü olmasaydı mis gibi senaryo da güme gitmezdi...
Daha fazla yorum4
enter nowhere konusuenter nowhere izleenter nowhere yorumlarenter nowhere oyuncularbeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerisibeyin yakan film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.