Ölümle Yaşam Arasında 2003 tr-TR

Ölümle Yaşam Arasında (2003)

(Gerilim - Dram)
2003
IMDB
7.6
(13) 4 95 0 5
92
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
13 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017
Ortada işlenmiş bir cinayet, idamına sadece günler kalmış bir adam, ölüm cezasının suçsuz insanları da ölüme mahkum ettiği gerekçesi ile kaldırılmasını isteyen bir grup ve güzel mi güzel, zeki mi zeki bir muhabirimiz var.. İtiraf edeyim birkaç defa "sonra izlerim" diyerek geçiştirmiştim bu filmi. Şimdiyse geçiştirdiğim o anlar aklıma geldikçe kendime kızıyorum. Ortada bir dava var ve giderek ilginçleşiyor. Film sizi sürekli canlı tutarak sona doğru merak içinde getiriyor. Sonlarına yaklaştığınızda ise sağdan soldan gelen tokat gibi sahneler ile tamamen dağılıyorsunuz. Üzerine günlerce düşüneceğiniz filmlerden. Ben hala düşünüyorum. Tadını çıkarın.

Ölümle Yaşam Arasında - The Life of David Gale

filmine yorum yap!
Alperen
28 Nisan 2024
Usta Yorumcu
Öncelikle olay örgüsü çok sürükleyici o yüzden uzun olmasına rağmen izlerken hiç sıkılmadım. Filmin değindiği felsefi konular kafa açsa da oldukça iyiydi. Kesinlikle üstüne düşünülmesi gereken bir yapım. Sonu çok tahmin edilebilir olmuş diye düşünürken tekrardan iyi ters köşe oldum. Tavsiye ederim.
Ayfer E.
13 Kasım 2023
Çaylak
Kaliteli bir film istiyorsanız kaçırmayın, çok beğendim.
Aslı B.
03 Ağustos 2023
Usta Yorumcu
Beni çok da etkilemedi nedense herkesin çok beğendiği filmler için ben aynı şeyi söyleyemiyorum.
Hacer Ö.
16 Aralık 2022
Sıkı Üye
Kaan 'ben hala düşünüyorum' yazmışsın da ben de hala düşünüyorum... 'Tamam böyle' diyorum ama başka bir şey çıkıyor ve şaşırıyorum... Etkilenmediğimi söylesem yalan söylemiş olurum fakat neyi ne için, kim için yaptı da kendini feda etti hala kafam karışık... Ters köşe finaliyle de daha çok karıştı. İzleyin derim.
SPOILER [GÖSTER]
Mustafa
01 Temmuz 2022
Usta Yorumcu
Film biraz sıkıcı gelebilir fakat dikkatle sonuna kadar izleyin. Çok etkileyici ve sorgulatıcı bir film. Ne desem spoiler olacak ama sağlı sollu tokatlara hazır olun.
Pablo.Escobar
22 Nisan 2022
Sıkı Üye
Böyle iyi bir filme dislike veren b*yinsiz... git kendi b*kunla oyna! İzleyin, tavsiyemdir.
Seçim S.
23 Kasım 2021
Çaylak
İzleyeli uzun zaman olmuştu şimdi rastgele'de önüme düştü. Sağlam film. Tavsiyemdir :)
Serkan B.
25 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Şunu söylemeliyim ki; Kaan'ın "Etkilesin" olarak işaretleyip tavsiye ettiği filmlerin neredeyse büyük çoğunluğu çok başarılı. Akıllara kazınacak bir akış ve soluksuz izleyeceğiniz bir sona doğru akan bir film izleyeceksiniz. Kate Wintsley ve Kevin Spacey oyunculukları ile mükemmeller.
eraycoskun
06 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Filmin etkisinde kalmamak elde değil. İnsan idealleri uğruna nelerden vazgeçer öğreniyorsunuz. Tavsiye ederim.
SPOILER [GÖSTER]
Ahmet Y.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
O kadar etkisinde kaldım ki gerçekten anlatılmaz. Çayınızı soğutacak bir film. Sonlarına doğru inanılmaz bir heyacan ve gerilim yaşadım siteye teşekkür ediyorum.
Daha fazla yorum3

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.