Ölümle Yaşam Arasında 2003 tr-TR

Ölümle Yaşam Arasında (2003)

(Gerilim - Dram)
2003
IMDB
7.6
(6) 4 70 0 5
69
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
7.9b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017
Ortada işlenmiş bir cinayet, idamına sadece günler kalmış bir adam, ölüm cezasının suçsuz insanları da ölüme mahkum ettiği gerekçesi ile kaldırılmasını isteyen bir grup ve güzel mi güzel, zeki mi zeki bir muhabirimiz var.. İtiraf edeyim birkaç defa "sonra izlerim" diyerek geçiştirmiştim bu filmi. Şimdiyse geçiştirdiğim o anlar aklıma geldikçe kendime kızıyorum. Ortada bir dava var ve giderek ilginçleşiyor. Film sizi sürekli canlı tutarak sona doğru merak içinde getiriyor. Sonlarına yaklaştığınızda ise sağdan soldan gelen tokat gibi sahneler ile tamamen dağılıyorsunuz. Üzerine günlerce düşüneceğiniz filmlerden. Ben hala düşünüyorum. Tadını çıkarın.

Ölümle Yaşam Arasında - The Life of David Gale

filmine yorum yap!
Serkan B.
25 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Şunu söylemeliyim ki; Kaan'ın "Etkilesin" olarak işaretleyip tavsiye ettiği filmlerin neredeyse büyük çoğunluğu çok başarılı. Akıllara kazınacak bir akış ve soluksuz izleyeceğiniz bir sona doğru akan bir film izleyeceksiniz. Kate Wintsley ve Kevin Spacey oyunculukları ile mükemmeller.
Eray
06 Nisan 2021
Sıkı Üye
Filmin etkisinde kalmamak elde değil. İnsan idealleri uğruna nelerden vazgeçer öğreniyorsunuz. Tavsiye ederim.
SPOILER [GÖSTER]
Ahmet Y.
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
O kadar etkisinde kaldım ki gerçekten anlatılmaz. Çayınızı soğutacak bir film. Sonlarına doğru inanılmaz bir heyacan ve gerilim yaşadım siteye teşekkür ediyorum.
Hatem Ben Arfa
17 Temmuz 2020
Çaylak
Ne zaman Kevin Spacey filmi izlesem, film bittikten sonra oturduğum yerde donup kalıyorum yarım saat. Bunca yıl nasıl izlememişim, teşekkürler kaan. Film şiddetle tavsiyemdir, çerezlik filmlerden sıkılan arkadaşlara...
Vahit Ç.
29 Ekim 2019
Çaylak
Oyunculuk inanılmaz. Koltukta kaldım bi süre.
Aytek S.
07 Temmuz 2019
Usta Yorumcu
"içimdeki yangın"dan sonra daha final şoku yaşayabileceğim bir film yok sanki... ama bu filmde de acabalar gerilimli anlar olmadı da değil
SPOILER [GÖSTER]

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.