Ölümlü Dünya 2018 tr-TR

Ölümlü Dünya (2018)

(Aksiyon - Komedi)
2018
IMDB
8.1
(30) 4 213 0 5
184
29
İZLEDİM
SONRA İZLE
30 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
14b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Haziran 2018
Nefis kadrosu, şahane senaryosu ve aşırı eğlenceli sahneleri ile beni son zamanlarda en çok güldüren Türk filmini getirdim size. Aslında biliyorsunuz burada pek Türk filmi tavsiye etmedim şimdiye kadar size ama artık çok beğendiğim, bizden filmleri de burada tavsiye edeceğim size. Neyse, filmimiz, bir lokanta işleten fakat aynı zamanda büyük bir örgütün kollarından biri de olan köklü bir ailenin vurdulu kırdılı macerasını konu alıyor. Ailemizin babası, çocuklarını korumak için bir gün silahına davranıyor ve bir kaçış başlıyor ki sormayın... Bir filmi izlerken kahkaha atmayalı epey olmuştu. Oyunculuklar şahaneydi. Yönetmen koltuğunda "Ali Atay" oturduğundan olacak, neredeyse filmdeki her karakter beni en az 1 kez güldürdü. Şöyle yer yer eğlenceli, yer yer de vurdulu kırdılı bir macera izleyeyim diyorsanız bu filmi kaçırmayın derim. Hadi tadını çıkarın!

Ölümlü Dünya - Ölümlü Dünya

filmine yorum yap!
Emre G.
19 Eylül 2021
Çaylak
Absürt komedi sevenler için harika bir film. Aşağıdaki yorumları dikkate almayın.
Pablo.Escobar
13 Eylül 2021
Çaylak
Bu filmi beğenenlerin ciddi psikolojik sorunları var...
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Fena değildi ama hiç güldürmedi neredeyse, kadro çok iyi olmasına rağmen beklentimi karşılayamadı ne yazık ki.
Melisa G.
26 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Şu aralar hep, çok iyi bir kadroyla yola çıkıp kötü bir senaryo ile film yapıyorlar. Filmi anlamlandıramadığım için ve hayattan iz bulamadığım için gülemedim de...
Ayhan K.
11 Mayıs 2021
Tamamen zaman kaybı. Ne bir mizah var ne bir kalite! Berbat bir film. Güldüm diyenlerin espri anlayışını çok merak ediyorum. Zerrece mantık ve komedi yok sıkılıp yarıda çıkılan bir film. Uzun zamandır izlediğim en kötü filmdi. Mevzu sadece film yapalım olsun olmamalı. Ya da toplumla dalga geçmek olmamalı. Kesinlikle çok vasat bir filmdi.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Uzun zamandır bekleneni veremeyen Türk komedi filmlerinden sonra ilaç gibi gelen bir film.
Hayri S.
22 Mart 2021
Sıkı Üye
Kadro şahane, konu ilginç ancak bu kadar mı boş film çekilir. Yazık olmuş.
Boran K.
18 Mart 2021
Çaylak
Bırakın komediyi Ali Atay ve Feyyaz Yiğit yapsın, adamlar bu işi en üst seviyede yapıyor, bize de ayıla bayıla izlemek kalıyor... İyi film.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Filmi izlemeden önce lütfen komedinin türlerinin olduğu gerçeğini kabullenin. Bu ekibin mizahı çok farklı bir seviyede. Gişe işi komedi filmleri sevenlerin zaten gülmedim kahkaha atmadım demelerini kimse yadırgayamaz. Filmi kaç kere izledim bilmiyorum ama ilaç gibi geliyor çoğu zaman. Düşünmeden izleyin.
sıla ö.
12 Ocak 2021
Sıkı Üye
Türk sinemasında bu tarz filmler görmek beni mutlu ediyor. Birkaç kere izlediğim bu filmi her izlediğimde gülüyorum.
Daha fazla yorum20
ölümlü dünya filmiölümlü dünya filmi konusuyerli filmlertürk filmleri2018 filmleri2018 film önerilerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesiaksiyon filmlerikomedi filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.