Overlord Operasyonu 2018 tr-TR

Overlord Operasyonu (2018)

(Bilim Kurgu - Savaş)
2018
IMDB
7
(10) 4 75 0 5
62
13
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Şubat 2019
Uzun zamandır izlemek için fırsat kolladığım bu filmi aranızdan "Murat İmalı" ve "Ahmet Akın" haftalar önce izlemem için bana göndermişlerdi. Kendilerine teşekkürler ediyorum. Filmi az önce bitirdim ve hemen konumuza geçmek istiyorum. Şimdi filmimiz, Fransa'yı Nazi işgalinden kurtarmaya çalışan askerlerin yaşadıklarını konu alıyor. "Normandiya" çıkarması öncesi bölgedeki Nazi iletişim kulesini yok etmek için emir alan askerler birden çok farklı bir dünyaya düştüklerini fark ediyor ve gerilim dolu bir hayatta kalma savaşı başlıyor ki sormayın... Öncelikle uzun zamandır seyri bu kadar keyifli bir film izlememiştim. Film sizi sarıyor ve ilginç şeyler sunarak sonuna kadar götürüyor. İlk yarısında bir savaş filmi izlerken, ikinci yarısında da iyi bir bilim kurgu filmi izliyorsunuz. Sahneler, görüntüler hepsi başarılı diyebilirim. Ben lafı uzatmadan siz hemen bu filmi izlemeye koyulun derim. E hadi tadını çıkarın!

Overlord Operasyonu - Overlord

filmine yorum yap!
ahmet Y.
05 Temmuz 2021
Çaylak
Kötü bir savaş filmi ama kişisine göre eğlendirebilir de. Ben şahsen seyrettiğime pişmanım :)
Serkan B.
30 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
İzlenebilir. Kurgu ve savaş temalı ve baştan sona dolu bir yapım. İzlemeyenler zaman ayırabilir.
NevermoreDotA M.
04 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Bu sitede daha önce bu kadar kötü bir film önerisine şahit olmamıştım. İlk on dakikasındaki savaş sahnesi çok iyiydi, onun dışında neresinden tutsan elinde kalır. Bi kere 2. dünya savaşındasın ve başrolümüz siyahi. Ne gerek var siyahi başrol oynatmaya, beyaz aktör mü bulamadınız sanki bu çok iyi oyuncuymuş gibi? 2. Dünya savaşında amerikan askerlerinin yüzde kaçı siyahiydi? Hadi o neyse, askerlerin psikolojik durumları sanki savaşa değil de Paintball (boya atan silahlarla oynanan oyun) oynamaya gidiyorlarmış gibi aşırı yapmacık, keza oyunculuklar da öyle, klişenin dibine vurmuşlar her anlamda. Bir an netflix yapımı ergen lise dizisinden bir bölüm izliyorum sandım utanç verici bir film, son 20 dk kala kapattım daha fazla dayanamayıp, ben ettim siz etmeyin diye bu yorumu yazıyorum. 3/10
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Böyle filmleri izledikçe acaba naziler neden tüm arşivlerini yaktı? Acaba daha uçuk/çılgın projeleri var mıydı? diye sormadan edemiyor insan.
uykusarhosu
25 Mart 2021
Sıkı Üye
Filmin öyle bir açılış sekansı vardı ki devamında beni büyük bir beklenti içerisine soktu. Potansiyelinin çok daha yüksek olabileceği bir film olabilirdi aslında. Ama yine de farklı, hoş bir film izlemiş olursunuz.
Eray
02 Mart 2021
Sıkı Üye
Filmin efektleri falan çok iyiydi. Şöyle biraz gerileyim biraz da zaman geçireyim diyorsanız izleyebilirsiniz.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Bu tarz bilim kurgular kendisini izlettiriyor. İzlemenizi tavsiye ederim.
Miraç I.
06 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Savaş filmi diye başlamıştım aynı Kaan'ın da dediği gibi bilim kurguya döndürmeleri beni baya heyecanlandırdı. Değişik bir film, sizi içine çeken bir havası var. Güzel filmdi.
Jiyan K.
22 Temmuz 2019
Çaylak
Ben bu filmi çok beğenmiştim..Tavsiye ediyorum kesinlikle. SPOİLER Uçaktan paraşütle atladıkları sahne bayaa detaylı işlenmişti. Sanki ben düşüyordum gökyüzünden.İzleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır :) SPOİLER
kaanintavsiyesi.com
11 Şubat 2019
Çaylak
Film, Nazilerin savaş zamanında insanlar üzerinde yaptığı deneyleri konu alıyor. Hepimiz bu konu hakkında bir şeyler izlemiş ya da okumuşuzdur. Hatta çoğu kişi de şu an günümüzde kullandığımız birçok ilaç ve tedavi yöntemini nazilerin yaptığı bu deneylere borçlu olduğumuzu söyler. Öyle fazla ve çeşitli deneyler yapmışlar ki bunların içinde damlayan bir su damlası altında bir insan ne kadar durabilir, günlerce kapalı bir hücrede kalan bir insanda ne gibi değişimler olur, derisi soyulan bir insan kaç gün yaşayabilir gibi gibi... İşte film de bunu biraz uçuk bir şekilde gösteriyor. Askerler vurularak, hatta BÖĞRÜNE kazık sokularak bile öldürülemiyor... Kaynaklar ise gerçekten de filmdeki gibi nazilerin ölümsüz askerler yaratmaya çalıştığını doğruluyor. Bunu okuyorsanız muhtemelen filmi izlemişsinizdir, o yüzden yorumunuzu bırakmayı lütfen unutmayın.
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum0
nazi filmlerioverlord operasyonu filmioverlord operasyonu filmi konusuoverlord filmi 2018film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.