Rehine 2005 tr-TR

Rehine (2005)

(Dram - Suç)
2005
IMDB
6.6
(4) 4 23 0 5
21
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
7.6b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
28 Eylül 2018
Bu filmi aranızdan "Elif Özil" izlemem için bana tavsiye olarak göndermiş. Kendisine teşekkür edip konumuza geçiyorum. Filmimiz, rehine vakalarında profesyonel arabulucu olarak görev yapan bir memuru ve onun içinde bulunduğu durumları konu alıyor. Zengin bir aileyi rehin olarak tutan 3 suçlu, polislerin işini giderek zorlaştırıyor ve vurdulu kırdılı bir olay böylece başlamış oluyor... Akıllardan çıkmayacak bir yapım değil fakat film kendini bir şekilde izletmeyi başarıyor. Hatta yer yer "Şimdi ne olacak?" diye bile sordurtuyor ve böyle filmlerde bu çok önemli. E hadi tadını çıkarın!

Rehine - Hostage

filmine yorum yap!
Mahmut K.
21 Haziran 2024
Usta Yorumcu
Benim açımdan heyecanlı ve gerilim düzeyi de tatmin edici filmlerden biri oldu. Bruce Willis'in oynadığı son kayda değer filmlerden biridir. Zaten sonraki yıllarda adına hiç mi hiç yakışmayacak filmlerde oynadı ki sanırım tamamen maddi amaçla oynamıştır o filmlerde.
Egehan K.
05 Mayıs 2024
Çaylak
Bruce Willis bu kadar kötü bir filmde nasıl oynamış, hayret. Tavsiye etmiyorum.
Ayhan B.
07 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Kötü bi film. TV filmi kalitesinde, zaten Star TV'de de çıkmıştı bi ara.
Miraç I.
06 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Eski filmler inanılmaz güzel bence bu da başarılı bir filmdi. Bruce Willis'in oynadığı çoğu filmi severek izlerim, bu da sıkılmadan izlenilecek bir filmdi bence.
rehine filmirehine filmi konusuhostage filmihostage filmi konusubruce willis filmlerifilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesisuç filmleridram filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.