Sınav 2009 tr-TR

Sınav (2009)

(Gerilim - Gizem)
2009
IMDB
6.9
(32) 4 247 0 5
225
22
İZLEDİM
SONRA İZLE
32 Yorum
IMDB
6.9
BU FİLM
20b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
08 Aralık 2017
Size nefis ve bir o kadar da farklı bi film getirdim. Filmimiz tek mekanlı filmlerden. ''Buried'' ve ''Locke'' gibi örneklerini de buralarda size tavsiye etmiştim. Fakat bu onlardan biraz farklı. Tek mekanda sürüp giden bir film olmasına rağmen vurdulu kırdılı kısımları da var ve bunlar tek mekanda akan bir filme göre biraz fazla şeyler benim için. Yani zaten film bu şekilde akıp gitseydi de senaryosu ile zaten beğenirdim fakat dönen birkaç vurdulu kırdılı sahne de bunun tuzu biberi olmuş oldu. Baştan sona düşüneceğiniz bir film. Gerilimse gerilim, bilmece ise bilmece. Filmin sonuna kadar bir sürü tahmin yürüttüm fakat hiçbiri tutmadı. Bu yüzden filmin sonunda aldığım haz daha çok oldu. Ha siz tahmin eder misiniz, edebilirsiniz tabi.. Edebilen olursa aşağıya yazsın. Tadını çıkarın. İyi düşünün.

Sınav - Exam

filmine yorum yap!
E.N.A.
05 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Çok uzun zaman önce seyrettiğim ama oldukça da beğendiğim tek mekan filmlerinden biri. Film boyunca kendinizi karakterlerin yerine koymak ve ben ne yapardım diye düşünmekten alıkoyamıyorsunuz.
Safa K.
23 Aralık 2021
Çaylak
Gayet güzeldi. Beğenmeyenler ne bekliyodu çok merak ettim, on numara film.
GULCAN Ç.
20 Ekim 2021
Çaylak
Yani fazlasıyla gerilimli bir filmdi, izlerken sen de cevabı arıyosun onlarla birlikte..
MerveŞerife
30 Ağustos 2021
Çaylak
Tek mekanda geçmesi filme biraz ön yargılı başlamama neden olmuştu. Fakat beklentimin üzerinde bir filmdi.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bir film yapılması ve ortadaki sorunun bu denli gülünç olması mantığa ters. Sonunda cidden filmin boşluğuna ve anlamsızlığına sinirlendim. Bir filme sinirlendim düşünün.. İzlememeniz için daha ne diyebilirim bilmiyorum.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
İzletiyor kendini ya. Tek mekan olmasına rağmen meraklandırıyor insanı.
Melisa G.
13 Haziran 2021
Usta Yorumcu
İzlemesem de bir şey kaybetmezmişim. Bu tarz tek mekan filmlerinde, insanların zorda kalınca kendi karakterlerini nasıl ortaya çıkarabileceğine şahit oluyoruz.
Yasemin C.
30 Mart 2021
Bu filmi en beğenilenler listesinin arasında görüp izledim. Sürükleyici bir senaryoya sahip. İşi elde edebilmek için bu olaya katlanır mıydım? benim içimde o ayrı bir soru oldu... 10/7.5
Dipnot: O odada olsaydım işe alınmıştım :)
Hayri S.
29 Mart 2021
Sıkı Üye
Fazla abartıldığı gibi bir film değil, ancak yine de izlenebilir.
Tuanna C.
17 Mart 2021
Sıkı Üye
İlk başlarda beni sıkacağını düşündüm ama öyle olmadı. Güzel filmdi. Sürpriz sonluydu. Ha izlenmezse bir şey kaybedilmez ama yine de merak içinde bırakıp izletiyor kendini.
Daha fazla yorum22

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.