Şüphe 2007 tr-TR

Şüphe (2007)

(Gerilim - Gençlik)
2007
IMDB
6.9
(11) 4 59 0 5
56
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
09 Ocak 2019

Bu film tavsiyesini aranızdan "Yasin Tokdemir" izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkür ediyor ve jet hızıyla konumuza geçiyorum. Şimdi filmimiz, babasını kaybettikten sonra hayatı alt üst olan bir gencimizin yaşadıklarını konu alıyor. Acılı gencimiz, okulda öğretmenine saldırıyor ve ceza olarak da 3 ay ev hapsi alıyor. Fakat bu hapis süresince dışarıya çıkamaması onu durdurmuyor ve evinden de bir takım maceralara girişiyor... Öncelikle film beklentimin çok üzerinde çıktı. Şöyle aşırı çerez bir şeyler izleyeceğim, tavsiye bile edemeyeceğim derken baya baya iyi bir film izledim. Film bir miktar "gizem" ve "gerilim" içeriyor. Fakat bu çok ağır basmadığı için ben bu filmi size "Hafta Sonu Tadında" kategorimde sunmak istedim. Yani film ilk yarısında iyi bir gençlik filmi, ikinci yarısında ise gizem ve gerilim dolu iyi bir filme dönüşüyor. Ben iyi bir 1 buçuk saat geçirdim, darısı başınıza. Hadi tadını çıkarın!

Şüphe - Disturbia

filmine yorum yap!
Mustafa
11 Mart 2023
Usta Yorumcu
Büyük beklenti içinde olmadan izlediğinizde seveceğiniz bir film. Gerilim seviyesi ve filmin uzunluğu dengeliydi.
Bedia
06 Mayıs 2022
Sıkı Üye
Gerilim dolu bir filmdi. İmdb puanından fazlasını hak ediyor kesinlikle. Şiddetle tavsiye ediyorum.
ayten Y.
04 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Vakit geçirmelik, kafanızı yormayan bir film. Beklentisiz izlenmeli.
Miraç I.
21 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Eski bir film, izleyeli baya olmuştu bazı sahnelerini net bir şekilde hatırlıyorum demek ki güzel bir filmdi, aklımda yer edebilmiş, gayet başarılıydı.
Mathilda9
20 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Güzeldi, çok önceden izlemiştim. Boş vaktiniz varsa izlenilebilir.
eraycoskun
29 Mart 2021
Usta Yorumcu
Öyle ahım şahım bir film değil ama benim hoşuma gitti. Baştan sona kadar sarıyor, yani izlemeye değer.
ilknur K.
14 Ocak 2021
Çaylak
Film cidden iyi. Fazlasıyla gerildim. Kurgusunu, oyunculuklarını beğendim. Süresi de ideal, 100 dk civarı.
UğurKibrit
04 Aralık 2020
Sıkı Üye
Bu zamana kadar bu filmi nasıl izlemedim diye kendime kızdım. Filmdeki Lonely Day şarkısı çalınca gözümde koskoca mazi canlandı. Film harika, gerilimli ve heyecan verici.
Gökhan Özkol
09 Eylül 2020
Usta Yorumcu
Valla ekran başında gerildim, filmin sonları aşırı gericiydi. Gizem ve gerilim seviyorsanız bir gecenizi bu filme ayırın derim, iyi seyirler.
Nisanur Y.
10 Haziran 2020
Bu filmi gördüğümde bunu ben tavsiye etmeliydim dedim. Küçükken televizyonda izlediğim ve çok beğendiğim bir filmdi. Başrolün oyunculuğunu, küçük yaşlarındaki yapımlarından beri beğeniyorum, burada da çok iyi iş çıkarmış. Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. Bir gün benim de tavsiyemin paylaşılacağı ümidiyle...
Daha fazla yorum1
şüphe filmidisturbia filmişüphe filmi konusudisturbia filmi konusufilm önerilerifilm önerisifilm tavsiyesigerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.