Tutsak 2013 tr-TR

Tutsak (2013)

(Gerilim - Suç)
2013
IMDB
8.1
(18) 4 146 0 5
139
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
18 Yorum
IMDB
8.1
BU FİLM
9.9b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
22 Aralık 2017
Gerim gerim gerileceğiniz, durgun bir şekilde ilerlerken ani tepkilerle birden irkileceğiniz ve arada bulduğunuz boşluklarda filmi çözmek için uzun uzun düşüncelere dalacağınız nefis bir film. Her şey Hugh Jackman abimizin ''Where is sister?'' lafı ile başlayıp, Jake Gyllenhaal abimizin donuk bakışları ve nefis oyunculuğu ile devam ediyor. Kaybolan 2 kızın bulunma sürecini ilmek ilmek işleyen nefis bir gerilim, gizem filmi. Sakin kafayla, kendinizi vererek izlediğinizde bir süre etkisinden çıkamayacağınız sahneler de barındırıyor. Tadını çıkarın.

Tutsak - Prisoners

filmine yorum yap!
Umur E.
15 Haziran 2022
Usta Yorumcu
Senaryo ve oyunculuk çok iyi ama filmi taşıyabilmek için bazı mantık hataları yapılmış. İMDb'si 7 ve üzeri tabi ki ama bence o kadarını da hak etmemiş.
Caner C.
10 Haziran 2022
Çaylak
Oyunculuklar güzeldi. Hikaye merak uyandırıcıydı. Süresi biraz fazla uzundu. Sonu da hatalıydı bence. 10/7.3
Helinn
22 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Filmi bayağı beğendim kurgusunu oyunculukları vs. ama gel gelelim çok fazla mantık hatası vardı, 2 buçuk saate gereksiz detaylar yerine en gerekli şeyleri koymamışlar. Sonu çok daha farklı olabilirdi. Yine de tavsiye ederim.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Çok sağlam bir film. Çok sağlam mesajlar verilmiş. Hepsine bayıldım. İkinci kez izlediğim nadir filmlerden biri. Oyunculuklar da süper zaten. Kesinlikle izleyin.
Gökhan Özkol
06 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Aşırı mantık hatası var, görmezden gelmek isterdim ama pek mümkün değil. Mantık hataları dışında oyunculuklar çok iyi. Film çok iyi olabilecekken harcanmış.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Dürüst olalım film bu imdb puanının altında aslında. Filmi başrol oyuncuları taşıyor. Ben severek izledim.
Tolga E.
23 Mart 2021
Çaylak
Film uzun ve yavaş, bu tarz filmleri sevmesem de çok çok iyi bir filmdi.
Tuanna C.
21 Mart 2021
Sıkı Üye
Uzun süresine rağmen o kadar akıcı bir filmdi ki. Gözümü kırpmadan izledim. Oyuncular iyi, senaryo iyi... Fazla denecek bir şey yok, izleyin anlarsınız.
ilknur K.
12 Ocak 2021
Çaylak
Bence güzel bir filmdi. Gizem-dram ve gerilim birlikteydi. Sonu için söylenecek çok şey var ama filmi beğendim.
Ayşegül A.
20 Aralık 2020
Sıkı Üye
Film için mükemmel diyemem ama eşinizle ve bir arkadaşınızla izleyebilirsiniz :) Kalabalık arkadaş ortamında izleneceğini pek sanmıyorum çünkü kurguda mantık arayıp ara ara filmi tavsiye edene yan gözle bakılacağından eminim. Filmin temposu, ve ilerleyişi güzel. Görüntü ve filmin atmosferi de gayet iyiydi. Uzun olması sıkılmanıza sebep olmuyor. Merak duygusu uyandırdığı için gayet güzel izletiyor. Hatta Jake Gyllenhaal ve Hugh Jackman için bir kez daha izleyebilirim. Filme genel olarak bakıldığında aslında gerilimden çok mesaj veriyor gibiydi. İster istemez empati yapıyorsunuz. Belki de bu yüzden birkaç gereksiz metafor filmin ruhunu birazcık bozmuş. Puanım 7.5. Güzel vakit geçirdik, kafa yorduk. Kısacası; film güzeldi ya :) teşekkürler Kaan!
Daha fazla yorum8

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.