Üçkağıtçılar 2003 tr-TR

Üçkağıtçılar (2003)

(Dram)
2003
IMDB
7.3
(4) 4 33 0 5
31
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
9.3b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
30 Kasım 2017
Nicolas Cage'in nasıl nefis bir oyuncu olduğunu yüzümüze yüzümüze vuran, ağzınızı açık bırakacak bir dolandırıcılık filmi. Fakat öyle dolandırıcılık, illegal şeyler dedim diye de hemen silahlar banka soygunları falan aklınıza gelmesin. Bu işin daha kılıfına uydurulmuş hali. Üstelik daha filmin başından itibaren bu filmin sizi eğlendireceğini ve size bir şeyler katacağını çok iyi biliyorsunuz. Düzen ve titizlik hastası bir dolandırıcımız var. Kendisi Cage amcamız. Film son anlarına kadar sizi eğlendirirken sonlarına yaklaştıkça işler birden renk değiştiriyor ve garip bi şekilde bu sizi daha çok eğlendiriyor. Buralarda size de tavsiye ettiğim "The best offer" filmine benzer bir tada sahip. Hem eğleneyim, hem de derinden bir ''Vay anasını..'' çekeyim diyorsanız kaçırmayın. Hadi tadını çıkarın!

Üçkağıtçılar - Matchstick Man

filmine yorum yap!
Kaan A.
11 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Filmin konusu her ne kadar sıradan gelse de unutmamak gerek bu film, bu konuyu sıradanlaştıran başarılı filmlerden. Ayrıca sırf Nicolas Cage'in mimikleri için bile izlenir. Nic Cage gerçekten bir mimik ustası. Karakterinin sempatik gelmesinin sebebi de işte bu doğal, gerçekçi mimikleri.
Axinel
15 Mart 2021
Sıkı Üye
Filmin akışı her ne kadar biraz farklı da olsa sonu güzel, boş zamanlarda izlemeye değer.
katilcivciv
13 Eylül 2020
Sıkı Üye
Film akışı biraz maalesef yetersiz geldi bu yüzden tek seferde filmi bitiremedim.. Ama sonu güzeldi. Orta halli bir film.
Anıl C.
30 Temmuz 2019
Sıkı Üye
adam tam anlamıyla oyuncu ama gel gör ki film beni pek etkilemedi sanki sonuna kadar izlettirse de...

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.