Yeni Dünya 2008 tr-TR

Yeni Dünya (2008)

(Gerilim - Psikolojik)
2008
IMDB
6.8
9
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
2 Yorum
10 Temmuz 2019
Bu son derece etkileyici film tavsiyesini aranızdan "Ender Yıldırım" izlemem için bana göndermiş. Gönderirken de yanına "mutlaka izle" diye de eklemiş. Kendisine teşekkürler edip filme geçiyorum. Şimdi öncelikle 2 saatlik, rahatsız edici ögeler barındıran bir Rus filmi izleyeceksiniz. Eğer bu kriterler size uyuyorsa okumaya devam edin, yoksa zaman kaybetmeden başka tavsiyelere ışınlanın derim... Filmimiz, müebbet yiyen suçlu sayısının artmasıyla ortaya çıkan bir projeyi konu alıyor. Müebbet hapis yiyen suçluları alıp bir adaya bırakıyorlar ve onların hareketlerini gözlemliyorlar. Tüm film boyunca, bir otorite altında olmayan mahkumların davranışlarını, insani hislerini ve yaşadıkları uçuk olayları izliyoruz... Film gerçekten fazlasıyla psikolojik. Aç kalan insanların dönüştüğü canavarlar, güçlünün güçsüze uyguladığı şiddet ve elinde silah olanın otoritesini yaratma isteği... Film beni fazlasıyla etkilemeyi başardı. Amerika filmlerinden uzak, etkileyici bir şeyler izlemek istiyorsanız bu tavsiye tam sizlik olabilir. Biraz dingin ve sakin de bir atmosferi var ama Rus filmleri böyledir, bilirsiniz... E hadi tadını çıkarın!

Yeni Dünya - Novaya Zemlya

filmine yorum yap!
Serkan B.
26 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Enteresan bir yapım olmuş, aslında bazı oyuncuların vasat davranışları psikolojik gerilim atmosferini bozmuş. İnsan doğasındaki vahşiliğin dışa vurumunun kısa bir özeti olmuş. İzlenir/vakti olan izler.
Süleyman T.
21 Haziran 2021
Çaylak
Etkileyici güzel bir film idi, puanının hakkını vermiş.
novaya zemlya konusuyeni dünya filminovaya zemlya izlenovaya zemlya oyuncularınovaya zemlya yorumlarrus filmirus filmi önerisideney filmlerihapishane filmlerisuçlu filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.