Yıldızlararası 2014 tr-TR

Yıldızlararası (2014)

(Dram - Bilim Kurgu)
2014
IMDB
8.6
(48) 4 465 0 5
458
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
48 Yorum
IMDB
8.6
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Ocak 2018

"Uzay ve Evren" konusunda şimdiye kadar beni en çok yakalayabilmiş 2 filmden biri İnterstellar. Diğeri de o tavsiyemde de dile getirdiğim gibi "Contact"... Mesela çevremde biri "İnterstellar'ı izlemedim" deyince onu çok kıskanıyorum. Çünkü o ilk heyecanı henüz yaşamamış. Bu yüzden o an onun yerinde olup, dingin kafayla oturup bu filme kendimi bıraktığımı hayal ediyorum. İşte, bu filmin bendeki etkisi bu denli büyük. Konusundan bahsetmeyeceğim. Sadece "Kara delik", "Solucan deliği" gibi kavramların sıkça bulunduğu ve "Zaman kırılması", "Paralel evren" gibi tabirlerin de havalarda uçuştuğu nefis bir bilim kurgu filmi izleyeceksiniz. İşte bu yüzden bu sözcükler ile ilgili hiçbir bilginiz yoksa filme dalmadan önce bu sözcüklere 2 dakika kadar bir göz gezdirin. Emin olun zaten kat kat alacağınız tadı daha çok arttırmış olursunuz. Hadi o zaman ufkunuzu açın, tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Yıldızlararası - Interstellar

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Jiyan K.
1 yıl önce
Çaylak
Bu filmi kült yapan en büyük etkenlerden birinin Hans Zimmer olduğunu düşünüyorum. Bence Nolan kardeşler Tenet filminde de Hans Zimmer ile çalışmalıydı. Bir filmi etkileyici yapan en büyük unsur müzikleri oluyor.
W1SD0M
25 Temmuz 2021
Çaylak
Hollywood'un şaheserlerinden biri olan, Türkçe'ye "yıldızlararası" olarak çevrilen bu yapım izlemeye değer. Her dakikası ve saniyesinde yaşananlar bizi tekrar tekrar ekrana kilitlemeyi başarıyor. Bilimin tüm sınırları çerçevesinde oluşturulan bu yapım bizlere bazılarının bildiği ve hiç bilmediği bilgileri de aktarmakta. Hüzün, mutluluk, gizem gibi konuları barındıran yapım, bizi destansı bir yolculuğa çıkarıyor. Tavsiye ederim.
Emine T.
27 Haziran 2021
Filmi orta derecede beğendim güzeldi, izlenir.
Yiğit B.
27 Haziran 2021
Sıkı Üye
Filmi her izleyişimde kendimden geçiyorum, sanki yeni bir dünyada bambaşka birinin hayatındaymışım gibi hissediyorum. Bu dünyaya neden geldiğimi, amacımın ne olduğunu sorgulatıyor bana. Sürekli döngüdeyim, sanki kitaplığın arkasından bakan Matthew McConaughey gibi. Filme puanım: 11/10
Nazlı Ç.
29 Mayıs 2021
Çaylak
Kesinlikle bu kadar geç izlemiş olduğuma pişman olduğum bir film oldu.
melisasas
11 Mayıs 2021
Çaylak
Çok güzel film ama sosyal medyada gördüğüm babayla kızın aynı yaşta karşılaşma meselesi gerçekleşmedi ben mi yanlış hatırlıyorum ya..
entelamafularsız
02 Mayıs 2021
Kafayı yemelik bu film! İzlemeyenler izlesin. İzleyenler izlemeyenlere izlettirsin. Çevremdeki insanlar "bu filmi izlemedim" deyince çok mutlu oluyorum çünkü hemen filmi açıp izletince oluşan o şaşkınlıkları, kafa karışıkları ve hayranlıkları görmeye değer.
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Her şeyiyle mükemmel bir film. Emek ve bütçe çok. İzlenmeli.
Ozan K.
24 Mart 2021
Sıkı Üye
Bu yorumu "filmin altında benim de bir yorumum olsun" diye atıyorum, yoksa film hakkında daha ne söyleyeyim zaten herkes hak ettiği methiyeleri düzmüş :)
ÜMİT A.
21 Mart 2021
Çaylak
Çok film izleyen biri olarak söylüyorum ki; Müzikleri, kurgusu, konusu ve teorik bilim içeren sahneleri ile çok iyi bir film bu. Bütçesi ise uzaya roket gönderip orada bir film çekebilecek kadar büyük.
Hayri S.
12 Mart 2021
Sıkı Üye
Çok başarılı bir başyapıt. Söylenecek bir söz yok. Kesinlikle izlenmeli!
Daha fazla yorum37
ınterstellar filmi konusukara delik filmiınterstellar filmi oyuncularıınterstellar filmi yorumlarıınterstellar filmi fragmanıınterstellar filmi izleyıldızlararası filmi konusuyıldızlararası filmi yorumlarbilim kurgu filmien iyi film önerilerien iyi uzay filmleriuzay filmi önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.