Yıldızlararası 2014 tr-TR

Yıldızlararası (2014)

(Dram - Bilim Kurgu)
2014
IMDB
8.6
(56) 4 540 0 5
531
9
İZLEDİM
SONRA İZLE
56 Yorum
2s 55dk
IMDB
8.6
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Ocak 2018

"Uzay ve Evren" konusunda şimdiye kadar beni en çok yakalayabilmiş 2 filmden biri İnterstellar. Diğeri de o tavsiyemde de dile getirdiğim gibi "Contact"... Mesela çevremde biri "İnterstellar'ı izlemedim" deyince onu çok kıskanıyorum. Çünkü o ilk heyecanı henüz yaşamamış. Bu yüzden o an onun yerinde olup, dingin kafayla oturup bu filme kendimi bıraktığımı hayal ediyorum. İşte, bu filmin bendeki etkisi bu denli büyük. Konusundan bahsetmeyeceğim. Sadece "Kara delik", "Solucan deliği" gibi kavramların sıkça bulunduğu ve "Zaman kırılması", "Paralel evren" gibi tabirlerin de havalarda uçuştuğu nefis bir bilim kurgu filmi izleyeceksiniz. İşte bu yüzden bu sözcükler ile ilgili hiçbir bilginiz yoksa filme dalmadan önce bu sözcüklere 2 dakika kadar bir göz gezdirin. Emin olun zaten kat kat alacağınız tadı daha çok arttırmış olursunuz. Hadi o zaman ufkunuzu açın, tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Yıldızlararası - Interstellar

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Jiyan K.
1 yıl önce
Çaylak
Bu filmi kült yapan en büyük etkenlerden birinin Hans Zimmer olduğunu düşünüyorum. Bence Nolan kardeşler Tenet filminde de Hans Zimmer ile çalışmalıydı. Bir filmi etkileyici yapan en büyük unsur müzikleri oluyor.
Ayhan B.
18 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Filmin tek olumsuz yönü bitmesi.. Unutup tekrar izleyebilsem keşke.
Eren T.
13 Nisan 2022
Çaylak
Tek kelimeyle muazzam, hafızam silinse de tekrar izlesem keşke. İzlediğim açık ara en iyi bilim kurgu filmi ve izlediğim en iyi filmler arasında.
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
Bu filmi yıllarca nasıl izlememişim dedim kendime. 10 numara 5 yıldız bir film. Çok çok çok iyi...
Enes E.
21 Kasım 2021
Sıkı Üye
Benzer türdeki filmler arasında bence en iyisi... İzafiyet teorisiyle alakalı olan yerlere de bayıldım zaten.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Uzay filmlerinin kesinlikle en başarılı örneklerinden biri. Hala izlememiş olamazsınız :)
GULCAN Ç.
20 Ekim 2021
Çaylak
Bu buradan görüp de izlediğim bir film değil yıllar önce izlemiştim ama herkesin bir kere izlemesi gerektiğini düşünüyorum.
Yeşim G.
14 Eylül 2021
Çaylak
Zaten pek bir şey söylemeye gerek yok diye düşünüyorum, ortamlarda adını muhakkak duymuşsunuzdur. Ben sadece şunu söyleyeyim; eğer bugüne kadar izlemediyseniz mutlaka oturun izleyin. Hatta izledikten sonra tadını alamayıp 2. 3. tekrarlarınızı da yapacaksınızdır :)
semih A.
29 Ağustos 2021
Çaylak
Bilim kurgu filmlerinin sahip olması gereken en önemli şey senaryo kurgusudur. Bu filmin yapılmış en iyi bilim kurgu filmlerinden biri olmasını sağlayan şey de budur. KESİNLİKLE TAVSİYEDİR!
W1SD0M
25 Temmuz 2021
Çaylak
Hollywood'un şaheserlerinden biri olan, Türkçe'ye "yıldızlararası" olarak çevrilen bu yapım izlemeye değer. Her dakikası ve saniyesinde yaşananlar bizi tekrar tekrar ekrana kilitlemeyi başarıyor. Bilimin tüm sınırları çerçevesinde oluşturulan bu yapım bizlere bazılarının bildiği ve hiç bilmediği bilgileri de aktarmakta. Hüzün, mutluluk, gizem gibi konuları barındıran yapım, bizi destansı bir yolculuğa çıkarıyor. Tavsiye ederim.
Emine T.
27 Haziran 2021
Filmi orta derecede beğendim güzeldi, izlenir.
Daha fazla yorum45
ınterstellar filmi konusukara delik filmiınterstellar filmi oyuncularıınterstellar filmi yorumlarıınterstellar filmi fragmanıınterstellar filmi izleyıldızlararası filmi konusuyıldızlararası filmi yorumlarbilim kurgu filmien iyi film önerilerien iyi uzay filmleriuzay filmi önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.