Zafere Hücum 2013 tr-TR

Zafere Hücum (2013)

(Dram - Spor)
2013
IMDB
8.1
(10) 4 96 0 5
93
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
10 Yorum
2s 3dk
IMDB
8.1
BU FİLM
7.0b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
11 Haziran 2019

Aranızdan "Koray Söyler" izlemem için bu filmi tavsiye olarak göndermiş. Kendisine teşekkür ediyor ve sizin de "Tavsiyeni Gönder" köşemizden bana film tavsiye edebileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Şimdi filmimiz, 70'li yıllarda 2 Formula 1 yarışçısının yaşadıklarını konu alıyor. Film gerçek kişi ve olayları konu aldığı için etkileyiciliği bir hayli yüksek. Film boyunca 2 yarışçının hayatlarına konuk oluyor ve onların yarış hırslarını izliyoruz... Senaryosu gerçeğe dayanan filmlerin yeri bende çok ayrı oluyor. Artık o listeme bu filmi de yazdım diyebilirim. Çünkü film sonuna kadar izleyeni kendine bağlamayı başarıyor. Yani "Formula mı? Hiç sevmem" diyen kişiler bile bu filmden keyif alabilir. Çünkü film yarıştan çok gerçekten yaşanan dev bir rekabeti konu alıyor. Oyuncular, sahneler, dönemi yansıtan şeyler hepsi dozundaydı. E hadi tadını çıkarın!

Zafere Hücum - Rush

filmine yorum yap!
Im Negan
16 Mart 2023
Sıkı Üye
Gerçek bir hikayeyi anlatması oldukça etkileyiciydi. Oyunculuklar da iyi olunca filmin verdiği zevk katlanıyor. Güzel filmdi ancak aldığı puanı da bir tık fazla buldum.
Bülent K.
07 Ekim 2022
Usta Yorumcu
Senaryosu gerçek olay ve kişilere dayanan filmlere karşı kendimi daha yakın hissediyorum. Filmi izledikten sonra da olayları biraz araştırdım. Karakterler ancak bu kadar benzer seçilebilir. Tebrikler... Güzel ve izlenesi bir film.
Ayhan B.
05 Nisan 2022
Usta Yorumcu
Puanına aldanmayın, çok iyi bi film değil. Boş bir F1 filmi bile denebilir.
Pablo.Escobar
25 Eylül 2021
Sıkı Üye
Sonunda ciddi ciddi sizi f1 pilotu olma yoluna sokabilecek mükemmel ötesi bir film..
Melisa Y.
27 Mart 2021
Sıkı Üye
Formula yarışı mı? Hiç sevmem, dedim ama soluksuz izledim filmi.
Hypatia
10 Ocak 2021
Sıkı Üye
Biyografi ve F1 konusunda doyurucu, başarılı bir film. F1 deyince akla gelen büyük isimlerden biri Niki Lauda. Ve yaşamından kesitleri izlemek harika.
Akif Feyzioğlu
26 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Formula 1 tutkunu olarak 4-5 defa izledim. Yaşanılan olaylar filme çok iyi aktarılmış. Otomobilleri seviyorsanız kaçırmayın.
eowyn
13 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Oyuncular dahil film hakkında hiçbir şey bilmeden denk gelip izledim. Çok beğendim. Bir daha olsa bir daha izlerim.
Sezin E.
27 Mart 2020
Çaylak
Bu filme takıntılıyım... Oyunculuklar, gerçeğin yansıtılışı, duygular, her şey muazzam... Daniel Brühl bu filmle neden ve nasıl oscar'la ödüllendirilmedi anlamıyorum...
Yunus D.
15 Şubat 2020
Neden yorum yapılmadığını anlamadığım bir film, efsane. izlediğim en harika şeylerden biri olabilir F1 yarışlarını takip etmeseniz bile şans vermelisiniz. İzleyin ve kendinize rol model alabileceğiniz adam gibi adam Niki Lauda'dan mahrum kalmayın.
Daha fazla yorum0
chris hemsworth filmleridaniel brühl filmlerirush filmirush konusurush izlerush yorumlarıyarış filmlerigaza getiren filmler

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.