30 Gün Gece 2007 tr-TR

30 Gün Gece (2007)

(Gerilim - Korku)
2007
IMDB
6.6
(17) 4 69 0 5
59
10
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
IMDB
6.6
BU FİLM
19b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
29 Aralık 2017
Bu zamana kadar izlediğiniz tüm "vampir" konulu filmleri unutun. Çünkü bu film, görüp görebileceğiniz en ürkütücü ve en sıra dışı vampir filmi olacak. Alaska'nın ücra bir köşesinde, 30 gün boyunca zifiri karanlığa gömülen bir kasabada geçiyor filmimiz. Buradaki insanların hayatta kalma mücadelesini izleyeceksiniz. Beni korku olarak gerçekten etkileyen nadir filmlerdendir. Detaylara takılmadan, ''ya şurası neden şöyle?'' gibi diğer filmlerde girebileceğiniz düşüncelere hiç girmeden doğruca filme odaklanırsanız aldığınız keyif kat be kat artacaktır. Işıkları kapayın ve kendinizi ürkmeye bırakın.

30 Gün Gece - 30 Days of Night

filmine yorum yap!
Egehan K.
21 Mayıs 2024
Çaylak
Gerilim türünün baş yapıtlarından bence. Vampirler çok iyiydi, filmin konusu iyi oyunculuklar daha iyiydi belki sonu çok iyi değildi ama onun dışında güzel bir filmdi.
Mahmut K.
21 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Beğenmeyen arkadaşlar da olmuş, zevk meselesi, doğaldır. Benim için korku filminden ziyade gerilimli bir vampir filmi. Aşırı başarılı değil elbette ama kendini izlettirmeyi de başarıyor doğrusu. Hata aramaya kalkmadan keyif almak için seyrederseniz amacına da ulaşıyor. Sonuçta bir sanat filmi değil.Türüne göre fena değil.
Aslı B.
18 Mayıs 2024
Usta Yorumcu
Vampir filmleri izlemeyi uzun süre önce bırakmıştım. Bu filmi izlemeyi de uzun zamandır erteliyordum, maalesef beğenmedim. Kimseyi kötü etkilemek istemem ama beni gram ürkütmedi. Böyle saçma bir son da olamaz. Bir şans verip izledim ama yok, bir sıra dışılık da göremedim. Zaten tahmin ediyordum, abartıldığı kadar değilmiş.
Alperen
17 Ekim 2023
Usta Yorumcu
Maalesef çok çok iyi olabilecekken potansiyelinin çok altında kalmış bir film. Konusu ilgi çekici ama işleyişi de bir o kadar vasat. Tv'de yayınlanan dandik gece kuşağı filmlerine benziyor. Alışık olduğumuz vampir tiplemesinin dışına çıkması ve bunu biraz kanlı sahneler ile süslemesi dışında başka bir olayı yok maalesef.
Gökmen D.
09 Mart 2023
Sıkı Üye
Vampir filmlerine karşı biraz ön yargısı olan biri olarak, beni ekranda tutmaya başaran, gerilimi yüksek güzel bir filmdi.
Hacer Ö.
06 Aralık 2022
Sıkı Üye
Gerilim türünde efsane bir film bence... Daha fazla ımdb puanını hak ediyor. Atmosferi güzel, kesinlikle izlenmeli.
Helinn
23 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Tam 6.6'lık bi filmdi. Cidden sıra dışıydı. Germeyi başardı. Neden gelmişler, şimdi ne olacak derken başrol vampirimiz 'tanrı nerde? yok' falan dedi ne alaka anlamadım. Çok sorgulamayın, vaktiniz varsa izleyin.
Serkan B.
29 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Çıktığı sene izlemiştim, filmdeki vampirler gerçekten izleyenin aklını süpürüp alıyor. Işıklar kapalı ve kulaklıkla izleyin derim.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Vampir filmleriyle arası olmayan biri olarak film beni etkilemeyi başardı. Şans verin derim.
Dark
19 Aralık 2020
Çaylak
Vampirlerin tipleri gerçekten ürkütücüydü. Sürükleyici, güzel filmlerden.
Daha fazla yorum7

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.