Açık Mezar 2013 tr-TR

Açık Mezar (2013)

(Gerilim - Gizem)
2013
IMDB
6.3
(33) 4 176 0 5
160
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
33 Yorum
1s 42dk
IMDB
6.3
BU FİLM
55b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
28 Ocak 2018

Filmimiz, hem geren, hem beyin yakan, hatta ara ara da ''Noluyo lan?'' dedirterek şaşırtan çok farklı bir film. En küçük bir spoiler tüm tadı kaçıracağı için filmin konusuna pek değinmeyeceğim. Yalnız şunu söyleyeyim; Her 10 dakikasında bir ''Acaba'' ile başlayan yeni bir senaryo yazacaksınız. Şahsen ben filmin sonuna kadar birçok senaryoyu yazıp çöpe attım. Ayrıca film, ilk anından son anlarına kadar sürekli olarak sizi kendinde tutmayı başarıyor. Yani her dakikasında size ihtimalleri düşündürtüyor. Puzzle gibi sürekli birleştirmeye çalışacağınız nefis bir film izleyeceksiniz. Yorumunuzu çok merak ediyorum, izledikten sonra aşağıya bırakmayı da unutmayın. Hadi tadını çıkarın!

Açık Mezar - Open Grave

filmine yorum yap!
DERYA B.
07 Haziran 2022
Çaylak
Hep bi merak içinde bırakan, sonuyla gizemini noktalayan film olmuş. Ben beğendim, izleyin efenim :)
Enes E.
23 Kasım 2021
Sıkı Üye
Film belki biraz daha süslenebilirdi fakat izleyicinin merakını sürekli canlı tutmayı başarıyor. İzlenir.
mamicillo
27 Eylül 2021
Sıkı Üye
Gerilimi yüksek bir film. İzlerken merakla bekledim sonunda ne olacak diye. Konusu cidden çok enteresandı fakat sonu hiç beklediğim gibi değildi. Sonu çok yavan geldi. Yine de izlenebilir bir film.
Kaan A.
09 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Yıllar önce yarısını izlemiştim ama izlediğimi hatırlamamamdan ötürü her bir sahnesinde ''olum ben bunu hatırlıyorum'' kafasında olduğumdan karakterlerle çok iyi empati kurdum. Tabi bazı sahnelerinde gerilmektense rahatsızlık duydum, bu sebepten yarım bırakmıştım.. 10/6.5 iyidir bu film için.
ayten Y.
28 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Farklı; konusunu, ilerleyişini tahmin edemediğim bir filmdi. Aslında genel itibariyle filmi ya anlayamıyorsunuz, ya da yanlış anlıyorsunuz. Bana göre filmi bir tık eksik kılan şey bazı şeylerin havada kalması, tam açıklanmamasıydı. Gizemli olmasına fazla odaklanıldığı için sanki geçiştirilmiş ve tam aktarılamamış gibiydi.
Mel
19 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Farklı konusu olan enteresan bir filmdi. Beğenip beğenmemek arasında kaldım.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Kesinlikle puanının çok üstlerini hak eden, sürekli düşünce yürüteceğiniz bir gizem filmi.
Ozan K.
06 Mart 2021
Sıkı Üye
Yani öyle muhteşem bir film izleyeyim diye ümitlenmeyecekseniz, açın izleyin derim.
NevermoreDotA M.
26 Şubat 2021
Sıkı Üye
Enteresan ve soru işaretleriyle dolu bir filmdi Türk yapımı pek bilinmeyen korku filmi HTR2B'ye benzettim biraz .
Emre Ulukaya
23 Ağustos 2020
Çaylak
Bu filmi çok eski yıllarda izlemiştim. Tabi o zamanlar yaşım ufak olduğu için beynim de az çalışıyordu ve bu kadar iyi anlayamamıştım. Şimdi tekrar izleyince her şey yerine oturdu. Senaryosu müthişti. Film boyunca aklınızda hep acabalar dolaşıyor ve sorularınız cevaplandığında gerçekten şaşırıp kalabiliyorsunuz. Ayrıca sonuna kötüydü falan diyenler olmuş bence gayet hoş bitti. Olayın döngüde olması ki bana göre filmin en kapsamlı olayı bu olmuş, filme çok ayrı bi tatlılık getirmiş. Kesinlikle izlenmeli!
SPOILER [GÖSTER]
Daha fazla yorum23
open grave konusuopen grave izleopen grave imdbopen grave yorumlaropen grave yorumlaropen grave fragmanopen grave oyuncularbeyin yakan film önerileribeyin yakan filmlerbeyin yakan gerilim filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.