Along with the Gods 2017 tr-TR

Along with the Gods (2017)

(Fantastik - Dram)
2017
IMDB
7.3
(14) 4 50 0 5
47
3
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
25b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
30 Mayıs 2019
Bu ilginç şekilde çok beğendiğim 2 saatlik Güney Kore yapımı filmi aranızdan "Kenan Buğdaycı" izlemem için bana tavsiye olarak göndermiş. Kendisine teşekkürler edip konumuza geçiyorum. Uzunluğunu da baştan söyledim ki "2 saat mi? Kaç kaç kaç..." diyenler burada zaman kaybetmeyip diğer tavsiyelere bakabilsinler. Şimdi filmimiz, hayatını kaybeden bir insanın öbür dünyada neler yaşadığını konu alıyor. Budist inancına göre, ölen biri 49 gün boyunca 7 farklı mahkemede, dünyada yaptıklarının hesabını verirmiş. İşte filmimiz de bunu konu alıyor ve ölen adamımız, hayatının hesabını tek tek veriyor... Öncelikle uçuk görsel efektler ile bezenmiş bir film izleyeceksiniz. Yani ölüm melekleri, cehennem gardiyanları ve dahası... O yüzden bazı yerler size absürt gelebilir fakat film temelinde "Henüz geç değil, siz de hala yaşarken bir şeyleri değiştirebilirsiniz" mesajı verdiği için o absürt birkaç sahneye pek takılmayın. "Hep 'Öbür taraf' konusu bir filmde işlense nasıl olur?" diye düşünür dururdum, adamlar yapmış. İzlerken şu yaşıma kadar neler yaptım, birine bir kötülüğüm dokundu mu diye düşünmedim de değil... Yorumunuzu çok merak ediyorum, lütfen yazın. E hadi tadını çıkarın!

Along with the Gods - Tanrılarla Birlikte İki Dünya

filmine yorum yap!
CLEDRED
29 Temmuz 2021
Ahiret yaşamını çocukça bir şekilde ele almış bence. Görsel efektler fena değildi ama adamın günahlarının çok basit bir şekilde ele alınması, yargılayan tanrıların çocukça davranışları filmi gözümde çok düşürdü. Hayatı falan sorgulamadım bittikten sonra.
ayten Y.
03 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Fantastik ve ‘etik’ konusunu eğlenceli bir yoldan incelese bile, insana da kendini biraz sorgulatabiliyor izlerken. Mutlaka izleyin diyemem ama bence boş zamanınızda izlemeye kesinlikle değer.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Fantastik, çok güzel bir filmdi. Bence izleyin.
Melisa G.
07 Haziran 2021
Usta Yorumcu
Bol animasyonlu, fantastik ve konusu sıra dışı. Bizden farklı kültürden insanların ölümden sonraki yaşam hakkında inanışları hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Bazı kısımlarda durup kendinizi sorgularken buluyorsunuz.
Saliha E.
04 Mayıs 2021
Çaylak
Gerçekten güzeldi severek izledim. İnsan sonunda kendine bir ders çıkarıyor.
krmzcn
30 Nisan 2021
Çaylak
Tavsiye ettiğin kadar varmış, çok iyi. Derin düşüncelere daldıran fantastik bir film.
Tuanna C.
15 Eylül 2020
Sıkı Üye
İlk başta biraz saçma gelmişti ama güzel film ben sevdim.
destalyad
06 Ağustos 2020
Sıkı Üye
Filmin %90'ı efekt ve efektler Avengers ile absürt Hint filmleri arasında olmuş. Rahatsız etmiyor ve Kore bilim kurgu filmlerine nazaran daha başarılı.
ali K.
03 Ağustos 2020
Devam filmi de var, izleyin derim; "Along with the Gods Last 49 Days"
Pakize A.
01 Ağustos 2020
Çok güzel bi film. İzledikten donra ben de çok düşündüm acaba ben o 7 mahkemenin hepsinden geçe bilir miydim diye, gideyim de 2.yi izleyeyim. Teşekkürler tavsiye için.
Daha fazla yorum4
along with the gods: the two worlds izlealong with the gods: the two worlds oyuncularıalong with the gods: the two worlds yorumlarkore filmlerikore film tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.