ARQ 2016 tr-TR

ARQ (2016)

(Bilim Kurgu - Gizem)
2016
IMDB
6.4
(14) 4 62 0 5
50
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
14 Yorum
IMDB
6.4
BU FİLM
25b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Şubat 2018

Filmimiz, çok da uzak olmayan bir gelecekte, "enerji" sorunu ile yüzleşen bir dünyada geçiyor. Bir çiftimiz bir laboratuvarda uyanıyor ve yüzü maskeli adamlar tarafından saldırıya uğruyor. Fakat bu süreç içinde adamımız bu olayları daha önce yaşadığını hatırlıyor ve beyninizi bir miktar yoracak olan kısır döngü böylece başlıyor... Bu arada filmimiz tek mekanlı ve düşük bütçeli bir film. Fakat tüm bunlara rağmen kendini sonuna kadar izletmeyi başarıyor. Biraz dejavu, biraz gizem, biraz da bilim kurgu. E hadi tadını çıkarın!

ARQ - ARQ

filmine yorum yap!
Serkan B.
07 Ocak 2022
Usta Yorumcu
Tek mekanlı filmler Kaan'ın seçimi ile gelince iyi oluyor. Seyirlik ve çoğunlukla da dolu bir filmdi. Biraz baş döndürücü bir tekrara sarıyor ancak başı neyse de sonu pek yok gibi. Ama yine de izlenir.
Seçim S.
20 Ekim 2021
Çaylak
Sinemada filme geç kalırsın ve film bitmeden de çıkman gerekir. Aynı o hissi uyandırdı bende. Filmin bi başı sonu yok gibi bi tuhaf. Kötü mü değil ama ne bileyim :)
ImPredox
27 Ağustos 2021
Çaylak
Konusu farklı ve güzeldi fakat bir süre sonra sıkılmaya başlamıştım. Neyse ki kısa süren bir film olduğundan tek seferde izleyebildim. İzlemesem de olurmuş ama vakit kaybı olarak da değerlendiremem. Kafa dağıtmak için izlenir.
Ömer C.
07 Şubat 2021
Hikayesi ve sonuyla pek büyüleyemedi ama çok da kötü değildi.
Bakmapleaseee
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Konusu farklı ve ilgi çekici filmlere merağınız varsa kesinlikle izleyin derim.
ayten Y.
27 Aralık 2020
Usta Yorumcu
Konuyu anlatmadan hikayeye hemen giriyor ve bu yüzden aksiyon ilk dakikalardan başlıyor. Loopların birbirinden olabildiğince farklı ilerlemesi güzel. Boş bir zamanda izlenecek kafa dağıtmalık, sizi yormayacak bir film.
Ownercan
02 Eylül 2020
Sıkı Üye
Oyunculuk ve çekim güzel değil ama konusu yaratıcı.
Eylül İ.
23 Haziran 2020
Çaylak
"Eh işte" diyebileceğim bir film ama kendini de izlettiriyor.
FuaT
30 Mayıs 2020
Sıkı Üye
Tek mekanda geçen ve sonuna kadar merak uyandıran güzel filmlerden biri. Teşekkürler Kaan.
Kaarlonan I.
30 Ocak 2020
Çaylak
Çerez bir film. Sanki bir kaç gerilim bilim kurgu filmini birleştirmişler gibi geldi. Düşük bütçeli bir filme göre fena değildi ama 2. bir defa kesinlikle izlenmez.
Daha fazla yorum4
arq filmiarq filmi konusuarq filmi 20162016 filmlerimindfuck filmlerbeyin yakan filmlernetflix filmlerinetflix film önerileribilim kurgu filmlerifilm önerilerifilm tavsiyeleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.