Aynı Yıldızın Altında 2014 tr-TR

Aynı Yıldızın Altında (2014)

(Dram)
2014
IMDB
7.8
(19) 4 208 0 5
197
11
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
7.8
BU FİLM
13b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
07 Ocak 2018
Filmimiz hasta olan 2 aşık genç etrafında dönüyor. Esas kızımız tiroid kanseri ile boğuşurken bir gün katıldığı bir destek grubunda daha önce beyin tümörünü yenmiş esas oğlanımız ile tanışıyor. Zaman içinde çok da güzel vakit geçiren çiftimiz, birlikte birçok badireyi atlatıp bir yola baş koyuyorlar ki işte filmimizi biraz eğlenceli yapan sahneler de tam orada başlıyor ve konunun iç burukluğunu bir süre üzerinizden atıyorsunuz. Fakat tabi bu mutluluk, eğlence nereye kadar.. Bir süre sonra filmin başından beri boğazınızda yumru şeklinde duran o kötü his birden baş gösteriyor ve duygularınız alt üst oluyor. Yalan yok şimdi film, benim gözümden bir miktar yaş düşürdü. Fakat dram filmine göre çok eğlenceli sahneler de barındırıyor. Yalnız o sahneler sizi her ne kadar eğlendirse de içiniz hep buruk kalacak. Peçetenizi hazırlayın. Yüreğinizin kapılarını sonuna kadar açın ve tadını çıkarın!

Aynı Yıldızın Altında - The Fault in Our Stars

filmine yorum yap!
Emine ç.
16 Eylül 2021
Çaylak
Dram ve romantik filmlerin iyilerinden bir tanesi fakat biraz sıkıldım daha akıcı olmasını isterdim, evet iyi bir dram ama az biraz durgundu.
Enis Y.
12 Eylül 2021
Çaylak
Her zaman sonra izlerim diye bekletiyordum. Açtım izledim, güzel bir drama. Konu güzel işlenmiş, başroller dışında karakterler ve oyunculuklardan pek bir şey beklemeyin. Sonuç olarak drama dalında 7/10.
Ayşe E.
21 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Kitabını da okumuş olduğum, ağlamanızı sağlayacak bi konusu olan film. Klasik bir konusu olsa da güzel işlendiği için izlemesi gayet zevkli.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
Mükemmel ötesi bir film. Yani ne desem bilemiyorum; çok duygulu, aşırı hoş bir şey beklemeyin, izleyin hemen.
Alpay E.
01 Mayıs 2021
Sıkı Üye
Dram ve romantik kategorilerin muhteşem sentezi. İzlemeye değer.
gözleri yaşlı
03 Nisan 2021
Çaylak
Çok güzel ve etkileyiciydi. Kesinlikle izlenmesi gerek.
Tuanna C.
03 Şubat 2021
Sıkı Üye
Bu film beni çok etkiledi. Gerçekten çok hoş bir filmdi. Sonlara doğru gözlerim doldu. Hiç beklemeyin, izleyin bence.
Yigittheripper
03 Ocak 2021
Usta Yorumcu
Genelde izlemediğim bir türde bu film, bu yüzden pek etkilenmemiş olabilirim ama işleyiş örgüsü izleyiciyi etkileyecek türde. Bunun gibi değil de daha çok benim sevdiğim gibi bir film izlemek isterseniz "Dünyanın Sonuna Kadar" filmini öneririm.
Ayşegül A.
24 Kasım 2020
Sıkı Üye
Z kuşağının çok seveceği ve etkileneceği bir film. O aşklar ah... Gözümden birkaç damla yaş süzüldü. Çok tatlılardı be. İzleyin mutlaka.
havin S.
10 Eylül 2020
Öleceklerini biliyorlar ve hala bir amaçları var ben ağlamaktan öldüm diyebilirim çok güzeldi şu an bile resimlerde karşıma çıksa oturup ağlıyorum.
Daha fazla yorum9

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.