Bataklık 2014 tr-TR

Bataklık (2014)

(Dram - Suç)
2014
IMDB
7.3
14
2
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
IMDB
7.3
BU FİLM
8.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
26 Ocak 2018
Zaten hastası olduğum İspanyol filmlerine bir yenisini daha ekledim. Öncelikle abartısız söylüyorum; İzlediğim en iyi giriş jeneriğine sahip film bu olabilir. Kuş bakışı görüntülerin muhteşemliği karşısında görüntü yönetmenini önümü ilikleyip, ellerimi kocaman açıp, İbrahim Tatlıses alkışı ile tebrik etmek istedim. Evden kaçan 2 kız ve bu olayların peşine düşen 2 dedektifimiz var. Bir de bir türlü perdesi aralanmayan olaylar zinciri... Alıştığınız Hollywood polisiyelerini unutun. Soğuk, kasvetli, hatta hafiften politik olaylara da dayanan bir psikoloji-gerilim filmi izleyeceksiniz. Hadi tadını çıkarın!

Bataklık - La isla Minima

filmine yorum yap!
Serkan B.
13 Mayıs 2021
Usta Yorumcu
Esaden birçok Amerikan filmine göre kurgusu çok iyi diyebilirim. Mevcut olayın ve benzerlerinin o bölgelerde birkaç kez yaşanmış olduğu gerçeği de yadsınamaz. Vakit kaybı demeyeyim, vakti olan için seyirlik.
Gökçen Y.
30 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Sıkılarak sonunu merakla getirsem de, bir ispanyol filmine yakıştıramadığım soru işaretleriyle dolu bir final. Üzgünüm sevemedim.
Gökhan Özkol
18 Mayıs 2020
Usta Yorumcu
Tam anlayamadığım bazı durumlar olsa da güzel filmdi. Çok durağan bir film fakat nedense hiç sıkılmadım. Aşırı merak uyandıran bir film diyemem ama izlettiriyor.

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.