Belko Deneyi 2016 tr-TR

Belko Deneyi (2016)

(Aksiyon - Gerilim)
2016
IMDB
6.1
(19) 4 85 0 5
77
8
İZLEDİM
SONRA İZLE
19 Yorum
IMDB
6.1
BU FİLM
17b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
13 Aralık 2017

Size burada da tavsiye ettiğim "Exam" ve "The Purge" filmlerini şöyle bir hatırlayın. İkisi de kapalı bir alanda ve eline güç verilen insanların psikolojisini anlatan nefis filmlerdi. İşte bu filmde de bunu görüyoruz fakat öyle böyle değil. Filmde kan gövdeyi götürüyor baştan söyleyeyim. Kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla 80 kişilik bir ofis tamamen kapatılıyor ve içeridekilere "Öl ya da öldür" deniyor.. Varın gerisini siz hesap edin. Çok basit gibi durabilir, fakat gerilimli ve bolca vurdulu kırdılı sahneleriyle bu film en azından "uçuk bir fikir" olarak bile olsa sizi yakalayacaktır. Hadi tadını çıkarın!

Belko Deneyi - The Belko Experiment

filmine yorum yap!
Im Negan
20 Ekim 2021
Çaylak
İnsan psikolojisini güzel yansıtan bir film olmuş ama bana kalırsa bu konu çok daha güzel işlenebilirdi. İzlenir mi izlenir ama çok beklentiye girmeden izleyin derim. (Ben öyle yaptım ve biraz hayal kırıklığına uğradım.)
tunahan Y.
02 Eylül 2021
Filmin son kısmı hariç kayda değer hiçbir sahne göremedim. Genel olarak sıkıcıydı. Eğer gerçekten çok boş vaktiniz varsa izleyin, onun dışında izlemeye değmez.
Melisa G.
03 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
10. dakikadan itibaren aksiyon hiç bitmiyor. Filmi 3 kelime ile özetleyecek olursak; Kan, vahşet ve gözyaşı.
öznurca
10 Mayıs 2021
Çaylak
Harikaydı. Bence kesinlikle izlemelisiniz, çok sürükleyici bir film. Olaylar başladığı andan itibaren ben olsam ne yapardım diyorsunuz kendi kendinize... Dipnot; Filmde kan gövdeyi götürüyor.
Serkan B.
16 Nisan 2021
Usta Yorumcu
İnsan davranışlarının burada betimlenenden daha da vahşi olabileceği gerçeğini düşününce, dehşete kapılabiliyor insan :) Film, izlemeye değer, fazlası ile kanlı görüntü nedeni ile de biraz rahatsız edici olabilir.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
İnsana güç verildiğinde ne kadar ileri gidebilir? Bu tarz filmlerin atası "Das Experiment" filmidir ve 1971 yılında bu deney gerçekten de yapılmıştır.
Cem G.
21 Şubat 2021
Çaylak
Muazzam filmdi. Konusu gerçekten çok ilginçti. Puanı yüzünden pek bilinmeyen bir film olduğunu düşünüyorum.
Tuanna C.
18 Ocak 2021
Sıkı Üye
Ben beğendim. Konusu hoşuma gittiği için izledim. Birkaç eksiği vardı tabi ama beni çok rahatsız etmedi. Ayrıca sonunu az çok tahmin etmiştim. Zaman kaybı gibi düşünmeyin ve izleyin derim.
ayten Y.
20 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Daha iyi işlenebilirmiş. Film hızlı başlıyor, 11. dk'dan itibaren deneyi izliyoruz. Aslında insan psikolojisiyle ilgili bazı şeyleri çok iyi gösteriyor. Maalesef bu filmin iyi olduğundan çok insanların zor durumda ne yapacaklarının bu kadar tahmin edilebilir olmasından kaynaklanıyor. Ben olsam ne yapardım düşüncesi film boyu aklınızda kalıyor ve klasik tüm deney filmleri ve hatta escape room, saw filmleri gibi önceden tahmin edilebilir iekilde ilerliyor ama yine de şaşırmayı bekliyorsunuz. Sonunu beğenmedim pek ve 2. filme göz de kırpılmış ama daha yayınlamamış.
Gökçen Y.
01 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Aman, kan görmeye dayanamayanlar uzak dursun. Onun dışında çok olmasa da beğendim diyebilirim. Teşekkürler Kaan.
Daha fazla yorum9
the belko experiment konusuthe belko experiment yorumgerilim filmlerideney filmlerideney konulu filmlerbelko deneyi film

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.