Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir 2003 tr-TR

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir (2003)

(Komedi - Romantik)
2003
IMDB
6.4
9
0
İZLEDİM
SONRA İZLE
4 Yorum
1s 56dk
IMDB
6.4
BU FİLM
562
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
15 Temmuz 2021

Bana "Ben bunu şimdiye kadar nasıl gözden kaçırmışım?" dedirtmeyi başaran filmimiz, işi gereği rastgele bir erkek ile sevgili olup ona kötü davranıp ayrılarak kadın-erkek ilişkisi hakkında veriler toplayacak genç, güzel bir yazarı ve büyük bir işi kapması için patronuyla "Rastgele bir kız gösterin, 10 gün içinde tavlayayım" tarzında bir iddiaya girişen bir adamın yaşadıklarını konu alıyor... Öncelikle filmi izlerken yer yer durup gülümsediğimi fark ettim. 90'ların bu her biri de aynı taddaki romantik komedilerini çok seviyorum. Şimdilerdeki romantik komedilerde ya ilişki ya da espri dozu hep fazla kaçıyor, fakat bu film bunu tam dozunda dengelemeyi başarmış. Matthew abimiz yine fazlasıyla yakışıklı ve 'zeki' adam rolüne cuk oturuyor. Hudson'ın ünlü gülümsemesi ise sizin de yüzünüzde bir tebessüm oluşturuyor. Şöyle sevgili veya eş ile birlikte her yıl 1 kez izlenecek tatlı filmlerden... Bu arada şu tavsiyeme de mutlaka ama mutlaka göz atın, izlemediyseniz onu da hemen izleyin derim. E hadi tadını çıkarın!  

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir - How to Lose a Guy in 10 Days

filmine yorum yap!
Hypatia
23 Temmuz 2021
Sıkı Üye
Görünce yüzümde bir tebessüm belirdi. Kate Hudson romantik komedilerin aranan ismi ve Matthew'yle harika bir uyum yakalamışlar. Imdb puanının düşük olduğunu düşündüğüm, izlemekten çok keyif aldığım bir film.
Miraç I.
19 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Yıllar geçmesine rağmen arada açıp izleyip mutlu olduğum filmlerden biri. Komedi ve romantik türünü çok iyi harmanlayan filmlerden, şimdi burada tekrar görünce izleyesim geldi :)
ayten Y.
18 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
Eskiden izlediğim ve çok tatlı olduğunu düşündüğüm bir film. Tam hafta sonu tadında ve yüzünüzde tebessümle izleyeceksiniz. Kafanızı dinlendirmek ve mutlu hissetmek için izleyin.
Aşkın K.
16 Temmuz 2021
Usta Yorumcu
"10 Things I Hate About You" filmiyle beraber ikisi romantik komedinin klasiği haline geldiler. Filme gelirsek; duyguyu güzel yansıttıkları bir aşk hikayesi olsa da komedi yanı da çok iyi. Hudson'ın şımarık oyunculuğu ilk kez karşılık bulmuş. İyi vakit geçirmek için hemen seyredin derim.
bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir konusuromantik komedi filmlerien iyi romantik komedi filmlerihow to lose a guy in 10 days konusu

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.