Brooklyn 2015 tr-TR

Brooklyn (2015)

(Dram - Romantik)
2015
IMDB
7.5
12
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
3 Yorum
IMDB
7.5
BU FİLM
7.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
24 Aralık 2017
Tam bir hafta sonu filmi. Ailesinden yurdundan uzaklaşmış bir kız, yeni bir iş ve yeni hayatın getirdiği tüm zorluklar... Kızımız gittiği partide biriyle tanışıyor ve hayatındaki ilklerini onunla yaşıyor. Tabi bir yandan da ayakları üzerinde durmayı öğreniyor. Sonra gelen kötü haberler ve gelişen olaylar... Nefis bir dram filmi denebilir, fakat ağlatıyor mı? Hayır. O yüzden "ağlatsın" kategorimlik değil. Fakat keyifli kısımları da oldukça fazla tabi. Bir hafta sonunuzu ayırın, ve tadını çıkarın.

Brooklyn - Brooklyn

filmine yorum yap!
Aslı B.
24 Nisan 2024
Usta Yorumcu
Gerçek sevgi, aşk, sadakat.. Aksiyon filmlerinden sıyrılıp, şöyle kafa dinlemelik, naif bir film arıyorsanız, doğru adres. Söz verildiğinde mutlak tutulması gerekliliğini çok güzel aktaran, hasretin, hüznün harmanlandığı, insanı yormayan tatlı bir film. Vaktin nasıl geçtiğini anlamadan bitti, izlenmeli.
leyla A.
17 Kasım 2021
Çaylak
Sakin ve ortalama diyebileceğim bir filmdi. Beklenti içerisine girmeden izlenilebilir. Hem senaryo hem de oyunculuk açısından çok fazla bir şey vadetmiyor.
E.N.A.
07 Kasım 2021
Usta Yorumcu
Sınırlarını zorlayan bir taşralı genç kızın hayatından keyif veren bir kesit, masum bir aşk hikayesi.
brooklyn konusubrooklyn yorumlarbrooklyn izlebrooklyn fragmanbrooklyn filmi oyuncularhafta sonu filmlerisaoirse ronan filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.