Çılgın Aptal Aşk 2011 tr-TR

Çılgın Aptal Aşk (2011)

(Komedi - Romantik)
2011
IMDB
7.4
1s 58dk
IMDB
7.4
BU FİLM
592
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
14 Eylül 2021

Aranızdan pek çok kişinin önerdiği bu filmi yine aranızdan ilk kez Furkan Özer göndermiş... Kendisine teşekkürler edip hemen konumuza geçiyorum. Filmimiz, 40'lı yaşlarında boşanma sürecine giren standart bir adamı ve onun tanıştığı genç, yakışıklı, girişken ve çapkın bir playboy'u konu alıyor. Genç adamımız, ayrılık acısıyla saçmalayan bu aile babasına daha fazla dayanamıyor ve "Seni öyle bir değiştireceğim ki..." diye başlayıp adamımızı çok başka birine çevirmeye başlıyor... Öncelikle her dakikasını da yüzünüzde tebessümle izleyeceğiniz çok keyifli bir film bu. Şöyle eğlenceli, biraz da aşklı meşkli iyi bir şeyler izlemek istiyorsanız ve hala bu filmi izlemediyseniz mutlaka bir şans verin derim. Yorumlarınızı aşağıya bırakmayı mutlaka unutmayın, hadi tadını çıkarın! 

Çılgın Aptal Aşk - Crazy Stupid Love

filmine yorum yap!
Hypatia
28 Eylül 2021
Sıkı Üye
Zamanında severek izlediğim bir film. Ryan Gosling bence romantik komedi türünde oldukça başarılı. İzlemediyseniz keyifli vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz.
crazy stupid love konusucrazy stupid love film konusucrazy stupid love yorumcrazy stupid love yorumlarçılgın aptal aşık film konusuromantik komedi film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.