Do-Ga-Ni 2011 tr-TR

Do-Ga-Ni (2011)

(Dram - Psikolojik)
2011
IMDB
8.1
(17) 4 58 0 5
57
1
İZLEDİM
SONRA İZLE
17 Yorum
2s 5dk
IMDB
8.1
BU FİLM
15b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
05 Kasım 2019

Bu çarpıcı filmi aranızdan "Yasin Kahya" izlemem için göndermiş. Kendisine teşekkürler ediyor ve konumuza dönüyorum. Öncelikle senaryosu gerçeğe dayanan 2 saatlik bu filmi sinirden yumruğunuzu sıkarak, yer yer yutkunamayarak ve nemli gözlerle izleyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Film, işitme engellilerin eğitim gördüğü bir okulda yaşananları ve bu okula yeni atanan bir öğretmenin verdiği mücadeleyi konu alıyor... Hemen uyarmak istiyorum; Film, çocuk istismarını çarpıcı bir şekilde işlediği için Anne - Baba olanlar bu filmden ve içindeki sahnelerden çok kötü bir şekilde etkilenebilir. Çünkü bir ebeveyn olmayan ben; küfürler ederek, stresten ellerimle oynayarak ve çaresizliğimize üzülerek izledim. Tüm bunların yanında bu izlediklerimin dünyanın bir yerinde gerçekten yaşanmış olduğunu öğrenmek ise beni kahretti... Her bünyenin kaldıramayacağı bir film izleyeceksiniz, o yüzden psikolojinizin kötü anlamda etkileneceği uyarısını yapmak burada bana düşüyor. Bir yandan hepinizin izlemesi için tavsiye ediyorum, bir yandan da içinizi kaplayacak kötülüğün, karamsarlığın sebebi olmak istemiyorum. Bilemiyorum, karar sizin. İzledikten sonra yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz, hepsine bakıyor olacağım. 2 yıldır her tavsiyemi "Hadi tadını çıkarın" olarak bitiriyordum fakat bu tavsiyem farklı, tadı yok.

Do-Ga-Ni - Silenced

filmine yorum yap!
Seçim S.
14 Ekim 2021
Çaylak
İzledim film güzel film, fakat çok ağır gelio insana. Herkesin kaldırabileceği bir tür değil.
Emre G.
19 Eylül 2021
Çaylak
Harika bir film. Kaan'ın da dediği gibi anne-baba olanlar çok daha fazla etkilenebilir.
chansbabystay T.
21 Haziran 2021
Sıkı Üye
O kadar sağlam bir film ki anlatamam.. Çok etkilendim, oyunculuklar çok iyi, her şey çok güzel, kesinlikle izleyin kesinlikle!
Gökhan Özkol
22 Şubat 2021
Usta Yorumcu
Bu film için ne desem bilemiyorum. İzlerken gerçekten aşırı derecede sinirlerim bozuldu... Bu filmin gerçek bir hikayeden uygulandığını biliyoruz, bir de görmediğimiz duymadığımız şeyler de var. O kadar kötü ki. Film cidden çok sağlam ama gerçekten insanı rahatsız eden bir film. İyi seyirler.
Tuanna C.
09 Şubat 2021
Sıkı Üye
Çok etkileyici bir film. Gerçek hikayeden uyarlanması beni çok üzdü. Sağlam bir film. Sonunda cidden yıkıldım diyebilirim. Mutlaka izleyin derim.
silentnotes
23 Ocak 2021
Sıkı Üye
Bu filmden o kadar etkilendim ki ikinci kez oturup izlemeye cesaret edemem. Hikayenin gerçek olması beni mahvetti. Her sahnede kanım dondu desem yalan olmaz. Çocuk istismarını tüm gerçekliğiyle gözler önüne seren bir film. Mutlaka izleyin, izlettirin.
sema ş.
19 Eylül 2020
Filmi izledikten sonra sinir basıyor, insan gerçek olduğuna inanmak istemiyor.
sena M.
17 Ağustos 2020
Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı. İzlerken çocuk oyuncularla o sahnelerin nasıl çekildiğini aklım almazken, bu olayın gerçekten yaşanmış olması diyecek söz bırakmıyor insanda.
Hatem Ben Arfa
24 Temmuz 2020
Çaylak
Soğuk, robotvari, duygusuz insanların yurdu olan, Uzak doğu'da yaşandığı söylenen olayı film olarak izleyip ülkeme dil uzatmakta neyin nesi? Benim ülkemde ne böyle savcı, hakim ne de böyle insanlar var. Emekli hakim olan avukat, ilk davasında avantajlıymış ve bu kanunla koruma altına alınmış. Böyle saçmalıkların yaşandığı ülkeler bunlar... Kaan bey, burası siyasi bir platform değilse madem, maksadı ve adresi belli olan bu üyeye gerekli işlemi, uyarıyı yapınız lütfen. Ha bu tipler sokakta mülteci çocukları görünce burun kıvıran kişiler aynı zamanda. Huzurumuzu burada bari bozmayın be. Bıktık artık.
SPOILER [GÖSTER]
Aşkın K.
19 Temmuz 2020
Usta Yorumcu
Çocuklara olanlar mı, yoksa hukuğun ve nüfuslu insanların olaya bakışı mı daha kötüydü karar veremedim. Hikaye gerçek ve olay hala yargıda. Film olarak bakarsak çocuk oyuncular inanılmaz. Bir de şeref yoksunu ikiz müdürü oynayan oyuncu çok iyi. Sinirleriniz sağlamsa izleyin. Notu 6.5
Daha fazla yorum7
kore filmleriizlenmesi gereken filmlersuç filmlerietkileyici film önerileridogani filmi konususilenced filmi konusukore filmlerisilenced filmi izlesilenced imdbdogani filmi imdb

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.