Don't Look Up 2021 tr-TR

Don't Look Up (2021)

(Komedi - Bilim Kurgu)
2021
IMDB
7.3
(15) 4 33 0 5
29
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
15 Yorum
24 Aralık 2021

Filmimiz, gezegenimize doğru hızla yaklaşan dev bir göktaşını keşfeden ve bunu tüm dünyaya anlatmaya çalışan 2 bilim insanını ve dünyanın bu olaya olan bakış açısını konu alıyor. Bilim insanlarımız kapı kapı gezip "Bir cisim yaklaşıyor!" derken Amerika başkanı da dahil, insanlar olayın pek farkına varamıyor... Öncelikle birçok ünlü isimden oluşan oyuncu kadrosuyla merakla beklediğim bir Netflix filmiydi bu. Beklentimi tam olarak karşıladı mı? Pek sayılmaz... Fakat izlenir mi? Bence mutlaka izlenmeli. Çünkü filmin anlatmak istediği bir şeyleri var. Geçtim dev oyuncu kadrosunu, sadece bu mesajı alabilmek için bile bence izlenmeli. 2 saatten biraz fazla süresine pek aldırış etmeden, şöyle rahat kafayla izleyin derim. Bazı sahneler absürt gelebilir, fakat filmin size anlatmak istediği de tam olarak bu, unutmayın... Ayrıca film hakkında yazdığım şu kısa ve öz içeriğe de bir göz atın derim... Yukarıda söylediklerimi göz önüne alarak izleyip gelin ve yorumunuzu aşağıya mutlaka bırakın, e hadi tadını çıkarın! 

Don't Look Up - Don't Look Up

filmine yorum yap!
Elis
15 Ocak 2022
Çaylak
Her şey harika. Konusu, işleyişi, oyuncu kadrosu... İşin kötü tarafı bu filmin hiçbir şeyi değiştirmeyeceği.
Ercan V.
15 Ocak 2022
Çaylak
Ders çıkarılması gereken ve günümüzü çok iyi özetleyen çok güzel bir yapıt olmuş. Kadroya ve oyunculuğa zaten laf söylenemez.
Hypatia
14 Ocak 2022
Sıkı Üye
Olaylar karşısında gözümüzü kulağımızı nasıl kapattığımızı, yaşananlara nasıl sırtımızı döndüğümüzü anlatmış. Sadece bir tık daha vurucu olsa iyi olurdu
Pablo.Escobar
07 Ocak 2022
Sıkı Üye
Film beni tatmin etti.. Ayrıca filmi izlerken şunu düşündüm; gerçekten dünyanın sonu geliyor ve elimizden bi şey gelmeyerek en sevdiklerimize sarılarak sonumuzu bekliyoruz.. Çok garip hissettim..
pinkdreams
05 Ocak 2022
Çaylak
Bu filmi DiCaprio'nun diğer filmlerine göre biraz daha light bulmuş arkadaşlarıma nacizane tavsiyem olacak; İzledikten sonra YouTube'a girip yıllardır severek takip ettiğim bilimsel içerikler paylaşan Evrim Ağacı kanalının bu film ile ilgili inceleme videosunu izleyin. İçselleştirme açısından yararı olabilir bana oldu :)
destalyad
03 Ocak 2022
Sıkı Üye
Leo aşığı olarak diğer filmlerine kıyasla pek tatmin edici bulmadım ama genel olarak hiç fena değildi. Günümüz olaylarını ve insan tiplemelerini o kadar iyi gözlemleyip yansıtmışlar ki hepsine ayrı gıcık oluyorsunuz.
Gökçen Y.
31 Aralık 2021
Usta Yorumcu
Kara mizah filmleri sevmem ama bunu çok beğendim. Dünyaya bir cismin yaklaşması falan değil mesele; insanlığın duyarsızlığı, yozlaşması... Eğlenceli bir şekilde anlatılmış düşündüren bir yapım! Bu yıl izlediğim en güzel filmdi diyebilirim.
Miraç I.
27 Aralık 2021
Usta Yorumcu
Tamamen gerçeği yansıtmış bence, böyle olağanüstü bir durum olsa yaşayacaklarımız aşağı yukarı aynı olur, onun için sistematik eleştiriden çok bana göre tam bir gerçeklik.
Tahaa K.
26 Aralık 2021
Çaylak
Bazı insanlara hitap etmek için yapılmış, her şey güzel ayarlanmış diyebilirim. Son karelerde daha açık ve net. Kısacası aptal olduğunu düşündüğünüz arkadaşınıza önerebilirsiniz, hem ona yardım etmiş olursunuz :)
Buket D.
26 Aralık 2021
Çaylak
Diyaloglar çok iyiydi. Farklı bir filmdi bana göre... Finali de ayrıca güzeldi. İzlerken sinir olup olup ertesi gün hayata kaldığımız yerden devam edecek olmak da daha sinir bozucu. Sanki çok iyi olacakmış, derin bir film olacakmış da biraz hafif kalmış gibi. Kötü mü? asla değil, izlenir mi? izlenir. Özellikle oyunculukları ve son sahneleri beğendim.
Daha fazla yorum5
dont look up film konusudont look up konusudont look up film yorumdont look up filmi yorumdont look up izlefilm önerisi netflixen yeni netflix filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.