Fırtına Anı 2018 tr-TR

Fırtına Anı (2018)

(Gerilim - Gizem)
2018
IMDB
7.6
(77) 4 388 0 5
372
16
İZLEDİM
SONRA İZLE
77 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
93b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Mart 2019

Bu nefis film tavsiyesini aranızdan "Caner Martı" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkürler edip filme geçiyorum. Kaan'ın Tavsiyesi üyeleri, yani sizler tarafından burada en çok yorum alan "Contratiempo" filmini hatırlayın. Bir de uzun bir süre önce size buralarda tavsiye ettiğim "Frekans" filmini... İşte izleyeceğiniz bu film, bu 2 filmin karması. Üstelik yönetmeni de Contratiempo'nun yönetmeni ile aynı. Şimdi filmimiz, "uzay-zaman-solucan deliği" kavramlarını konu alıyor ve ortaya çıkan doğaüstü bir fırtına anında bir kadın, 25 yıl önceye giderek bir çocuğun hayatını kurtarıyor. İşte ne oluyorsa da bu olaydan sonra oluyor ve gizem dolu, insanı peşine takarak sürükleyen 2 saatlik beyin yakan bir film başlamış oluyor... Size tavsiyem, bu filmi çok boş kafayla izlemeniz. Aksi halde olayların gidişatını kaçırabilirsiniz. Bu da filmi sizin gözünüzde çöp yapar. Sessiz bir ortamda, telefon bildirimlerinden ve arkadaş dırdırından uzakta izlemenizi öneririm. Çünkü film bir hayli odaklanma istiyor. Tüm olayları kaçırmamalı ve sürekli takip etmelisiniz. Şöyle 2 saatlik beyin yakan, gizemli atmosferi olan nefis senaryosu ile iyi bir Netflix filmi izlemek istiyorum diyorsanız bu filmi izleyin ve sonra gelip yorumunuzu aşağıya bırakın. E hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Fırtına Anı - Durante la Tormenta

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Esin Y.
1 yıl önce
Tam bu filmi önerecektim ki burada zaten varmış. Gerçekten kafa yakan ve odaklanıp izlenmesi gereken bir film. Bence çok güzel ve şaşırtıcıydı. The invisible Guest filmi konu olarak değil ama detayları flashbackleri ve şaşırtmasıyla bu filme benziyor.
believer
29 Kasım 2021
Yorumları okuduğum kadarıyla insanlar beklentilerini hatsafhada tutmuşlar. Bence öyle bir film değildi ama ciddi anlamda etkileyici ve sahne geçişleri mükemmel olan bir filmdi. Ben bu filmi izleyenlerin Butterfly Effect filmini de izlemelerini tavsiye ederim. Açıkçası bu iki filme de hayran kalmıştım konusu itibariyle. Kesinlikle tek solukta izlenecek bir film.
leyla A.
12 Kasım 2021
Çaylak
Mikemeeel! Sürükleyici ve içine çekiyor. Bittikten sonra bile düşündürtüyor.
Aryo B.
06 Kasım 2021
Coherence'in çakması. Bunu izleyeceğinize Coherence filmini izleyin. Coherence'i izlediyseniz de bunu izlemeye gerek yok.
mamicillo
06 Kasım 2021
Sıkı Üye
Filmin beyin yakan kısmını filmdeki karakterlerin diyalogları öldürüyor. Tüm konuyu sana açıklayarak oynuyorlar. Fakat gerek kasvetli havasıyla gerek konusuyla ne olacak diye keyifle izleyebilirsiniz.
leyla A.
05 Kasım 2021
Çaylak
Bittikten sonra birkaç gün daha üstünde düşündürten filmlerden. İzlenir..
GULCAN Ç.
19 Ekim 2021
Çaylak
Bence gayet güzel bir filmdi. Flashback'li filmlere bayılırım ama sonu tahmin edilebiliyor rahatlıkla.
Said F.
21 Eylül 2021
Sıkı Üye
Beyin yakan bir yanı yoktu bana kalırsa, genel olarak etkileyici bir durum da yok, çok fazla film izleyince kolay kolay beğenemiyorum, ben sevmedim.
Altan U.
10 Eylül 2021
Çok da beyin yakan bir film olduğunu söylemeyeceğim, fakat güzel bir filmdi, izlenebilir.
Zümra K.
04 Eylül 2021
Çaylak
Bu filmi daha önce izlediğimi unutarak tekrar açtım. Yine beni şaşırttı, iki saati merakla sonunu bekleyerek izledim. Görüntüler olsun, senaryo olsun hepsi o kadar güzel hazırlanmış ki... Unutup tekrar izlemeyi beklicem. İzlediğim en iyi filmler arasında kesinlikle. İzleyin, izletin..
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok önerilen, çok fazla yerde gördüğüm bir film ki; sevmeme rağmen o kadar da abartılacak değildi..
Daha fazla yorum66
netflix filmlerinetflix film önerileriiyi netflix filmlerinetflix film tavsiyelerimirage filmmirage filmi konusufırtına anı fragmanfırtına anı filmi konusufırtına anı 2018fırtına anı filmi izlemirage filmi izlemirage filmi 2018beyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileriispanyol filmleriispanyol filmi önerileri2018 filmleridurante la tormenta filmidurante la tormenta filmi konusudurante la tormenta 2018

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.