Fırtına Anı 2018 tr-TR

Fırtına Anı (2018)

(Gerilim - Gizem)
2018
IMDB
7.6
(70) 4 377 0 5
365
12
İZLEDİM
SONRA İZLE
70 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
90b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Mart 2019

Bu nefis film tavsiyesini aranızdan "Caner Martı" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkürler edip filme geçiyorum. Kaan'ın Tavsiyesi üyeleri, yani sizler tarafından burada en çok yorum alan "Contratiempo" filmini hatırlayın. Bir de uzun bir süre önce size buralarda tavsiye ettiğim "Frekans" filmini... İşte izleyeceğiniz bu film, bu 2 filmin karması. Üstelik yönetmeni de Contratiempo'nun yönetmeni ile aynı. Şimdi filmimiz, "uzay-zaman-solucan deliği" kavramlarını konu alıyor ve ortaya çıkan doğaüstü bir fırtına anında bir kadın, 25 yıl önceye giderek bir çocuğun hayatını kurtarıyor. İşte ne oluyorsa da bu olaydan sonra oluyor ve gizem dolu, insanı peşine takarak sürükleyen 2 saatlik beyin yakan bir film başlamış oluyor... Size tavsiyem, bu filmi çok boş kafayla izlemeniz. Aksi halde olayların gidişatını kaçırabilirsiniz. Bu da filmi sizin gözünüzde çöp yapar. Sessiz bir ortamda, telefon bildirimlerinden ve arkadaş dırdırından uzakta izlemenizi öneririm. Çünkü film bir hayli odaklanma istiyor. Tüm olayları kaçırmamalı ve sürekli takip etmelisiniz. Şöyle 2 saatlik beyin yakan, gizemli atmosferi olan nefis senaryosu ile iyi bir Netflix filmi izlemek istiyorum diyorsanız bu filmi izleyin ve sonra gelip yorumunuzu aşağıya bırakın. E hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Fırtına Anı - Durante la Tormenta

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Esin Y.
1 yıl önce
Tam bu filmi önerecektim ki burada zaten varmış. Gerçekten kafa yakan ve odaklanıp izlenmesi gereken bir film. Bence çok güzel ve şaşırtıcıydı. The invisible Guest filmi konu olarak değil ama detayları flashbackleri ve şaşırtmasıyla bu filme benziyor.
Altan U.
10 Eylül 2021
Çok da beyin yakan bir film olduğunu söylemeyeceğim, fakat güzel bir filmdi, izlenebilir.
Zümra K.
04 Eylül 2021
Çaylak
Bu filmi daha önce izlediğimi unutarak tekrar açtım. Yine beni şaşırttı, iki saati merakla sonunu bekleyerek izledim. Görüntüler olsun, senaryo olsun hepsi o kadar güzel hazırlanmış ki... Unutup tekrar izlemeyi beklicem. İzlediğim en iyi filmler arasında kesinlikle. İzleyin, izletin..
Buket D.
30 Ağustos 2021
Çaylak
Çok önerilen, çok fazla yerde gördüğüm bir film ki; sevmeme rağmen o kadar da abartılacak değildi..
Ahmet G.
25 Ağustos 2021
Güzel film. Bazı mantık hataları var ama bu tür bilim kurgularda çok karşılaştığım bir durum. Filmin sonunun mutlu sonla bitmesini istemezdim. Böylelikle akılda daha kalıcı yer edinirdi. Çok farklı sonlar olabilirdi.
Muhammed Ç.
23 Ağustos 2021
Oldukça etkileyici bir filmdi. Zekice kurgulanmış, izlerken tüyleriniz diken diken oluyor sıkça. İzleyin derim.
Serkan B.
17 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
İzleyeli 2 yıldan fazla oldu. Türünün nadir örneklerinden ve ustalıkla işlenmiş, "beyin yakan" tanımının hakkını veren çok iyi bir film. Hala izlemeyenler varsa hatırlatayım istedim.
Ayşegül A.
10 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Bilim kurgu sevenler için bir nimet. Bu kategoride en sevdiğim ve arkadaşlarıma önerdiğim filmler arasında ilk 5'te. Kaçırmayın.
fulya A.
27 Temmuz 2021
Çaylak
Bu tür film ve dizileri Dark'tan önce çok sevmezdim ve aramazdım. Ancak tadına vardıktan sonra ''acaba?'' diyerek defalarca izlenebilecek yapımlar ile tanıştım. Tavsiyem; 2 kez izlemeniz ve parçaların yerine tam olarak oturması olur :)
toygun K.
10 Nisan 2021
Film gerçekten en sevdiğim tarz olan gizem ve beyin yakan cinsten... Kısa giriş detaylı gelişme ve duygusal sonlu olsa da, tüm hikaye gayet güzel işlenmesine rağmen sonda yaşanan paradoks beni filmden beklediğim keyfi alamamama neden oldu.. Bence sonu çok daha iyi bitirilebilirdi.. Yine de türün meraklıları için oldukça etkileyici bir yapım.. 7,8/10
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Tam konsantrasyonla izlemeniz gereken bir başka ispanyol başyapıtı. İspanyollar, koreliler ve son dönemde ruslar kendini gerçekten çok geliştirdi. Bu tür filmleri seven bir kişiyseniz vakit kaybetmeden izleyin.
Daha fazla yorum59
netflix filmlerinetflix film önerileriiyi netflix filmlerinetflix film tavsiyelerimirage filmmirage filmi konusufırtına anı fragmanfırtına anı filmi konusufırtına anı 2018fırtına anı filmi izlemirage filmi izlemirage filmi 2018beyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileriispanyol filmleriispanyol filmi önerileri2018 filmleridurante la tormenta filmidurante la tormenta filmi konusudurante la tormenta 2018

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.