Fırtına Anı 2018 tr-TR

Fırtına Anı (2018)

(Gerilim - Gizem)
2018
IMDB
7.6
(87) 4 425 0 5
406
19
İZLEDİM
SONRA İZLE
87 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
101b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
23 Mart 2019

Bu nefis film tavsiyesini aranızdan "Caner Martı" izlemem için bana göndermiş. Kendisine teşekkürler edip filme geçiyorum. Kaan'ın Tavsiyesi üyeleri, yani sizler tarafından burada en çok yorum alan "Contratiempo" filmini hatırlayın. Bir de uzun bir süre önce size buralarda tavsiye ettiğim "Frekans" filmini... İşte izleyeceğiniz bu film, bu 2 filmin karması. Üstelik yönetmeni de Contratiempo'nun yönetmeni ile aynı. Şimdi filmimiz, "uzay-zaman-solucan deliği" kavramlarını konu alıyor ve ortaya çıkan doğaüstü bir fırtına anında bir kadın, 25 yıl önceye giderek bir çocuğun hayatını kurtarıyor. İşte ne oluyorsa da bu olaydan sonra oluyor ve gizem dolu, insanı peşine takarak sürükleyen 2 saatlik beyin yakan bir film başlamış oluyor... Size tavsiyem, bu filmi çok boş kafayla izlemeniz. Aksi halde olayların gidişatını kaçırabilirsiniz. Bu da filmi sizin gözünüzde çöp yapar. Sessiz bir ortamda, telefon bildirimlerinden ve arkadaş dırdırından uzakta izlemenizi öneririm. Çünkü film bir hayli odaklanma istiyor. Tüm olayları kaçırmamalı ve sürekli takip etmelisiniz. Şöyle 2 saatlik beyin yakan, gizemli atmosferi olan nefis senaryosu ile iyi bir Netflix filmi izlemek istiyorum diyorsanız bu filmi izleyin ve sonra gelip yorumunuzu aşağıya bırakın. E hadi tadını çıkarın!

(Bizi Instagram'da da Bulun!)

Fırtına Anı - Durante la Tormenta

filmine yorum yap!
Popüler Yorum
Esin Y.
1 yıl önce
Tam bu filmi önerecektim ki burada zaten varmış. Gerçekten kafa yakan ve odaklanıp izlenmesi gereken bir film. Bence çok güzel ve şaşırtıcıydı. The invisible Guest filmi konu olarak değil ama detayları flashbackleri ve şaşırtmasıyla bu filme benziyor.
Ayhan B.
31 Mart 2022
Usta Yorumcu
Her sinema aşığının izlemesi gereken, ispanyol sinemasına sıcak baktıran bi başyapıt benim için. Hatta kült olmaya da aday bi film 8/10
Ayhan B.
31 Mart 2022
Çaylak
Müthiş bi filmdi, anlatmak kifayetsiz, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken bi yapım.
Dark 33
29 Mart 2022
Çaylak
Filmin kesinlikle şaşırtıcı bir kurgusu var. Görüntü kalitesi çok iyi. Bazı sahneler tablo gibi güzel bir görsele sahip. Akıcı ilerliyor. Sıkmıyor. Mutlaka izleyin pişman olmazsınız.
Can Ş.
13 Mart 2022
Henüz izlememiş olan varsa vakit kaybetmeden hemen izlesin :)
Ayfer Y.
09 Mart 2022
Çaylak
İspanyol filmi, şahane kurgusu ve senaryosu ile güzel bir yapım. İspanyol sinemasının son zamanlarda yükselişine neden olan filmlerden..
Ecem1953
04 Şubat 2022
Çaylak
İzleyeli çok olmuş hatta filmin adını bile tam hatırlamıyordum burada fark ettim ve tekrar izledim, ilk izlemenin tadını vermese de tavsiyemdir, izleyin :)
Im Negan
26 Aralık 2021
Çaylak
Biraz fazla abartılan bir film olduğunu düşünüyorum. Evet, atmosferi güzel ve sürükleyici ama söylendiği kadar beyin yakan bir yanı yok. Yine de izlenir mi derseniz bir şans verin derim.
Cavilam20
12 Aralık 2021
Çaylak
Başından sonuna kendine bağlayan, yer yer gel-gitlerin olduğu keyifli ve izlenilesi bir filmdi.
Sedef K.
09 Aralık 2021
Çaylak
Açın filmi kalın tek başınıza ve keyfini çıkarın. Filmi tek başınıza çözün, bir bulmaca misali uğraşın, mükemmel bir film.. Nedendir bilmem beni uzun süre etkisinden çıkaramayan filmlerden bir tanesi.
Yorumları okuduğum kadarıyla insanlar beklentilerini hatsafhada tutmuşlar. Bence öyle bir film değildi ama ciddi anlamda etkileyici ve sahne geçişleri mükemmel olan bir filmdi. Ben bu filmi izleyenlerin Butterfly Effect filmini de izlemelerini tavsiye ederim. Açıkçası bu iki filme de hayran kalmıştım konusu itibariyle. Kesinlikle tek solukta izlenecek bir film.
Daha fazla yorum76
netflix filmlerinetflix film önerileriiyi netflix filmlerinetflix film tavsiyelerimirage filmmirage filmi konusufırtına anı fragmanfırtına anı filmi konusufırtına anı 2018fırtına anı filmi izlemirage filmi izlemirage filmi 2018beyin yakan filmlerbeyin yakan film önerileriispanyol filmleriispanyol filmi önerileri2018 filmleridurante la tormenta filmidurante la tormenta filmi konusudurante la tormenta 2018

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.