Founder 2016 tr-TR

Founder (2016)

(Dram - Biyografi)
2016
IMDB
7.2
(8) 4 76 0 5
72
4
İZLEDİM
SONRA İZLE
8 Yorum
IMDB
7.2
BU FİLM
12b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
04 Şubat 2018
Filmimiz, her gün dünya nüfusunun %1'ini doyuran dev marka Mc. Donalds'ın kuruluşunu konu alıyor. Hırslı, tuttuğunu koparan, kafası sürekli girişimciliğe çalışan bir satış görevlimiz var. Bir de yeni nesil bir fast food restoranı kuran 2 başarılı kardeşimiz. Hırslı adamımız insanların akın ettiği bu yeni nesil restoran fikrine hayran kalıyor ve diyor ki "Bunu geliştirelim" ve işte size Mc. Donalds! Yalnız şöyle de bir konu var. Nasıl Facebook'un kuruluş hikayesini anlatan ''The Social Network'' filminden sonra Zuckerberg'e ''Vay şerefsiz resmen başkasının fikrine çökmüş!'' dediysek, bu filmden sonra da Mc Donalds'a olan bakışınız biraz bu yönde olabilir. Fakat bu durumu kötü sanmayın, aksine filmimiz azmi, başarıyı ve üst düzey bir zekayı konu alıyor. İçinizdeki girişimciyi dürtüp uyandırabilecek nefis bir film izleyeceksiniz. Tadını çıkarın!

Founder - The Founder

filmine yorum yap!
Helin Sak
23 Ağustos 2021
Sıkı Üye
Olay bayağı iyi anlatılmış. Hiç sıkılmadım. Aşşırı gaza geldim her an köşedeki kebapçının adını gaza getirip fark ettirmeden çalabilirim. Kesin izleyin!
Tuana E.
22 Kasım 2020
Çaylak
İlk yarım saati baya sıkıcıydı. Hatta bırakmayı bile düşündüm ama sonra devam ettim ve iyi ki de etmişim. Ne kadar ana karaktere sinir olsam da güzel bir filmdi.
ayten Y.
24 Ağustos 2020
Usta Yorumcu
Öncelikle hikayeyi çok iyi anlatıyor. Genelde kurnazlıkla suçlansa bile ben iki tarafın da hatası olduğunu düşündüm. Yeniliğe bu kadar kapalı oldukları için kaybetti kardeşler.
Semih
11 Nisan 2020
Çaylak
Acımasız bir gerçeğe dayanan bu hikaye ancak bu kadar güzel ve keyifli bir şekilde aktarılabilirdi.
hüseyin C.
27 Ekim 2019
Çaylak
Yetenek, akıl, sabır, cesaret ve azim... Film büyük bir ustalıkla bunları önem sırasına göre yerleştirmiş. Etik ise sorgulanmış. Ben çok beğendim.
Melisa Y.
27 Nisan 2019
Sıkı Üye
Sonunu görmek istemedim bile...
Mert A.
01 Nisan 2018
Sıkı Üye
Bu rolü bu adamdan başkası bu kadar iyi oynayamazdı. Kurnazlık sinsilik ve zeka. Bence tam üzerine oturmuş ve çok da iyi olmuş. Startup konferanslarında izletilmesi gereken bir film gerçekten. Büyük şirketlerin bu şekilde oluşması insana akılkarı gibi gelmiyor ama gerçekler bunlar
Kazım U.
19 Şubat 2018
Sıkı Üye
girişim filmlerinin hastası biri olarak çok sevdim be. zeka cesaret yetenek çok iyidi
the founder filmi konusuthe founder filmi yorumlarmichael keaton filmlerimc donalds filmigaza getiren filmlergirişimcilere film önerilerietkileyici filmleryaşanmış filmlersenaryosu gerçeğe dayanan filmleretkileyici film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.