Fury 2014 tr-TR

Fury (2014)

(Aksiyon - Dram)
2014
IMDB
7.6
(11) 4 142 0 5
137
5
İZLEDİM
SONRA İZLE
11 Yorum
IMDB
7.6
BU FİLM
7.10b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
21 Şubat 2018
Filmimiz, ikinci dünya savaşının son günlerinde yaşananları konu alıyor. Fakat asıl konumuz, zırhlı bir tankla, düşman ile mücadele etmeye çalışan 5 kişilik bir ekip. Bu ekip, onları dış dünyadan koruyan tek şey olan tankları ile ilerlerken birden düşmanların arasında kalıyorlar ve aslında film de tam olarak bu mücadeleyi konu alıyor... Film, ekipteki bir çaylak ile de bize savaşın insana yaşattıklarını çarpıcı bir şekilde gösteriyor. Normalde bu filmi, "vurdulu kırdılı" kategorime koyacaktım fakat filmde verilen mücadele bende daha ağır bastı ve sadece "Etkilesin" kategorime almaya karar verdim. Nefis bir kadro ile, nefis bir mücadeleye tanıklık edeceksiniz. Film ile ilgili yorumunuzu aşağıya bırakmayı unutmayın. Hadi tadını çıkarın!

Fury - Fury

filmine yorum yap!
İsa U.
13 Ocak 2021
Çaylak
Gerçekten savaş filmleri arasında efekt, ses ve yapı olarak süper kurgulanmış filmlerden biri. Ayrıca rollerini çok iyi oynayan süper de bir ekip var. Kaçırılacak bir film değil, hemen izlenmeli.
UğurKibrit
02 Aralık 2020
Sıkı Üye
Amerikan savaş filmi sevenler için iyi, ancak benim şahsi fikrim; beğenmedim.
Darth Movier
13 Temmuz 2020
Sıkı Üye
İyi yönlerinden bakacak olursak: savaş gerçekten yerinde yansıtılmış, vahşet ve kan olması gerektiği gibiydi (ki bu tarz filmlerde yaş sınırı korkusuyla genellikle kullanılmaz), askerlerin kıyafetlerindeki o pislenmişlik bile iyi yansıtılmıştı. Fakat gel gelelim bu bir ABD filmi ve tarihi kazananlar yazar. Almanlar kesinlikle salak değiller (özellikle filmde gösterildiği gibi). Tiger subayının tecrübesiz, topçusunun beceriksiz ve tüm timinin ne yapabileceklerinin bilincinde olmaması falan bunlar saçma şeyler. Hele o sonu yok muydu! SS'lerden ben utandım cidden. Kısaca iyi bir savaş filmi ve başlarında acaba cidden bunu gerçekçi mi yapmışlar diye düşünüyorsunuz fakat film ilerledikçe bir Amerikan filmi olduğu gerçeği sizi kuşatıyor. E ne yapalım elimizdekiyle yetiniyoruz.
Yigittheripper
29 Haziran 2020
Usta Yorumcu
Tamamen Amerikan propagandasıyla dolu bir film. Almanları bu kadar ezik gösterme çabası, bu tarz filmlerin en büyük eksiği özellikle tank sahnesi size bol kahkaha sunuyor filmi pek beğenmedim.
Akif Feyzioğlu
21 Haziran 2020
Sıkı Üye
2. Dünya Savaşında yaşanılan zorlukları iyi bir şekilde anlatan nadir filmlerden. Zamanınız varsa ve aksiyon arıyorsanız izlenebilir.
eowyn
13 Nisan 2020
Usta Yorumcu
Aksiyon, dram, ne ararsanız var. Ara ara güldürüyor bile... Adamlar yapmış.
zemzem45
03 Eylül 2019
Çaylak
Abartılı bir savaş filmi ama güzel aksiyon için izlenir.
Murat I.
29 Ekim 2018
Çaylak
Brad Pitt ve erkeklerin dünyasını yine çok iyi anlatan bir film. Arabasına aşık olan erkekler gibi , hayatını bir tankın içinde yaşayan askerlerin tankları duyduğu aidiyet duygusunu, hemde bu tankın içindeki kurdukları hayattaki bir birlerine olan ailevi sevgiyi anlatıyor. Tabi tüm bunları ,savaşta verilen bir amansız mücadele ile yapıyor filmimiz. Oyunculuklar yerli yerinde , bunu hem başrolümüz hemde yardımcı oyuncular için söyleyebiliriz. bazı sahnelerin çekim açıları muazzam. İçinde barındırdığı hikayeyi çok güzel bir şekilde ekrana yansıtan bir film olmuş. Kesinlikle izleyin. 8.0/10
Umut Ö.
07 Temmuz 2018
Sıkı Üye
Abimiz kanının son damlasına kadar savaşıyor saygı duyuyoruz , güzel film.
Caner M.
23 Şubat 2018
Sıkı Üye
Film her sahnesi ile gerilimi yaşatıyor ve usta oyuncu kadrosu da ayrı bir kalite sunuyor. En iyi 2. Dünya Savaşı filmlerinden biri olduğuna şüphe yok.
Daha fazla yorum1
fury filmifury 2014fury filmi konusutank filmlerisavaş filmlerifilm önerilerifilm tavsiyeleri2014 filmleribrad pitt filmleri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.