İşaretler 2002 tr-TR

İşaretler (2002)

(Dram - Gizem)
2002
IMDB
6.7
(6) 4 69 0 5
62
7
İZLEDİM
SONRA İZLE
6 Yorum
IMDB
6.7
BU FİLM
5.4b
kez görüntülendi
BUL BİZİ!
BU FİLM, EN ÇOK BEĞENİLENLER ARASINDA!
01 Şubat 2018
Geçmişte yaşadığı olaylar yüzünden inancını yitiren bir rahibimiz var. Kendisi, kardeşi ve çocukları ile birlikte çiftçilik yapmaya başlıyor fakat o da ne? Tarlalarında "Ekin Çemberleri" adı verilen ilginç şekiller belirmeye başlıyor. Bu olay, aileyi "uzaylı" konusu içine düşürüyor ve bir süre sonra bu gizemli olayın başkalarının tarlasında da olduğunu görüyorlar ve tam anlamıyla bir istila ile karşı karşıya kalıp, bir mücadeleye atılıyorlar... Abartısız söylüyorum, bu film vizyona gireli 16 yıl olacak ama hala bu kadar yıldır izlediğimde beni en çok etkileyen filmler arasında ilk 10'dadır. Mel Gibson'ın bir babayı oynadığı, uzaylı istilası konusunu çok etkileyici bir şekilde işleyen bu filmi kaçırmayın derim. E hala burada mısınız? Hadi tadını çıkarın!

İşaretler - Signs

filmine yorum yap!
Melisa G.
17 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Filmin teması uzaylılar gibi görünse de verilmek istenen mesaj bundan çok daha farklı ve derin. Seyir keyfi yerinde ve izleyeni ekran başında tutmayı başarıyor. Yüksek bir aksiyon beklemeyin, ben izlerken filmi yaşadım diyebilirim oyunculuklar ve detaylar iyiydi. Hiçbir şeyin tesadüfi olmadığı, hepsinin bir anlamı olduğu mesajı gayet güzel veriliyor.
Serkan B.
06 Ağustos 2021
Usta Yorumcu
Uzun zamandır aklımdaydı nihayet izleyebildim! 1 saat 40 dakika civarı sizi ekranda tutan, orantılı gerilimi ve usta oyunculuklarıyla türünün başyapıtları arasında.
Mustafa
10 Nisan 2021
Usta Yorumcu
Yapım yılına göre çok çok iyi, türüne göre de akla ilk gelen filmlerden biri bu. İzleyin.
Gül D.
31 Ocak 2021
Çaylak
Efsane film, efsane konu, tekrar tekrar izleyebilirsiniz mesela ben öyle yapıyorum çünkü :)
destalyad
10 Ağustos 2020
Sıkı Üye
Küçüklüğümün korku filmi olduğu için hala kredisi var gibi duruyor...
elif G.
02 Temmuz 2018
Sıkı Üye
Korku filmlerine ilgi duyan biri olarak söylüyorum ki listemde ilk 10 a girecek film.
signs filmi konususigns filmi yorumlarısigns filmi oyuncularısigns filmi izleişaretler filmi konusuişaretler filmi oyuncularıişaretler filmi izlemel gibson filmleriuzaylı filmleriufo filmleriuzaylı film önerileri

kaanintavsiyesi.com
Samimi Film Tavsiye Platformu
Hayat, kötü filmler izlemek
için çok kısa.